reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Jeeeee tez mam luzy w....[emoji14]reszte napisze w odpowiednim watku :)

Neddi czytając Twoj opis siebie to tak jakbys opisywala mnie z tymi nogami, kostkami itp z tym ze mnie w tym momencie juz latwiej przeskoczyc niz obejsc.. na wadze jakies plus 22 a ja mam 157 :D


Aga śliczna kruszyna [emoji813]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem czy to przez temperatury, ale ja zakładam tylko japonki. Mam tak wielkie stopy, że w baleriny nie wcisnę. Bolą mnie, mimo, że moczę w zimnej wodzie. I plecy. Masakra.

Na pocieszenie zajadam sobie milkę z orzechami i rodzynkami. A co...
 
Spac nie mogę [emoji53]
Moj chrapie a ja sie ułożyć nie mogę
Needi uwielbiam Cie czytać! [emoji106]
Wogole to was wszystkie bardzo lubie choć w realu sie nie znamy
Chyba mam skurcze ale nie wiem czy to nie z nerwów...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A ja dzis do mcdonaldsa zawitalam bo stwierdziłam a co tam, pózniej mogę mieć długi post [emoji28]
A przez 3 tygodnie przytyłam 300gram
Juz chyba przestałam przybierać, wychodzi na to ze większość poszła w młodego


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Spac nie mogę [emoji53]
Moj chrapie a ja sie ułożyć nie mogę
Needi uwielbiam Cie czytać! [emoji106]
Wogole to was wszystkie bardzo lubie choć w realu sie nie znamy
Chyba mam skurcze ale nie wiem czy to nie z nerwów...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

My jeszcze się nie położylismy ale zaraz M powie że idziemy spać i za chwilę będzie chrapal w mnie tak gorąco że znowu nocka nie przespana będzie...także podobnie będę się meczyc!
 
Ojej mi tez jest tak masakrycznie goraco i nie moge zasnac. Z jednej strony chcialabym miec juz porod za soba a z drugiej in blizej do terminu tym narastaja we mnie wieksze leki jak ja sobie poradze z dzidzia i ze nic juz nie bedzie takie samo :O
 
U mnie też duszno. Mąż zasnął przed tv, mi za duszno na spanie. Koszmar jakiś. A to początek upałów. Jak tak dalej pójdzid to obawiam.się czy stopy wrócą do swoich rozmiarów :(
 
reklama
Lizzy ja mam od ponad tygodnia stopy tak spuchniete ze mieszcze ske tylko w podomowe japonki takie gumowe i w nich teraz tez po dworzu chodze bo wszystkie wyjściowe skorzane mnie cisna, a bez sensu kupowac cos nowego..

Lucky ja jak za dlugo jestem w pozycji pół leżącej to tez mnie kosc ogonowa boli, na bokach jak leze to mnie biodra bola ;) jak tu sobie w leb nie strzelić?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry