reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Needi cieżko nie uronić łzy oglądając ten filmik!
Kasiulka mnie tez drażnią juz te teksty a juz w szczególności "jeszcze chodzisz?!" Nosz nie, leżeć bede cały czas!
Doznałam dzis szoku, tydzień temu jeszcze wchodziłam w luźne spodenki a dzis juz nie, chyba sie przygotowujemy grubo do godziny "0"! [emoji15]
I juz chyba żadna bluzka nie zakrywa mi brzucha...
Gratuluje zdolnych pociech dziewczyny!
Dziewczyny ma któraś z was laktator avent elektryczny?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ja mam avent elektryczny. Mąż kupił od kolegi z pracy. Jego żona kupiła jako była w ciąży z bliźniakami, ale karmila mm, więc prawie nieużywany jest. A czemu pytasz?
 
reklama
A mnie dopadł dół .... właściwie nic się nie stało... ale jak wracałam z mężem z zakupów to stwierdził, że powinnam już urodzić bo go dobija już wstrzemièźliwość i na ulicy nie widzi już kobiet tylko dupy i cycki... a mi się zrobiło tak przykro, że z trudem powstrzymywałam łzy :( Dawno nie czułam się tak źle we własnej skórze i też mi nie jest łatwo ale mam do 29.06 zakaz seksowania od mojeh gin bo twierdzi, że to nie czas jeszcze na Młodego .... oooo i taki klops...
A na domiar złego spotkaliśmy na tych zakupach jego koleżankę ze studiów i umówili się na fajkę na jej osiedlu jak położy synka spać no chyba, że mam coś przeciwko... zrobiło się niezręcznie więc nic nie powiedziałam ale kurde co to ma być w ogole?? Albo jestem przewrażliwiona albo niektórzy ludzie mają ograniczone myślenie:/ i te teksty nooooo faktycznie " się toczysz już" :crazy: wrrr

To pojęczałam Wam trochę i idę chyba spać :(
Kurcze masakra. Co to ma być w ogóle za tekst? :-/
 
Odnośnie tego aventa to czemu jak włączę to miga cały czas dioda zasilania i nie mogę włączyć żadnego trybu, moze wiecie?
Nie mam do tego polskiej instrukcji

Jodełka zachowanie Twojego M takie mało przyjemne, współczuje, ale to sa właśnie faceci...
Moze mu powiedz ze sprawił Ci przykrość swoim zachowaniem, moj czasem sobie kompletnie nie zdawał sprawy i pózniej przepraszał i dziękował ze mu powiedziałam, sam by sie nie domyślił [emoji57]

Jejku ale ptaki dają koncert! Pięknie! Tylko jest tak głośno ze aż mnie obudziły [emoji6]

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcie!!! :D

ale upał :( teraz jeszcze znośnie, ale później też padnę na cyce jak wczoraj.


Jodełka- wierzę, że było Ci przykro. Nie możesz w tym momencie wpłynąć na wygląd a wiadomo, że zmienił się sporo. Faceci czasami coś chlapną a później mamy doła. Koleżanką się nie przejmuj, co to za tekst "czy zapalą fajkę ???" :) Trzeba było powiedzieć, że mąż ma inne zajęcia w domu a nie palenie fajek z babami. Mój mi mówi, że jestem chomisiem i jak gdzieś idziemy to pada tekst "chodź mój chomisiu" :D teraz mam z tego ubaw, ale początki bywały trudne.
Ostatnio coś też powiedział, że byłam taka dupeczka a teraz doopskooo, że szok! Powiedziałam, że ma spadać na bambus i sam ma duże doopsko :D
Twojemu powiedz, że jak widzi wszędzie cycki to możesz mu pokazać - masz większe od innych :D
 
Witajcie!!! :D

ale upał :( teraz jeszcze znośnie, ale później też padnę na cyce jak wczoraj.


Jodełka- wierzę, że było Ci przykro. Nie możesz w tym momencie wpłynąć na wygląd a wiadomo, że zmienił się sporo. Faceci czasami coś chlapną a później mamy doła. Mój mi mówi, że jestem chomisiem i jak gdzieś idziemy to pada tekst "chodź mój chomisiu" :D teraz mam z tego ubaw, ale początki bywały trudne.
Ostatnio coś też powiedział, że byłam taka dupeczka a teraz doopskooo, że szok! Powiedziałam, że ma spadać na bambus i sam ma duże doopsko :D
Twojemu powiedz, że jak widzi wszędzie cycki to możesz mu pokazać - masz większe od innych :D
Hahaha jesteś najlepsza :D ja mu się odgryzę jak to ja :) aleee wczoraj aż mnie wmurowało i zapomniałam języka :) ale dzisiaj obudziłam się już w dobrym humorze całe.szczęście :) dzisiaj jadę na badania bo są najmniejsze kolejki w labolatorium bo w przyszłym tygodniu wizyta :D
 
Hahaha jesteś najlepsza :D ja mu się odgryzę jak to ja :) aleee wczoraj aż mnie wmurowało i zapomniałam języka :) ale dzisiaj obudziłam się już w dobrym humorze całe.szczęście :) dzisiaj jadę na badania bo są najmniejsze kolejki w labolatorium bo w przyszłym tygodniu wizyta :D

Fajka była najlepsza :D mój co prawda nie pali, ale jakby było takie coś to ta fajka właśnie wyszłaby mu tym wielkim doopskiem. :D

Ja za to dziś siedzę w domu. Nigdzie nie jadę, nie wychodzę. Masakra. Mój wróci to mecz obejrzymy i mamy podjechać do kolegi, ale nie wiem jak będę się czuła. Ja na badania to o 6 wyjeżdżam zawsze :D teraz przed porodem tylko mocz mam zbadać a reszta jest super.
 
A przy okazji tak mnie swędzi brzuch, że aż sama sobie współczuję :( już jestem jak zebra i niby smaruję się kilka razy dziennie to i tak nie znaczenia. Dlatego nie wierzę w te reklamy jednak co geny to geny
 
Mój Tarzan jak wczoraj wrócił wiecie co mi oznajmił?? :D

Przy obiedzie zaczął do mnie smęcić, że jak moja gin chciała mi dopomóc z szybszym porodem to mogłam to brać! (mówiłam o masażu szyjki- wiem mogłam nie mówić :) ) a tak robię PROBLEMY wszystkim! ( czyt. Tarzanowi), bo trzeba pojechać do szpitala a to nie jest wiadome kiedy nastąpi!

Tak siedziałam i przyglądałam się co on gada. Dostałam nerwa i stwierdziłam, że sama pojadę i niech spada na cyce :D ludzie!! człowiek ma rodzić a on mi mówi o tym, że siedzi i czeka jak jest w pracy. Nooo to najlepiej króla ominąć nawet w tej akcji porodowej i dać znać już o wykonanym zadaniu :D wiadomo pewnie tez się stresuje, ale czy on myśli, że poród to na zawołanie przychodzi? :D
 
reklama
Do góry