reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

u mnie nic z rodzenia szybciej nie będzie :D mój Tarzan mnie wku... :D dosłownie. Ma takie pomysły, że brak mi słów. Czasami mam wrażenie, że nie myśli. Wrócił z pracy, wykąpał się. Teraz porobił brzuszki, koszulka mokra i co robi???? idzie do sypialni i położył się do snu. Dostałam takiej ciężkiej cholery, że musiałam przyjść do salonu posiedzieć. Mogło dojść do tragedii :D
Finalnie przyszedł i zapytał o co chodzi. Poszedł się wykąpać, przebrał koszulkę i spać. Myślę, że to nie ze mną jest coś nie tak.

Przez te upały wiecie jak się czuję :D (nie będę już przywoływać tego pięknego zwierzątka). Stopy mi puchną i tak bolą :(

Lucky- o kurcze to siedzimy jak na bombie :D
Julka- oj to super szpital widzę :) będziesz spokojna
 
reklama
Cierpię. Boli mnie jak cholera w okolicach pępka (naciągnięta skóra), w nocy nie spię, nigdzie nie wychodzę, bo nie daje już rady chodzić. Ryczę z byle powodu. Jutro mam ktg, spytam lekarza jak długo jeszcze, bo mnie depresja zabija :(
Przepraszam, że smęcę:(
NieufNa nie jesteś sama. Już niedaleko
 
Cierpię. Boli mnie jak cholera w okolicach pępka (naciągnięta skóra), w nocy nie spię, nigdzie nie wychodzę, bo nie daje już rady chodzić. Ryczę z byle powodu. Jutro mam ktg, spytam lekarza jak długo jeszcze, bo mnie depresja zabija :(
Przepraszam, że smęcę:(

Ja tez rycze...i strasznie mnie wszystko wkurza. A i tak - bardzo mnie bolą okolice pepka; nie pozwalam się wręcz nikomu dotykać! Chodzi głównie o dziewczynki i bardzo uważam żeby się nie urazić, nie uderzyć...
I jestem juz po prostu zmęczona. ...I jeszcze ta pogoda. ...a znając moje szczęście pewnie urodze po terminie.....
I jeszcze się dziś uderzyłam w mały palec u nogi...losz do diabla. ....Boli jak cholera.
A jesli cos Cię dręczy to pisz...tu lub na FB. Lepiej wyrzucić z siebie złe emocje - nikt Cię lepiej nie zrozumie niż inna ciężarówka. :*
 
Nieufna, pewnie mało to pocieszające dla Ciebie, ale mnie też boli okolica pępka, właściwie ból mnie nie opuszcza (mam też przepuklinę pępkową). Chodzić już też nie bardzo mogę, przejdę tylko z domu do auta, z auta do pracy i z powrotem.
Wszystkie damy radę i końcówka ciąży pozostanie niedługo wspomnieniem.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
O godzinie 10.00 przyszła na świat Ania 3150 g i 51 cm wzrostu.
b316bafd63be1897018a5807c8dd1284.jpg
Aga śliczna ta Twoja Anulka i jaka już zainteresowana światem:)
 
To teraz ja ponarzekam. Od czego by tu zacząć... poryczałam się dziś. Bolą mnie nogi i dłonie od nabierania wody i puchnięcia.
Stanęłam na wadze i od wczoraj... O D W C Z O R A J KU...A !! przytyłam kilo. A tak W ogóle 21 kg. A ja mała nie jestem to wyglądam jak babochłop. Dłonie mam szersze od mojego starego.
Kostki... cholera jakie kostki, tam gdzie normalna kobieta ma fajne wycięcie przy stopach i kostki tam są, to ja mam jedną wielką piankę jojo. Kojarzycie takie słodkie pianki dla dzieci.
Nogi jak u hipopotama, wszędzie ta sama szerokość.
Z kąpieli już chyba zrezygnuje bo wejść to jedno, ale położyć się w niej to nie bajka dla mnie.
I właśnie w tej wannie miałam już dziś dosyć. I sobie tam smęce pod nosem, mąż coś tam pierdzieli że schudne i już niedługo i inne takie pierdoły bez sensu, a kto by go tam słuchał. I jak już wyszłam jakoś to dre się do niego z góry " Marek.... MAREEEEEEK!"
"Co"
"A ty mnie kochasz czy ty mnie nie kochasz?"
"Kocham"
"A jak zawsze taka będę?"
"To będę Cię ganiał po podwórku z batem, ale i tak Cię będę kochał"
No.:rolleyes:
 
