reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej
U nas też gorąco już się robi. Do tego bardzo męczy mnie alergia na pyłki traw. Gin nie pozwolił nic brać, kupiłąm tylko jakiś proszek do nosa co można w ciąży stosować ale mało pomaga i biorę wapno.
Może któraś z Was też ma alergię i coś podpowie co mogę brać?
Gwiazda, fajnie, że się odezwałaś :-) Kiedy do domku wychodzicie?

ja dalej odliczam....4 dni do pójścia do szpitala, dni do CC.....
Kto rodzi w przyszłym tyg (z tych planowanych cc)?

Pozdrawiam Resztę Dziewcząt i życzę udanego dnia
 
Może któraś z Was też ma alergię i coś podpowie co mogę brać?
Ja miałam i raczej i lekarz i farmaceuta kierował do alergologa, nawet ostatnio jak dla męża w aptece brałam leki to pani się upewniała czy to nie dla mnie. U mnie nagorsze było kilka dni więc przetrzymałam jakoś, ale się męczyłam. Jak chciałam wizytę u alergologa w kwietniu, to nadal bym czekała:p

U nas była burza. Słońca brak, powietrze nieco przyjemniejsze, 20stopni za oknem. Żyję! Oby taka pogoda jak najdłużej...

Witam w ostatni czerwcowy weekend :) już zaraz nasz miesiąc!
 
Witajcie. Maz nalał duzo zimnej wody do paru miseczek i na to wszystko skierował wiatrak i jakos dalam rade spac. Byleby dzis przezyc bo jutro ma sie ochladzac. Te tekstu o dupsch i cyckach to jakbyn go uderzyla tym dupskiem to by nie wstal. Rozumiem ze teraz faceci nie patrza na nas jak na seksi lasencje ale nosimy ich dziecko. Moj na szczęście nigdy mi nic takiego nie powiedzial a jak zaczynam narzeksc na siebie to Zaraz mnie sprowadza do pionu :) alez mnie pachwiny po nocy bola! Ałć
 
Jodełka.. fajka z koleżanką ze studiów? omg Ja zaborcza nie jestem ale to już przegięcie.. Było powiedzieć, że jego czas na fajki z koleżankami już minął.. Znam takie wyluzowane małżeństwa co to sobie na takie swobody pozwalali, albo raczej znałam bo już nie są małżeństwami, łącznie z moją siostrą. Piwo z kolegami ok, meczyk z nimi gdzieś w pubie, ok i w tym czasie nie dzownie, nie sprawdzam, jak trzeba to nawet podrzucę ale ku... fajka z koleżanką? No wziął mnie autentyczny wnerw. Mogłaś spytać z uśmiechem czy masz jeszcze jej w tym czasie dziecko popilnować, może wychwyciłaby sarkazm.. Jestem 16 lat po slubie to chyba już coś tam wiem ;)
A propo cycek i dup.. hmmm a my to mamy łatwo? Ja np nadal czuję chęci ale nei patrzę na każdego faceta jak na tarzana. I tak jak nieufna napisała: można też na inne sposoby sobie pomóc;)
Spal mu dziś za to obiad albo zrób pomidorówkę ;)
 
Cześć brzuchatki i świeżo upieczone mamusie :-)
Nie miałam kiedy wczoraj zajrzeć, bo od rana przyszli panowie do położenia kostki, potem syncio marudził chyba mega zmęczony upałem a wieczorem wizyta.
Wstępnie mam się zgłosić 14 do szpitala a 15 będzie cc. To będzie 38+5 i trochę się boję, czy nie za wcześnie dla dzidziusia. Tym bardziej, że ona jest raczej mała.. Dziewczyny na planowane cc, napiszecie mi na kiedy Wam lekarz wyznaczył??

Julka89.89 u mnie jest 35+6 dzisiaj, termin na 25 więc też daleko jeszcze..

Lila, jeju.! Jak tak można traktować kobiety w ciąży jak Ciebie w tej Legnicy.. Nie do uwierzenia :-( Dobrze, że się potem wyjaśniło.

Gwiazda, Aga30+ gratulacje :-D

Agula czyli do przyspieszenia zostaje tylko lekarka skoro Tarzan marnie współpracuje..

Kamejka szkoda, że się miniemy w szpitalu. Pisałam kiedyś, że będziemy rodzić w tym samym miejscu..

Iwona77W, masakra z tymi szpitalami w twojej okolicy !!! [emoji33] a nie masz czegoś kawałek dalej??

Ja mam tak samo z humorami. Albo bym ryczała albo warczała. I sama mam siebie dosyć.. [emoji24]

U mnie pierwsze ktg będzie za tydzień, czyli w 37. Ale to w medicoverze bo w szpitalu, gdzie chcę rodzić robią ktg tylko pacjentkom z ich przychodni [emoji19]
I u mnie też oryginały badań trzeba mieć..
No i mój lekarz też dwa tygodnie na urlopie..
Jodelka, współczuję sytuacji z mężem i drugiej z tą koleżanka. Jakoś średnio mi się to spodobało, mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłam..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzien dobry! U mnie dzis 38t4d. robi sie powaznie tym bardziej ze jutro w sumie jest dzien na ktory usg wyznaczylo mi termin....

Co do laktatora elektrycznego aventu i migajacej diody- czy ta dioda miga jak laktator jest podlaczony kablem do pradu?
 
reklama
Do góry