reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej
Dobrze, że piszecie o ruchach, bo mój Maluch też jakiś leniwy się zrobił. Może to przez upał. Wczoraj na ktg się trochę więcej pokręcił ale tak to jest spokojny. Martwi mnie to, nie wiem czy wieczorem na IP nie pojechać ale oni tam zawsze patrz jak na nawiedzoną, że panikuje, bo ruchy słabsze.
 
reklama
Moj na takie upaly tez mniej aktywny. Moze przez to ze i ja sily w ogole nie mam. Problem jest jak dziecko sie w ogole nie rusza, jak slabiej ale regularnie tzn. Ze po prostu ma leniwy dzień
 
A nawiązując jeszcze do buntu 2 latka to mój Szymek też go przechodzi :( a dodatkowo walczymy z pieluchą i mam wszystko zasikne .... podłoga w salonie woła o pomstę do nieba a kanapę wyczyszczę chemicznie z tych siuśków jak się odpieluchuje albo jak Michaś będzie miał to za sobą czyli nie prędko :) chociaż mam podkłady porozkładane na sofie to i tak jest cała mokra :( aleeee trzeba to przetrwać :)
 
Witam piątkowo. Powiem wam że to nie jest moja pierwsza ciąża, powinnam wiedzieć co i jak a nie wiem. Nie mam pojęcia co robić. Od piątku mam coraz boleśniejsze skurcze tylko u mnie są na odwrót. Zaczynają się mocne, regularne, nawet co 5 minut, przy ruchu się nasilają. I tak dziś w nocy miałam od 23 do 4 rano. od 5 minut coraz rzadziej. Rano jestem wykończona i brzuch mnie boli jak by mi go ktoś obił. Mała do tego coraz mniej się rusza. Lekarz mnie nie przyjmie w szpitalu odsyłają a ja zaczynam się bać
Iwonka jak się nie da po dobroci jedź i kłam. Powiedz, że zasłabłas i znalazłaś się na podłodze. Nie wiesz jak upadłaś, czy na bok czy do przodu. Niemożliwe by odmówili przyjęcia po upadku. Przy mnie skakali jak przy przyjęciu szczególnym, chociaż u mnie to akurat nie była ściema ale jak CI udowodnią? Najgorzej dzownić i pytać, najlepiej dojechać i postawić ich przed faktem
 
No to ja też się chwalę:) Młoda z najwyższą średnią i dostała nagrodę wójta, średnia 5,46 , celujący nawet z matematyki. Najlepiej, że dostała słuchawki stereo sony i teraz pyta czy laptopa do nich dokupię :D
Starsza z nagrodą za aktywność, bo ona chociaż uczy się słabiej to za to z niej społecznik ogromny, więc z nagrodą dyrektora szkoły:) Jak miną troszkę te upały zrobię im jakis extra wyjazd rodzinny za te osiągnięcia.
 
Cześć dziewczyny;-)
ale upał!!!! ledwo żyję,nogi mam jak nadmuchane
dzidzi też chyba gorąco bo coś słabo się rusza;-/ a najlepsze że zapomniałam iść dzisiaj na badanie krwii i moczu-nie wiem jak to się stało:errr: u nas niestety badania gdzieś wysyłają i zawsze wynik jest popołudniu na drugi dzień,a mam wizytę we wtorek rano,pójdę w poniedziałek i najwyżej poproszę na cito-mam nadzieję że za dopłatą zrobią;-)


co też się wyprawia w tych szpitalach i przychodniach-ale rejestratorka robiąca ktg to hit!
biapal-fajna pamiątka będzie;-)
jejku przystopujcie z tym rozpakowywaniem;-);-);-)
 
reklama
Do góry