reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

"Noc Tarzana" dobre :D
u mnie to w ogóle cisza :D wczoraj byliśmy u teścia i jak młoda gazela pobiegłam na 4 piętro i co??? i NIC. Tarzan był, wszystkie kości piczowe bolały i co? i NIC. W środę mam wizytę :D zobaczymy czy coś się tam kręci.

Flammie- 7.07 fajna data :) popieram.
Paula- zleci Ci te dwa dni i już w domku będziecie razem ile dusza zapragnie :)
 
reklama
Dziewczyny przypomnijcie mi proszę jakie macie aplikacje do mierzenia skurczy??
Mi chyba Migotka poleciła Moja ciąża. Nawet gajna.
Ja nie mam żadnej, po prostu czuję, jak mnie łapie.
Sorry za szczegóły, ale własnie podczas wizyty w wc i biegunki odszedł mi cały czop :unsure: I zaczynam mieć stresa .......
Ty się nie stresuj tylko ciesz:tak:
Wiem, ale ja już tak chcę urodzić, że łapię się wszystkiego :)
Nie wiem tylko, dlaczego mi tak niedobrze .....
Może organizm się oczyszcza?

A jak czop odejdzie to chyba nie powinno się juz przytulać?
Nie, chyba że z gumeczkª
Paula, oby maluch już wyzdrowial i mogliście iść do domu!
Mam takie pytanie: jak się odczuwa skurcze? Mnie od wczoraj brzuch boli jak na okres i trochę kręci mi się w głowie. Sam brzuch się nie stawia. Tosia rusza się dużo, jak zawsze.
I zastanawiam się, czy to są te skurcze przepowiadające czy jak... Poratujcie :-)
Mi się wydawało że ktoś chce mi macice wyrwać z ciała w dół.
Właśnie jesteśmy po obchodzie i bedzie leżał jeszcze conajmniej dwa dni pod tymi lampami...nie mam siły normalnie. Juz miałam nadzieje ze sie uda wyjsc jutro a tu nic. Wiem ze to dla jego dobra ale nie moge no...chce mi sie wyć...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Też tak miałam. Musisz być silna. Popłacz jak mąż przyjdzie i wtedy wyjdź chociaż przed szpital na chwilę odetchnąć.
Niezłe mamy tempo tych rozpakunków. Olciakk, ty to w ogóle mam wrażenie ekspresowo urodziłaś :) Czekamy na więcej wiadomości!

nieufna, coś czuję, że tobie juz nie wiele zostało... :)

paula_dabro, zdrówka dla małego a dla ciebie wytrwałości! Jak sama piszesz to dla jego dobra..

Witam poniedziałkowo.
Dziś już skończony 37 tydzień więc mały donoszony!! :-) :)
Mam już skierowanie do szpitala na planowaną cc 07.07 (piękna data), więc termin jest już oficjalny :) Nieco ponad tydzień do porodu!!! :szok:

Dziewczyny, mam teraz pytanie!!!! Co robić, by nie wywołać sobie porodu wcześniej?!
Wiadomo, że żadnego tarzana, żadnych masaży sutków... ;) Ale czy na coś jeszcze powinnam uwage zwrócić??
Mam stresa, że nie dotrwam do tego czasu.. 38tc + 3d to dość późno :( Wole jednak planowane cc niż nie planowane.
Mi się wydaje że jak dzidziuś będzie chciał wyjść to ty nie masz nic do gadania;-) ;). Na pewno się nie przemeczaj:-) :)
 
Jeszcze ja jestem. Skurcze sporadyczne, żaden czop nie odszedł, apetyt mam za dwoje. Nic nie wskazuje na to, bym miała rodzić w najbliższym miesiącu. Dziś wizyta to.się dowiem.więcej jak.mnie zbadają...
Pocieszę Cię Lizzy że czasami przypadki nicniezapowiadające szybciej urodzą niż te co się dzieje ;)
 
no u mnie tylko weekendowo mogą, rzadko kiedy w tygodniu jest mąż:) ale najlepiej mnie bawi tekst "a mogę?" jakbym się o kilkanaście lat cofnęła:D

:D :D :D ja z moim umawiam się :D

Jestem przerażona, bo nie wyobrażam sobie jak mogę urodzić takiego dzidziolka skoro po Tarzanie mnie boli :D a wiadomo Tarzan nie ma takiego sprzętu jak główka dzidzi!
 
:D :D :D ja z moim umawiam się :D

Jestem przerażona, bo nie wyobrażam sobie jak mogę urodzić takiego dzidziolka skoro po Tarzanie mnie boli :D a wiadomo Tarzan nie ma takiego sprzętu jak główka dzidzi!
jak będzie szła głowka to się porozciągasz:) chyba nie chciałabyś się tak rozciągać przy każdym tarzanie?:D
 
reklama
Kkasiulka aplikacja cos mi szwankowala i nie moglam sie zalogowac, przez lapka wchodzę jak trzeba jakas liste uzupełnić, a z tel normalnie ze strony nie lubię stąd mnie brak bylo ;)
Tak szczerze mówiąc to sobie tez zycze tak szybkiego porodu jaki miala Olciakk ;) mam nadzieje ze dzis uslysze od gina ze mam jeszcze większe luzy i mlody sie znacznie obniżył.


Nieufna spokojnie ;) co by nie bylo trzymam kciuki!! :)
Mi tez jest dzis nie dobrze, a w nocy skurcze mialam i brzuch mnie bolal...


Lizzy alez by bylo cudownie mniec juz to za soba ale niestety Mateuszek robi strajk i nie chce wyjsc[emoji14]napisalam wyzej czemu mnie nie bylo ;) ale bardzo dziękuję ze pomyslalas o mnie :)
Ps. Jak wybije godzina zero to na bank dam Wam znac ze jade do szpitala :) :)


Julka89.89 tez mi sie dzis snil seksik[emoji14]

Paula spokojne Kochana.. dwa dni ssybciutko zleca i za chwilke będziecie sie tulkac w domku. Zdrowko najwazniejsze :*


Giuliaa, Asia28BK ja tak wlasnie mialam jak pisze Asia, baaa nawet rano bylam na wizycie wszystko pozamykane itp, mlody wysoko a w nocy zaczelam rodzic ;) wiec wszystko jest możliwe :)



Hahaha dziewczyny jestescie jedyne w swoim rodzaju... ja tu bylam pewna ze my to glownie o zarciu bedziemy pisac a my to glownie to o tarzanie piszemy :D hhahaha :D

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry