reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Olciakk gratulacje:) nieufna może to już dziś? Ja tam rodzę 14 lipca. Zostałam sama w domu z młodszym synkiem a mąż wraca codziennie po 16. Problem byłby jak coś z małym więc urodzę 14 i już:eek:
 
Wiem, ale ja już tak chcę urodzić, że łapię się wszystkiego :)
Nie wiem tylko, dlaczego mi tak niedobrze .....

idzie ku dobremu!!!! Mdłości czesto występują właśnie przy rozwieraniu szyjki!!!! Nie zdziw się jak będziesz wymiotować - to nawet dobrze, ewidentnie coś się dzieje!!!!

Jodełka - ja mama "Contraction Timer", ale zainstalowałam, a nie korzystałam jeszcze, więc nie wiem czy jest OK

U mnie skurczy brak, bóli brak, jedynie co, to do kibelka latam kilka - kilkanaście (!!) razy dziennie.....
 
Jejku dziewczyny ale się dzieje :)
Gratuluję nowych dzidziolków :)

Mendoza, myślę że skoro masz skierowanie na konkretny dzień i jeszcze lekarza w tym szpitalu to raczej Cię przyjmą zgodnie z planem :)
Ja już leżałam w tym szpitalu 2 razy w czasie ciąży, raz na 1-szym piętrze, potem na 4-tym. I muszę powiedzieć, że byłam zadowolona z opieki, naprawdę pozytywne zaskoczenie. Zwłaszcza na 4-tym te położne przemiłe - co jedna to fajniejsza, ale na 1 też ok.
Słyszałam tylko, że na 3 wredoty pracują :( A tam się leży hmm chyba z dzieckiem już tak?

Ja nie mam żadnej, po prostu czuję, jak mnie łapie.
Sorry za szczegóły, ale własnie podczas wizyty w wc i biegunki odszedł mi cały czop :unsure: I zaczynam mieć stresa .......

Nie stresuj się, to jeszcze nie znaczy że urodzisz lada chwila ;)
 
Hejka;-)
Olciakk ale szybka akcja!!!gratulacje;-)
Jedna za drugą,niesamowite;-)

Ja dzisiaj skończony 37 tydzień,zostało 21dni do terminu,jeszcze tydzień chciałabym wytrzymać i potem będę już spokojna;-) chociaż i tak na nic się narazie nie zanosi;-)
dzisiaj wkońcu chłodno,bez słońca........ale ulga,mam zamiar skończyć prasowanie i szykowanie pokoju ;-)

co do sterylizacji to ja nie kupuję sterylizatora tylko będę wyparzać przed użyciem jeśli będę potrzebowała butelki.z tą sterylizacją to jest tak,że najlepiej w tych woreczkach sterylizować,bo po wyjęciu ze sterylizatora bez woreczka ochronnego butelkę,smoczek trzeba natychmiast użyć,kontakt z czymkolwiek powoduje utratę sterylności.jak się tego nie przestrzega to cała sterylizacja jest nieefektowna.
 
Paula jak tam u was?

U nas bez zmian. Mały leży dalej sie naświetla, dzisiaj ma mieć badania i bedzie decyzja co dalej albo bedą dalej naświetlać albo nas przetrzymają dobę zeby sprawdzić czy nie wróci albo puszcza do domu.

Mam stresa bo słabo przybiera na wadze no i jaki bedzie wynik badań.

Poza tym ja czuje sie swietnie :) a w roli mamy najlepiej na swiecie ;) mam tyle pokarmu ze mogłabym wykarmić cały oddział :D

Kurczę ile tu sie dzieje! Szok :-) nie wierze ze tak szybko o wszystko minelo :)

Gratuluje kolejnym rozpakowanym i trzymam kciuki za wszystkie w dwupaku :) Franiu tez nie moze sie doczekac nowych koleżanek i kolegów :-)

Miłego dnia Dziewczyny :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Paula, oby maluch już wyzdrowial i mogliście iść do domu!
Mam takie pytanie: jak się odczuwa skurcze? Mnie od wczoraj brzuch boli jak na okres i trochę kręci mi się w głowie. Sam brzuch się nie stawia. Tosia rusza się dużo, jak zawsze.
I zastanawiam się, czy to są te skurcze przepowiadające czy jak... Poratujcie :-)
 
Do góry