reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hm... a podpowiedzcie mi, o co mogę zapytać lekarza. Bo mój jest taki, że sam z siebie powie "w porządku". Dopiero jak zapytam to się rozkręca, nawet rysuje mi, żeby zobrazować, ale sam z siebie to mało. O szyjkę ile ma? Albo czy się skraca? Coś jeszcze?
 
reklama
No i u mnie nic nowego szyjka bez zmian na przestrzeni dwoch tygodni a dzidziol 3,5kg wiec juz w sumie gotowa do wyjscia ale cos sie nie zapowiada. Licze ze bedzie jak u niektorych z Was tzn niby nic a tu nagle wielkie wyjscie;)
 
Julka, dzięki. Do tej pory co 3tygodnie miałam. Jak majówka wypadła to 4tyg przerwy, bo on w pon i wt tylko u nas przyjmuje...
 
Hej wam ;) czytam na bieżąco ale nie miałam siły pisać .

Paula nie martw się nie jesteś sama my wczoraj mieliśmy biliburine na poziome 11.4 i mogliśmy wyjść ale Pani doktor chciała dziś powtórzyć badanie i niestety tak wzrosła ze zostajemy co najmniej do środy . Ja siedzę i płacze ze on daleko odemnie ale jest mi lżej po płacz jak musisz ;)

Tym które urodziły serdeczne gratulacje .

Za całą resztę trzymam kciuki ;)
Więcej pewnie się odezwę jak będę w domu ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam moją ciążę ale nie widzę tam liczenia skurczów ;( ja to jestem bardzo nie techniczna
Tych aplikacji o tej nazwie jest kilka. Trzeba zainstalować tą różową z białym rysunkiem bobasa.
Hej wam ;) czytam na bieżąco ale nie miałam siły pisać .

Paula nie martw się nie jesteś sama my wczoraj mieliśmy biliburine na poziome 11.4 i mogliśmy wyjść ale Pani doktor chciała dziś powtórzyć badanie i niestety tak wzrosła ze zostajemy co najmniej do środy . Ja siedzę i płacze ze on daleko odemnie ale jest mi lżej po płacz jak musisz ;)

Tym które urodziły serdeczne gratulacje .

Za całą resztę trzymam kciuki ;)
Więcej pewnie się odezwę jak będę w domu ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Gwiazda a nie leży z Tobą?
 
Nieufna widze ze coś zmieniaja na forum stad te niedogodności ;)


Kamejka to przynajmniej Ty tarzana mialas miesiąc temu a ja chyba ze 3 jak nie 4 miesiące temu[emoji14]ja tu chyba rekordy bije w nieodwiedzaniu tarzana[emoji14]

Kkasiulka na styczniowkach 2012 wiecznie o zarciu gadaliśmy stąd te przypuszczenia ;)


Agula hahaha :D
A ja glupia swojemu tarzanowi powiedzialam ze glowka wyczuwalna podczas badania...


Giuliaa i tego Ci zycze ;)


Gwiazda tulkam Cie moooocno :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie z terminem to są szopki, wg lekarza, mnie i nawet suwaczka to by się z 2 tyg. przydało jeszcze ale w szpitalu ( a byłam juz 3 razy) za każdym razem wychodzi im +2tyg, ostatnio nawet to przebili i wypisali mi na karcie tydzień temu 37 tydzień, na usg Młody ma parametry od 39 tygodnia do nawet 40. W szpitalu jak to komentowałam to mi powiedzieli, że jestem już w terminie i mam się tego trzymać.. Dla mnie to jakaś magia, To będzie moje trzecie dziecko a po raz pierwszy nie rozumiem wyliczeń..

Dziwne z tymi obliczeniami terminu.
Ponoć termin można wyliczyć wyłącznie na podstawie miesiączki i USG z początku ciąży (z ok. 12 tygodnia).
Na podstawie kolejnych usg nie powinno się wyliczać wieku ciąży, bo każde dziecko indywidualnie rośnie. Także nie powinni się sugerować zawyżonymi parametrami.
Jak byłam w szpitalu to jednej dziewczynie wyliczyli z usg, które zostało w szpitalu zrobione, że ona jest już w terminie i zaczęli jej poród wywoływać (ale nie oxy tylko jakiegoś czopka dostała na początek czy coś), kazali spacerować itd. I ona spytała ordynatorki na obchodzie czy ona na pewno już w terminie bo zawsze jej wyliczali że jeszcze tydzień. Jak ordynatorka się dowiedziała że lekarze wzięli pod uwagę parametry z ostatniego usg a nie z 12 tc to strasznie się wkurzyła na tych lekarzy i kazała żadnego porodu nie wywoływać tylko trzymać jeszcze tydzień tę dziewczynę.

Dziewczyny..byłam w piekarni 400m od domu i myślałam, że nie dojdę. Mam takie kłucia w pochwie, że padnę. Ledwo doszłam, zatrzymywałam się z 20 razy aż ludzie po drugiej stronie przyglądali się. Mała bardzo aktywna, ale wątpię że to ona tak robi. Już siedzę w domu, ale stracha się najadłam :(

Agula bidulo! To już z domu nie wychodź, teraz już tylko do szpitala rodzić i nigdzie indziej się proszę nie ruszać :p
 
reklama
Fazerka nie przejmuj sie, u nas tez susza ponad 2 miesiace. Nawet dobrze nie skonsumowalismy malzenstwa jeszcze :p i chyba sobie poczekam jeszcze na to z 2 miechy... :) w koncu pada i jest czym oddychac a ja znowu nabralam apetytu
 
Do góry