reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Needi nie moge takich rzeczy ogladac. Wtedy sobie myślę ze juz tak bardzo chce synka obok z swiadonoscia ze nic mu nie jest i ze jest bezpieczny.
 
A jeszcze pytanie...
W szkole rodzenia położna powiedziała, że na oddział mamy się już zgłosić z wynikami badań w tym ORYGINAŁY (nie tylko wpisy w karcie ciąży): grupa krwi, morfologia i mocz z ostatniego badania, HBS, HCV, VR, HIV, GBS.
Na ten moment dostałam grupę krwi tylko. Pytałam położną z przychodni to mi powiedziała, że dostanę GBS, no ewentualnie morfologię i mocz, reszty nie. Była zdziwiona moim pytaniem, wręcz dostałam zje... że to chcę, bo to jest w karcie ciąży.
No i teraz sama nie wiem komu wierzyć...
u mnie sobie robią kopię do dokumentów a mi oddają oryginały każdego badania, więc to połozna Twoja powinna dostać zj..a nie ona do Ciebie z twarzą
 
Witajcie,

nie mam nawet siły pisać.....
Maja miała zakończenie roku szkolnego i durna dyrektorka przez 1,5 godz trzymała całą szkołę na dworze...... Odczytywała dzieciaki z wyróżnieniami - dawała im dyplomy i podziękowania dla rodziców - również dając im dyplomy. Nosz ku....wa......co za idiotka! Gorąco, wszyscy stoją - nie było miejsc siedzących, tylko 2, 3 ławki. Totalny brak wyobraźni!!!!
Potem w salach wych dawała świadectwa. Nie można to tak było zrobić wszystkiego? W klasach?
Potem pojechałam do domu, odpoczęłam trochę, po Milunię do przedszkola i obiecane lody. Za obiad nawet się nie brałam, przywiozłam z lokalu, takie niby domowe.....
Teraz leżę i zdycham.....

Co do ktg, mój lekarz mnie nigdy nie kierował na to badanie. Miałam je robione tylko jak byłam w szpitalu. Żeby mi zrobili na IP, to musiałabym się dać przyjąć do szpitala - bez tego nawet lekarz dyżurny do mnie nie przyjdzie.

Co do odpieluchowywania....każde dziecko inne. Starsza sama to zrobiła w ciągu jednego dnia, w zasadzie to nie pamiętam żeby się posiusiała...a z młodszą (dziś prawie 5 lat) do tej pory muszę uważać. Jeszcze niedawno potrafiła w nocy zlać się do łóżka....

Mogłyby mnie jakieś skurcze nawiedzić....coś by się mogło choć przygotowywać.....a tu nic, zero! I te wszystkie mamuśki naokoło....ooo...brzuch ci się nie opuścił....ooo...jeszcze chodzisz?? to długo jeszcze? pewnie Ci ciężko.....
No jaha! I to jak!!
Wk...w mnie bierze w taką pogodę....zawsze....
 
Witajcie,

nie mam nawet siły pisać.....
Maja miała zakończenie roku szkolnego i durna dyrektorka przez 1,5 godz trzymała całą szkołę na dworze...... Odczytywała dzieciaki z wyróżnieniami - dawała im dyplomy i podziękowania dla rodziców - również dając im dyplomy. Nosz ku....wa......co za idiotka! Gorąco, wszyscy stoją - nie było miejsc siedzących, tylko 2, 3 ławki. Totalny brak wyobraźni!!!!
Potem w salach wych dawała świadectwa. Nie można to tak było zrobić wszystkiego? W klasach?
Potem pojechałam do domu, odpoczęłam trochę, po Milunię do przedszkola i obiecane lody. Za obiad nawet się nie brałam, przywiozłam z lokalu, takie niby domowe.....
Teraz leżę i zdycham.....

Co do ktg, mój lekarz mnie nigdy nie kierował na to badanie. Miałam je robione tylko jak byłam w szpitalu. Żeby mi zrobili na IP, to musiałabym się dać przyjąć do szpitala - bez tego nawet lekarz dyżurny do mnie nie przyjdzie.

Co do odpieluchowywania....każde dziecko inne. Starsza sama to zrobiła w ciągu jednego dnia, w zasadzie to nie pamiętam żeby się posiusiała...a z młodszą (dziś prawie 5 lat) do tej pory muszę uważać. Jeszcze niedawno potrafiła w nocy zlać się do łóżka....

Mogłyby mnie jakieś skurcze nawiedzić....coś by się mogło choć przygotowywać.....a tu nic, zero! I te wszystkie mamuśki naokoło....ooo...brzuch ci się nie opuścił....ooo...jeszcze chodzisz?? to długo jeszcze? pewnie Ci ciężko.....
No jaha! I to jak!!
Wk...w mnie bierze w taką pogodę....zawsze....
Kasia ja dlatego odpuściłam dziś pójscie z dziewczynkami na rozdanie świadectw. Wytłumaczyłam im, ze moge nie wytrzymać a nie chciałabym znowu paść. U nas tez jest taki brak wyobraźni, W zeszłym roku aż czwórka dzieci zemdlała i bałam się, że nie wyciągną wniosków. POdobne wyciągneli i dziś było krócej
 
Kasiulka, a śniło mi się, że zaczęłam rodzić i Ty w tym samym czasie... nawet jakoś po drodze się spotkałyśmy :p przed snem oglądałam wątek brzuszki i nawet w tej sukience byłaś, a co! Na elegancko do porodu:p

Cudny sen!! ;-) :D
Mogłabym zacząć, tylko w nocy, bo mąż wyjechał i ma wrócić po północy ;-) :p
Elegancko do porodu!!! :D :D Jesteś boska!!
 
reklama
Needi u mnie problemu kupkowego nie bylo (znaczy sie Maksio nie mial) o siostrzencu pisalam :)


Needi hahahahha uwielbiam Twoje teksty[emoji14]Ja mam po prostu kisiel zamiast mozgu i nie pomyslalam zeby tego nie mówić... gdby sie skapnelam to juz bylo za pozno.


Iwona padlam!!!! Hahaha chetnych by pewnie nie brakowalo :D


Jodelka moderator bb jesr w trakcie zakladania watku zamkniętego.


Iwona gratuluje pieknego swiadectwa cory!!!!



Ale czuje napieranie na kosci biodrowe..

Dziewuszki tak sie zastanawiam jak mam 1cm luzu w... to znaczy ze czopa juz nie ma? Kurka ja zadnego czopa nie widzialam zeby odszedl, w pierwszej ciazy tez nic nie zauwazylam, czy to możliwe ze w ogóle tego nie mialam?



Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry