reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Właśnie jesteśmy po obchodzie i bedzie leżał jeszcze conajmniej dwa dni pod tymi lampami...nie mam siły normalnie. Juz miałam nadzieje ze sie uda wyjsc jutro a tu nic. Wiem ze to dla jego dobra ale nie moge no...chce mi sie wyć...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Niezłe mamy tempo tych rozpakunków. Olciakk, ty to w ogóle mam wrażenie ekspresowo urodziłaś :) Czekamy na więcej wiadomości!

nieufna, coś czuję, że tobie juz nie wiele zostało... :)

paula_dabro, zdrówka dla małego a dla ciebie wytrwałości! Jak sama piszesz to dla jego dobra..

Witam poniedziałkowo.
Dziś już skończony 37 tydzień więc mały donoszony!! :-) :)
Mam już skierowanie do szpitala na planowaną cc 07.07 (piękna data), więc termin jest już oficjalny :) Nieco ponad tydzień do porodu!!! :szok:

Dziewczyny, mam teraz pytanie!!!! Co robić, by nie wywołać sobie porodu wcześniej?!
Wiadomo, że żadnego tarzana, żadnych masaży sutków... ;) Ale czy na coś jeszcze powinnam uwage zwrócić??
Mam stresa, że nie dotrwam do tego czasu.. 38tc + 3d to dość późno :( Wole jednak planowane cc niż nie planowane.
 
Flammie, mam takie samo zmartwienie. Mam nadzieję, że wystarczy się oszczędzać (z czym u mnie ciężko). Ostatnio pojechałam na cesarkę wcześniej niż miałam wyznaczony termin, bo odeszły mi wody.
Ja będę mieć 7 lipca 38+5.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niezłe mamy tempo tych rozpakunków. Olciakk, ty to w ogóle mam wrażenie ekspresowo urodziłaś :) Czekamy na więcej wiadomości!

nieufna, coś czuję, że tobie juz nie wiele zostało... :)

paula_dabro, zdrówka dla małego a dla ciebie wytrwałości! Jak sama piszesz to dla jego dobra..

Witam poniedziałkowo.
Dziś już skończony 37 tydzień więc mały donoszony!! :-) :)
Mam już skierowanie do szpitala na planowaną cc 07.07 (piękna data), więc termin jest już oficjalny :) Nieco ponad tydzień do porodu!!! :szok:

Dziewczyny, mam teraz pytanie!!!! Co robić, by nie wywołać sobie porodu wcześniej?!
Wiadomo, że żadnego tarzana, żadnych masaży sutków... ;) Ale czy na coś jeszcze powinnam uwage zwrócić??
Mam stresa, że nie dotrwam do tego czasu.. 38tc + 3d to dość późno :( Wole jednak planowane cc niż nie planowane.
Nie głaskać brzucha, bo to podobno może wywołać skurcze
 
a ja mialam w czerwcu rodzic i cos sie nie zanosi. praktycznie zadnych skurczy, nic sie nie dzieje;/ zaraz mam wizyte to podpytam na czym stoimy...
 
Paula głowa do góry,lepiej teraz przeczekać i zrobić to co zalecają niż potem np.wracać do szpitala.dwa dni szybko zlecą;-) powodzenia!

giuliaa ja czytałam że nawet może tak być,że nie ma żadnych objawów wcześniej,nic się nie dzieje,żadnych skurczy przepowiadających,pojawiającego się 'rozwarcia na opuszkę palca 'ani odchodzącego czopa i z godziny na godzinę rozwija się akcja porodowa i ja właśnie na to liczę;-)

Flammie my mamy ten sam termin,a Ty już wiesz kiedy powitasz maluszka-zazdroszczę Ci;-)
 
ale się dzieje :)
Dziewczyny ale jaja. Kolezanka mi napisala ze zamykaja ten szpital w ktorym mam rodzic (pisalam ze poprzedni ordynator troche syfu tan narobil glownie finansowego) wchodzę na strone i fakt informacja jest taka tylko sie nie chce otworzyć. Dzwonie tam i babka mowi ze sa swiezo po rozmowach i ze mieli zamknac sle jest wszystko ok i ze beda normalbie przyjmowac, ja mowie ze rodze w lipcu i ze sie teraz troche stresuje to.kazala sie uspokoic i mowila ze napewno bedzie otwarte. Kurde i.nie wiem co robic, moj lekarz pracuje jeszcze w jednym szpitalu ale prawie 60 km odemnie..
nastawić sie na plan b ale skoro mówili Ci w szpitalu, że zmian nie będzie to ja bym uwierzyła:)

Hej dziewczyny u mnie już po wszystkim, szczególy w odpowiednim wątku, a oświeccie mnie czy jest jakiś watek zamknięty żeby foteczkę wrzucić bo nie śledziłam was ze szpitala bo internet nie dawał rady.
oooo a ja o Tobie własnie myślałam, niedobra kobieto nie dałaś nam satysfakcji z oczekiwania:) Gratuluję!

Alinka gratuluje! [emoji106][emoji5]

BasiaJulia a prysznic próbowałaś ? bo to tez pomaga na przepowiadające

Ale sie przyjemnie ochłodziło! [emoji56]
Nawet wyciągałam Męża na spacer [emoji5]
Tylko nogi mi "juz" puchną, do tej pory miałam spokój
Spokojnej nocki [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
no włsnie mi też puchną od wczoraj, jak się ochłodziło.. w upały nic a od wczoraj serdelki a nie paluchy

Też mnie ta sterylizacja zastanawia.. :confused: Ale chyba nie ma co przesadzać, wiadomo żeby nowe wysterlizować... Ale tak na zdrowy rozum, to cyców przed każdym karmieniem nie sterylizuje się.
mi nawet położna mówiła by nie przesadzać z myciem cyców:) ja wysterylizowałam nowe, póżniej przed użyciem tylko umyję i ze starszą sterylizowałam z raz na tydzień, tak dla ewentualnych niebezpieczniejszych bakterii ale bez szału
Ja kupilam takie woreczki do sterylizacji do mikrofalowki specjalnie na pobyt w szpitalu i po prostu jak by byla potrzeba butelke smoczka czy cokolwiek wysterylizowac to hop do mikrofalowki i po stresie
ja też je mam:) dla mnie poręczniejsze niz sterylizator bo miejsca nei zajmują :)

No to powodzenia:)

Mi dziś znowu śluz wyłazi, taki w kolorze toffi i czasem z krwią.
Brzuch boli, skurcze nie regularne. Oby się coś z tego rozwinęło, bo nie chcę 11.07 do szpitala.
mi tak wyłazi od tygodnia, inne dziewczyny z poprzednimi akcjami (tyle czopa i skurcze silne) już urodziły a u mnie nic, mimo nawet rozwarcia :(

Urodziłam o 1.23 !:) cdn. :*
błyskawiczna akcja!!! idę zaraz czytać co i jak:) gratki KOchana :*

U nas bez zmian. Mały leży dalej sie naświetla, dzisiaj ma mieć badania i bedzie decyzja co dalej albo bedą dalej naświetlać albo nas przetrzymają dobę zeby sprawdzić czy nie wróci albo puszcza do domu.

Mam stresa bo słabo przybiera na wadze no i jaki bedzie wynik badań.

Poza tym ja czuje sie swietnie :) a w roli mamy najlepiej na swiecie ;) mam tyle pokarmu ze mogłabym wykarmić cały oddział :D

Kurczę ile tu sie dzieje! Szok :-) nie wierze ze tak szybko o wszystko minelo :)

Gratuluje kolejnym rozpakowanym i trzymam kciuki za wszystkie w dwupaku :) Franiu tez nie moze sie doczekac nowych koleżanek i kolegów :-)

Miłego dnia Dziewczyny :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Paula Słońce wiesz, że to prawie standart, że dzieci do wyjścia mniej ważą niż przy urodzeniu? KOchana lepiej poleżeć ile trzeba niż martwić się w domku. Dasz radę :* Trzymam kciuki

Niezłe mamy tempo tych rozpakunków. Olciakk, ty to w ogóle mam wrażenie ekspresowo urodziłaś :) Czekamy na więcej wiadomości!

nieufna, coś czuję, że tobie juz nie wiele zostało... :)

paula_dabro, zdrówka dla małego a dla ciebie wytrwałości! Jak sama piszesz to dla jego dobra..

Witam poniedziałkowo.
Dziś już skończony 37 tydzień więc mały donoszony!! :-) :)
Mam już skierowanie do szpitala na planowaną cc 07.07 (piękna data), więc termin jest już oficjalny :) Nieco ponad tydzień do porodu!!! :szok:

Dziewczyny, mam teraz pytanie!!!! Co robić, by nie wywołać sobie porodu wcześniej?!
Wiadomo, że żadnego tarzana, żadnych masaży sutków... ;) Ale czy na coś jeszcze powinnam uwage zwrócić??
Mam stresa, że nie dotrwam do tego czasu.. 38tc + 3d to dość późno :( Wole jednak planowane cc niż nie planowane.
chyba tylko leżeć i pachnieć bo cóz już więcej można. A w razie czego zrobią Ci cc szybciej
needi popieram tą panią ? HAhahha no się doczekała, Dziękuje Jego Wysokości :p

Chyba była noc tarzana bo ja tez:p i rano jeszcze powtórka była..i wiecie u mnie żadnego dyskomfortu.. Chyba, żeby uznać za takowy taki że włąsnie mało czułam. Muszę być tam już nieżle miękka i przygotowana .. Skurczy to ja mam z 20 dziennie i to takich że czasami mnie aż zatyka i boli kręgosłup, wydzielina na maxa, czop odszedl, apetytu nie ma, nawet przedwczoraj mnie przeczyściło i nic.... Z dwie dziewczyny z takimi objawami juz mają dzieciaczki a u mnei się dzieje i sie nie dzieje :( Wykluje się ostatnia z tym Uparciuchem
 
reklama
Do góry