reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć;-)
i znowu nowe dzieciaczki!super;-) też juz chcę;-/ nie chcę być ostatnia;-)
wczoraj sprzątałam,poszliśmy popołudniu na spacer,potem był tarzan i nicccccc tylko kostki i stopy mnie bolały w nocy od chodzenia;-) ale jak by nie było to max 3 tygodnie jeszcze;-)

Agula co za szwagier!macie być w domu i koniec;-P
Julita oby leki zaczęły szybko działać;-)
Paula_dobro ja wczoraj poczytałam o tych przesiewowych bo się nie orientowałam wogóle ze takie są i tych chorób jest dużo i nie wszystkie wiążą się z upośledzeniem,pozatym większość się leczy od pierwszego miesiąca i nie dają wtedy objawów,a przede wszystkim taki wynik może świadczyć o złym pobraniu materiału w szpitalu.Głowa do góry!zobaczysz że kolejny wynik bedzie ok!

dzisiaj robię pierożki,idę za chwilę na stragan po borowki leśne;-)
Asia oby bo juz nie wyrabiam. uśmiech pojawia się u mnie tylko jak małego widzę...a tak to wyć mi się chce. Bez sensu brać paracetamol bo i tak nie pomoże płuczę szałwią no nic musze przetrwać.

dobra ja idę na wizytę się szykowac:) do później
czekamy na relacje po wizycie

..
u nas pępuszek już prawie zagojony:)
ale się ciesze bo coś się zaczeło mi paprać ale daliśmy radę:)
no i obcięłam Ksawciowi paznokietki bo miał mega długie:)
 
reklama
witajcie dziewczynki mamuśki
u mnie kiepska noc, wyłam z bólu zęba:( masakra.....poród przy tym to pikuś
czemu ja muszę mieć ciągke pod górkę...
wezmę się może za prasowanie to nie będę o tym myślała.
miłego dnia

Wspolczuje bolu zeba:( ale troche mnie przy okazji podnioslas na duchu bo ja u dentysty zawsze wszystko bez znieczulenia robie i w ogole na luzie wiec moze ten porod nie bedzie taki straszny.
U mnie o tarzanie nie ma juz mowy.
Ostatnio co wieczor cos sie dzieje i czekam i czuwam w nocy a tu nic...
Jestem juz psychicznie tym zmeczona. Z cc to chociaz umawiasz sie na konkretny dzien, date mozna sobie wybrac i wiesz kiedy co i jak. A tutaj... Bomba zegarowa
 
Hej dziewczyny :)
Przystopujcie z chęciami rozpakowywania, bo niektóre są w 38-39 tc, a co ja mam powiedzieć, jak po terminie z om jest, a z usg to się dziś zaczyna 40 tc? ;)
Lekkie pobolewania jak na okres, stawianie sie brzucha dość często, a od wczoraj kłucie tam w dole, ale chyba jeszcze się nic zaawansowanego nie dzieje.

Julita, współczuję bólu zęba :( mnie kiedyś 8-ka bolała 4 dni cały czas, 2x dziennie tabletka i dałam radę. Dodam, że mnie nigdy nie bolą zęby i też u dentysty bez znieczulenia.

Madziolina, zapytaj męża czy umie poród odbierać, jak tak to powiedz, że chętnie pojedziesz, bo w razie czego będziesz spokojna, że sobie poradzi ;) Powinien ochłonąć :)
 
Witam!

Julka
, ja mam mieć cc we wtorek, w poniedziałek szpital. Ktg mam dzisiaj + wizyta, w tym tygodniu tylko wczoraj nie miałam.
Nieufna, jaki szybciutki poród, wspaniale!!!!!!!!!!!
Pauladabro - kochana, trzymaj się jakoś! Myślę, że to po prostu błąd, powtórzą i będzie ok!!!! Trzymam za to bardzo mocno kciuki!!!!!!! Wiem, że łatwo się mówi o pozytywnym myśleniu, ale kiedy czarne myśli przychodzą ciężko się przestawić, ale postaraj się być dobrej myśli!!! Ja ostatnio na siłę przywołuję je do siebie i jest lepiej z moim nastawieniem!
Needi, Jodełka!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D: D
Agula - hmm, może w końcu??? :)
Asia28 - mniam!
Madziolina, masz rację, nie są poważni. Mój też jakiegoś grilla planuje, bo ostatni, bo jak karmić będę to nie będę mogła z grilla jeść. Mi tam teraz grille w głowie :/
Iwona - czekam na relację z wizyty!!
Julita - współczuję!! Oby przeszło jak najszybciej!!
Iwona77 - to dobrze, że są już jakieś konkrety!!

Ja dziś ktg i wizyta. Jak będzie wszystko ok to w poniedziałek szpital. We wtorek cc.
 
Będzie o wasza kolej dziewczyny. Przecież o tym wiecie. Ja miałam przeczucie. Śluz jajkowaty i tak lekko mi się na tych spacerach chodziło. Mała ruszała się o dziwo więcej niż zwykle i byłam ogromnie roztrzepana. Wszystko mi leciało z rąk. Cieszę się:) ale przeczucia naprawdę było
 
Jilita1212 u nas wczoraj odpadl kikut pepekowy :) :) a dzis obcielam pazurki :D

Giuliaa czasami nie widza kiedy sie zacznie lepsza niz planowany porod ;) przy pierwszym nie bylam swiadoma kiedy się zacznie, tym razem mialam wywolywany porod i przez to mega stres bo znalam godzine i dzien kiedy mam się wstawic do szpitala.

Needi mi mlody tez się wiecej ruszal jak czekalam na skurcze, lekarz mi mowil ze mlody szuka odpowiedniej pozycji zeby sie "wbic" dobrze glowka :)

Edit:
Co to za zdjecie z ciachem mi sie pokazuje? Pysznie wyglada :) ktora wstawiala fote? Przyznac się szybciutko!!


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lila to możliwe, że będziemy tego samego dnia rodzić :)

Ja miałam dziś ktg i potem wizytę u mojej prowadzącej. Powiedziałam jej, że mnie odesłali ze szpitala bo termin z usg jest o tydzień młodszy a ona "a no tak, faktycznie, nie spojrzałam". Ehhh! Czyli wiedziała, że w tym szpitalu biorą pod uwagę termin z usg. Ja myślałam, że jak jej powiem, to się zdziwi i stwierdzi że powinni się kierować tym co z miesiączki wychodzi, a tu się okazuje że ona się po prostu pomyliła...
 
reklama
Do góry