reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja tez dzis padam na wszystko co sie da. Leze i nie mam sily wstac. Straszny upal i strasznie duszno. Podobno jeszcze 2 dni takich upalow.
 
Co za szpitale! Brak słów! A podobno ciężarne w Polsce otrzymują pomoc medyczną nawet w przypadku braku ubezpieczenia. A tu widać, że nawet jak masz to można pomarzyć. Ja u nas na ip w ciąży byłam tylko raz, ale nie powiem, dokładnie mnie zbadali, jedyny minus, że na wszystko czekałam.

Mnie cały czas brzuch boli w dole. Nie jakoś bardzo mocno, ale jednak. W nocy skurcze, mały słabo.się rusza, ale może to przez upał leniwy się stał...
 
U mnie też okropny upał ale ja z domu nie wychodzę od dawien dawna, także dzisiaj i przez przez kolejne upalne dni nie rodzę, nie dam rady , tylko żeby synek mi za duży nie urósł .
 
U nas też skwar ale okna pozamykane i rolety zasłonięte więc w domu mam 25 stopni i jest błogo :D ale z domu dzisiaj nie wychodzę bo udaru idzie dostać
 
Witam!

Qretka
, mój młodszy syn też tak miał kiedyś, już mu przeszło, choć w tamtym roku problem wrócił w przedszkolu, nie umiał się podcierać, a już musieli sami i bał się załatwiania w przedszkolu. Wytrwałości!
Needi - współczuję! W taką pogodę jeszcze z katarem :( Oby szybko Martynce przeszło!
Agula, mi też drętwieją palce!! Zastanawiałam się czy to normalne :/
Iwona77W, faktycznie, szpitale, jak ten w Legnicy :/ Współczuję stresu :( I co tu w zasadzie robić?

Ja dziś bez ktg, ale ją czuję. Teraz każdy dzień taki będę miała?? Dzwoniłam do ordynatora w Złotoryi, żeby się umówić prywatnie, żeby dostać od niego skierowanie na cc. Mogę przyjechać dziś, mogę też w następnym tygodniu, mam nadzieję, że dostanę to skierowanie od niego, bo przecież nie on prowadzi moją ciążę :/

Roztapiam się, jeszcze Arek nie zniósł wentylatora - masakra!!
 
reklama
Witam Was.
Dziś u mnie lepiej, ruszyłam dupsko z domu, zrobiłam zakupy, bo juto na mecz przychodzą znajomi no i muszę się pochwalić, syn dostał dwie nagrody na koniec roku, za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz wzorową frekwencję - za rok matura, więc oby tak dalej :)
Po 16ej jadę na ktg i badanie, zobaczymy co tam sie dzieje, bo brzuch mnie boli non stop jak na okres, mała od wczorajszego wieczora bardzo aktywna, wygina te swoje długie nożki we wszystkie strony:)

Dżudka, jak fajnie, że już urodziłaś. Chyba też muszę na szmacie pojeździć .... ;)

Mój mąż od przedwczoraj słabo się czuł, myślałam, że go przeziębienie bierze, bo oczywiście umierający leżał ... z temperaturą .... 36, 8 :yes::yes:
Ale natychmiast mu przeszło, jak mu powiedziałam, że w takim stanie to on dziecka nie bedzie mógł nosić :D:D

Ja siedzę przy wiatraku, oby do poniedziałku i po upałach.
 
Do góry