reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Julka, w środę miałam i w czwartek. Dziś nie, jutro chyba podjadę na oddział, bo pielęgniarka mówiła, że możemy sobie podjechać. Położna uważa, że nie trzeba, że wszystko jest w porządku, że do czwartku do wizytę mogę spokojnie poczekać. Na wizycie opowiem lekarzowi co i jak i mam nadzieję, że da mi skierowanie na ktg, pojadę też w następnym tygodniu do ordynatora szpitala z nadzieją na skierowanie już na cc. O ile nie będzie po drodze się nic złego działo. Ruchy czuję. A Ty co ile? I też mam nadzieję, że nie będzie problemu...
Jodełko, dobrze, że na usg ok :)
Nieufna, Iwona - gratuluję świetnych osiągnięć pociech :) Mój też świadectwo z paskiem, tylko dziwiła co niektórych 4 z muzyki :D No cóż :D
Kkasiulka, u nas było szybko na boisku, potem jeszcze szybciej w klasie, na szczęście!! Współczuję!

U nas ktg w przychodni można, gdzie ma się gin., ale to on musi skierować, powiem mu o moich przygodach, mam nadzieję, że da.
 
reklama
Needi u mnie problemu kupkowego nie bylo (znaczy sie Maksio nie mial) o siostrzencu pisalam :)


Needi hahahahha uwielbiam Twoje teksty[emoji14]Ja mam po prostu kisiel zamiast mozgu i nie pomyslalam zeby tego nie mówić... gdby sie skapnelam to juz bylo za pozno.


Iwona padlam!!!! Hahaha chetnych by pewnie nie brakowalo :D


Jodelka moderator bb jesr w trakcie zakladania watku zamkniętego.


Iwona gratuluje pieknego swiadectwa cory!!!!



Ale czuje napieranie na kosci biodrowe..

Dziewuszki tak sie zastanawiam jak mam 1cm luzu w... to znaczy ze czopa juz nie ma? Kurka ja zadnego czopa nie widzialam zeby odszedl, w pierwszej ciazy tez nic nie zauwazylam, czy to możliwe ze w ogóle tego nie mialam?



Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
czop może odejść tuż przed porodem albo nawet w trakcie, mnie w 1 ciąży odszedł 10 dni przed porodem a teraz we czwartek po badaniu gin zaczął wychodzić i dziś jeszcze trochę. Uwierz nie mogłabyś tego niezauważyć, może u ciebie nie odszedł jeszcze
 
Kkasiulka masakra.......współczuje u nas zakończenie było w sali dużej chłodniutko aż przyjemnie, potem był piknik ale mnie mąż przywiózł do domu i pojechał z powrotem młoda się wyszalała było mnóstwo atrakcji
 
Kkasiulka masakra.......współczuje u nas zakończenie było w sali dużej chłodniutko aż przyjemnie, potem był piknik ale mnie mąż przywiózł do domu i pojechał z powrotem młoda się wyszalała było mnóstwo atrakcji
Noooo i to jest zakończenie roku a nie słuchanie nudnych przemówień i stanie w pełnym słońcu 2 godziny....
 
Kkasiulka masakra.......współczuje u nas zakończenie było w sali dużej chłodniutko aż przyjemnie, potem był piknik ale mnie mąż przywiózł do domu i pojechał z powrotem młoda się wyszalała było mnóstwo atrakcji

Eh.....mam już dość tego upału, dobrze, że w domu mam chłodno....Cieszę się, że u Was zakończenie było przyjemne :-)
Tak jak @Iwona35 pisze - w zeszłym roku dzieci też zasłabły, ale nic jej to nie nauczyło....grrrr.....

@Iwona35 - serdecznie gratuluję zdolnych i pracowitych dziewczynek :-)

@fazerkamm - ja w żadnej ciąży nic takiego jak czop nie widziałam.....Gdzie z Mają pojechałam do szpitala z rozkręconą akcją, pamiętam jak mi wody odeszły (w szpitalu), tak czopa ani widu ani słychu... Z Milą miałam cc, na zimno, kilka dni po terminie i też nic podobnego nie zauważyłam....

No normalnie nie mogę dojść do siebie, nawet zdrzemnęłam się do chwilę, ale wciąż czuję się fatalnie :-(
 
Ja już moczę nogi w chłodnej wodzie, piję soczek i sobie siedzę :) powietrze jest okropne.

Ja właśnie wczoraj mówiłam gin o tym czopie, że nie widziałam a ona do mnie, ze nie mam się tym sugerować czy odejdzie czy nie, bo może się zacząć w każdej chwili.

Julita- jak się czujesz?????
Kasiulka- Bidulko...współczuję :(
 
Kkasiulka, wspólczuję :(

My po ktg i badaniu. Napiszę tutaj, bo małej nie badał. Szyjka przepuszcza już dwa palce, przebadał mnie tak, że wyłazi ze mnie śluz z krwia - czop? ....

Nie pogniewam się, jak po weekendzie urodzę (mąż nas prosi o wstrzymanie, bo musi w weekend pracować) ))))
 
Kkasiulka, wspólczuję :(

My po ktg i badaniu. Napiszę tutaj, bo małej nie badał. Szyjka przepuszcza już dwa palce, przebadał mnie tak, że wyłazi ze mnie śluz z krwia - czop? ....

Nie pogniewam się, jak po weekendzie urodzę (mąż nas prosi o wstrzymanie, bo musi w weekend pracować) ))))
mnie też odczopowali przy badaniu tym razem:) raczej czop. Czop dodatkowo pachnie(?) tak jakby żelazem, w każdym razie ma taki dziwny zapach.PO badaniu śluz miałam z krwią, nawet dużo tej krwi miałam, teraz bardziej taki toffi. Najlepiej że odkąd mi zaczął odchodzić to ja z tym zapachem w nosie się budzę rano, później w dzień już tak nie mam.
 
reklama
Dzięki Iwona:)
Dr idzie 2.07 na urlop, może też chce, żebym jak najszybciej urodziła ;) Takie mam wrażenie;)

A, jak czekałam na IP to przyszła dziewczyna z bólami, płakała, że aż mi się słabo zrobiło.......
 
Do góry