reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej dziewczyny,

ja normalnie bez ciąży mam puls 90-95, a teraz to też około 100. U lekarza zawsze mierzę sobie sama ciśnienie, a lekarz nigdy nie pytał o puls. Mam nadzieję, że to nic takiego.

Witam się wieczorowo. Poczytałam Was, pośmiałam się trochę z niektórych postów (uwielbiam Was czytać).:D

Kasiulka, współczuję zakończenia roku. U nas też było hardorowo, ale aż tak to nie.

W szkole cały czas pytania, "kiedy rodzisz" i czemu tak długo".
W klasie nawet zorganizowano mi stołek i jako jedyna z rodziców siedziałam :)

Też oglądamy Harrego, ale sama nie wiem, czy końcówka jest odpowiednia dla ośmiolatki, zwłaszcza gdy Glizdogon obcina sobie rękę i wrzuca do kotła. :errr:
u mnie też Harry:)
 
reklama
Hej dziewczyny,

ja normalnie bez ciąży mam puls 90-95, a teraz to też około 100. U lekarza zawsze mierzę sobie sama ciśnienie, a lekarz nigdy nie pytał o puls. Mam nadzieję, że to nic takiego.

Witam się wieczorowo. Poczytałam Was, pośmiałam się trochę z niektórych postów (uwielbiam Was czytać).:D

Kasiulka, współczuję zakończenia roku. U nas też było hardorowo, ale aż tak to nie.

W szkole cały czas pytania, "kiedy rodzisz" i czemu tak długo".
W klasie nawet zorganizowano mi stołek i jako jedyna z rodziców siedziałam :)

Też oglądamy Harrego, ale sama nie wiem, czy końcówka jest odpowiednia dla ośmiolatki, zwłaszcza gdy Glizdogon obcina sobie rękę i wrzuca do kotła. :errr:

Maja zna już wszystkie części, a Milenka za mała, ale do tego czasu to ona zaśnie ;-) Nie wiem tylko jak ją przetransportuję z kanapy na łóżko...... :errr:

Otworzyłam okno, a tu smród nie z tej ziemi...! Jakby ktoś smołę roztapiał! No i masz.....trzeba pozamykać, bo się porzygam:wściekła/y::angry::baffled:
 
Needi cieżko nie uronić łzy oglądając ten filmik!
Kasiulka mnie tez drażnią juz te teksty a juz w szczególności "jeszcze chodzisz?!" Nosz nie, leżeć bede cały czas!
Doznałam dzis szoku, tydzień temu jeszcze wchodziłam w luźne spodenki a dzis juz nie, chyba sie przygotowujemy grubo do godziny "0"! [emoji15]
I juz chyba żadna bluzka nie zakrywa mi brzucha...
Gratuluje zdolnych pociech dziewczyny!
Dziewczyny ma któraś z was laktator avent elektryczny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Needi u mnie problemu kupkowego nie bylo (znaczy sie Maksio nie mial) o siostrzencu pisalam :)


Needi hahahahha uwielbiam Twoje teksty[emoji14]Ja mam po prostu kisiel zamiast mozgu i nie pomyslalam zeby tego nie mówić... gdby sie skapnelam to juz bylo za pozno.


Iwona padlam!!!! Hahaha chetnych by pewnie nie brakowalo :D


Jodelka moderator bb jesr w trakcie zakladania watku zamkniętego.


Iwona gratuluje pieknego swiadectwa cory!!!!



Ale czuje napieranie na kosci biodrowe..

Dziewuszki tak sie zastanawiam jak mam 1cm luzu w... to znaczy ze czopa juz nie ma? Kurka ja zadnego czopa nie widzialam zeby odszedl, w pierwszej ciazy tez nic nie zauwazylam, czy to możliwe ze w ogóle tego nie mialam?



Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Wybacz. Widać z jakim zaangażowaniem czytam czyjeś posty:oops:

O tej godz ns dworze błogo. Okna pootwierane na oścież...ahhhh

Dobrej nocy:)
 
Maja zna już wszystkie części, a Milenka za mała, ale do tego czasu to ona zaśnie ;-) Nie wiem tylko jak ją przetransportuję z kanapy na łóżko...... :errr:

Otworzyłam okno, a tu smród nie z tej ziemi...! Jakby ktoś smołę roztapiał! No i masz.....trzeba pozamykać, bo się porzygam:wściekła/y::angry::baffled:
u mnie też znają:) ale i tak oglądamy po raz enty:)
 
u mnie też znają:) ale i tak oglądamy po raz enty:)

Ja też ;-)

Dziewczynki poszły spać. Mówią, ze resztę obejrzą w niedzielę, na powtórce.

Lucy - ja odpowiadam, że się toczę :p

Wynoszę się do sypialni....tam obejrzę resztę Harrego ;-) Albo tak jak moje gwiazdy - dokończę w niedzielę :D

Kochane - jutro i w niedzielę ma być jeszcze bardziej gorąco niż dziś............ Jak nie musicie, nie wychodzcie z domu.....
 
A mnie dopadł dół .... właściwie nic się nie stało... ale jak wracałam z mężem z zakupów to stwierdził, że powinnam już urodzić bo go dobija już wstrzemièźliwość i na ulicy nie widzi już kobiet tylko dupy i cycki... a mi się zrobiło tak przykro, że z trudem powstrzymywałam łzy :( Dawno nie czułam się tak źle we własnej skórze i też mi nie jest łatwo ale mam do 29.06 zakaz seksowania od mojeh gin bo twierdzi, że to nie czas jeszcze na Młodego .... oooo i taki klops...
A na domiar złego spotkaliśmy na tych zakupach jego koleżankę ze studiów i umówili się na fajkę na jej osiedlu jak położy synka spać no chyba, że mam coś przeciwko... zrobiło się niezręcznie więc nic nie powiedziałam ale kurde co to ma być w ogole?? Albo jestem przewrażliwiona albo niektórzy ludzie mają ograniczone myślenie:/ i te teksty nooooo faktycznie " się toczysz już" :crazy: wrrr

To pojęczałam Wam trochę i idę chyba spać :(
 
Needi cieżko nie uronić łzy oglądając ten filmik!
Kasiulka mnie tez drażnią juz te teksty a juz w szczególności "jeszcze chodzisz?!" Nosz nie, leżeć bede cały czas!
Doznałam dzis szoku, tydzień temu jeszcze wchodziłam w luźne spodenki a dzis juz nie, chyba sie przygotowujemy grubo do godziny "0"! [emoji15]
I juz chyba żadna bluzka nie zakrywa mi brzucha...
Gratuluje zdolnych pociech dziewczyny!
Dziewczyny ma któraś z was laktator avent elektryczny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Ja mam avent elektryczny
 
reklama
A mnie dopadł dół .... właściwie nic się nie stało... ale jak wracałam z mężem z zakupów to stwierdził, że powinnam już urodzić bo go dobija już wstrzemièźliwość i na ulicy nie widzi już kobiet tylko dupy i cycki... a mi się zrobiło tak przykro, że z trudem powstrzymywałam łzy :( Dawno nie czułam się tak źle we własnej skórze i też mi nie jest łatwo ale mam do 29.06 zakaz seksowania od mojeh gin bo twierdzi, że to nie czas jeszcze na Młodego .... oooo i taki klops...
A na domiar złego spotkaliśmy na tych zakupach jego koleżankę ze studiów i umówili się na fajkę na jej osiedlu jak położy synka spać no chyba, że mam coś przeciwko... zrobiło się niezręcznie więc nic nie powiedziałam ale kurde co to ma być w ogole?? Albo jestem przewrażliwiona albo niektórzy ludzie mają ograniczone myślenie:/ i te teksty nooooo faktycznie " się toczysz już" :crazy: wrrr

To pojęczałam Wam trochę i idę chyba spać :(

Jodełka no zatkało mnie ...... przede wszystkim to bym powiedziała, że tak mam coś przeciwko ..... a tekst o dupach i cyckach ..... przykre .....
Ale wiesz .... są inne sposoby, żeby męża zaspokoic, jak mu juz tak bardzo ciężko ;)

Trzymaj się !
 
Do góry