reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Jodełka.. fajka z koleżanką ze studiów? omg Ja zaborcza nie jestem ale to już przegięcie.. Było powiedzieć, że jego czas na fajki z koleżankami już minął.. Znam takie wyluzowane małżeństwa co to sobie na takie swobody pozwalali, albo raczej znałam bo już nie są małżeństwami, łącznie z moją siostrą. Piwo z kolegami ok, meczyk z nimi gdzieś w pubie, ok i w tym czasie nie dzownie, nie sprawdzam, jak trzeba to nawet podrzucę ale ku... fajka z koleżanką? No wziął mnie autentyczny wnerw. Mogłaś spytać z uśmiechem czy masz jeszcze jej w tym czasie dziecko popilnować, może wychwyciłaby sarkazm.. Jestem 16 lat po slubie to chyba już coś tam wiem ;)
A propo cycek i dup.. hmmm a my to mamy łatwo? Ja np nadal czuję chęci ale nei patrzę na każdego faceta jak na tarzana. I tak jak nieufna napisała: można też na inne sposoby sobie pomóc;)
Spal mu dziś za to obiad albo zrób pomidorówkę ;)
Hahahaha Kochana ale mnie rozbawiłaś tym postem :D aż się autentycznie popłakałam :D a koleżanka bardziej jak kolega z wyglądu i z zachowania i nawet lepiej, że do nas nie przyszła bo ona nigdy nie wie kiedy wyjść :/ a na obiad pomidorówka :D hahah
 
Cześć dziewczyny
U nas gorąco ale nieo jakieś przyciemnione także jakąś burza jest na rzeczy.
Ogarnęłam od czego mam ból pleców wędrujący po całym kręgosłupie. To bóle krzyżowe towarzyszące skurczom przepowiadającym. Super. Tego mi brakowało.
 
Wstępnie mam się zgłosić 14 do szpitala a 15 będzie cc. To będzie 38+5 i trochę się boję, czy nie za wcześnie dla dzidziusia. Tym bardziej, że ona jest raczej mała.. Dziewczyny na planowane cc, napiszecie mi na kiedy Wam lekarz wyznaczył??

U mnie CC wyznaczone 38+4, to taki podobno bardzo dobry czas, niektóre Dziewczyny z naszych lipcówek miały wcześniej. Mój Malucgh we wtorek ważył 3360, zobaczymy jak będzie w środę w szpitalu jak mi zrobią usg.

Dziewczyny, nikt nie bierze nic na alergię?
 
Cześć, nie będę oryginalna pisząc, że upał jak cholera.
Obudziłam się o 4 i nie mogłam juz zasnąc. Wiatrak nawet nie pomagał.
Znajomi na mecz nie przyjda, bo dziecię chore...szkoda.

Marzę o chłodzie .... ;)
 
Wstępnie mam się zgłosić 14 do szpitala a 15 będzie cc. To będzie 38+5 i trochę się boję, czy nie za wcześnie dla dzidziusia. Tym bardziej, że ona jest raczej mała.. Dziewczyny na planowane cc, napiszecie mi na kiedy Wam lekarz wyznaczył??

Ja ma cc wyznaczoną na 38t+3d. Na razie nic się nie dzieje, ale i tak mam stresa czy wytrzymam.
Skończony 37 tydzień to już donoszona ciąża, więc na z maluchem powinno być dobrze :)

Adas juz ze mną ;) do domu chyba we wtorek nie spieszy my się ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Super wieści! :)
 
reklama
My z kolei wychodzimy na mecz chyba. Nie chce gosci w domu, bo pote muszę wokół nich skakać. W sensie jako gospodyni czuję, że muszę, a sił brak.

Jak Lewy strzeli trzy gole to Młody ma mieć Robert na drugie:p tak dziś rano stwierdziliśmy jak rozmawialiśmy o drugim imieniu :p
 
Do góry