To teraz ja ponarzekam. Od czego by tu zacząć... poryczałam się dziś. Bolą mnie nogi i dłonie od nabierania wody i puchnięcia.
Stanęłam na wadze i od wczoraj... O D W C Z O R A J KU...A !! przytyłam kilo. A tak W ogóle 21 kg. A ja mała nie jestem to wyglądam jak babochłop. Dłonie mam szersze od mojego starego.
Kostki... cholera jakie kostki, tam gdzie normalna kobieta ma fajne wycięcie przy stopach i kostki tam są, to ja mam jedną wielką piankę jojo. Kojarzycie takie słodkie pianki dla dzieci.
Nogi jak u hipopotama, wszędzie ta sama szerokość.
Z kąpieli już chyba zrezygnuje bo wejść to jedno, ale położyć się w niej to nie bajka dla mnie.
I właśnie w tej wannie miałam już dziś dosyć. I sobie tam smęce pod nosem, mąż coś tam pierdzieli że schudne i już niedługo i inne takie pierdoły bez sensu, a kto by go tam słuchał. I jak już wyszłam jakoś to dre się do niego z góry " Marek.... MAREEEEEEK!"
"Co"
"A ty mnie kochasz czy ty mnie nie kochasz?"
"Kocham"
"A jak zawsze taka będę?"
"To będę Cię ganiał po podwórku z batem, ale i tak Cię będę kochał"
No.:rolleyes:
hahhahhahahha :D wiecie co tak narzekamy na tych chłopów.. ale ja widziałam minę mojego jak wyrżnęłam i jego strach pomieszany ze łzami jak mnie podnosił i wiecie, nawet żadne kocham nie było mi potrzebne
(fakt że kilka dni później, jak juz było wiadomo że jest ok to powiedział, że szłam jak Milik do bramki główką i mógłby się ode mnie uczyć)
 
To teraz ja ponarzekam. Od czego by tu zacząć... poryczałam się dziś. Bolą mnie nogi i dłonie od nabierania wody i puchnięcia.
Stanęłam na wadze i od wczoraj... O D W C Z O R A J KU...A !! przytyłam kilo. A tak W ogóle 21 kg. A ja mała nie jestem to wyglądam jak babochłop. Dłonie mam szersze od mojego starego.
Kostki... cholera jakie kostki, tam gdzie normalna kobieta ma fajne wycięcie przy stopach i kostki tam są, to ja mam jedną wielką piankę jojo. Kojarzycie takie słodkie pianki dla dzieci.
Nogi jak u hipopotama, wszędzie ta sama szerokość.
Z kąpieli już chyba zrezygnuje bo wejść to jedno, ale położyć się w niej to nie bajka dla mnie.
I właśnie w tej wannie miałam już dziś dosyć. I sobie tam smęce pod nosem, mąż coś tam pierdzieli że schudne i już niedługo i inne takie pierdoły bez sensu, a kto by go tam słuchał. I jak już wyszłam jakoś to dre się do niego z góry " Marek.... MAREEEEEEK!"
"Co"
"A ty mnie kochasz czy ty mnie nie kochasz?"
"Kocham"
"A jak zawsze taka będę?"
"To będę Cię ganiał po podwórku z batem, ale i tak Cię będę kochał"
No.:rolleyes:
Ale mi poprawiłaś humor Kochana !!! Dawno się już tak nie śmiałam :) Dziękuję
 
Nieufna jak pomaga Ci ryczenie to rycz a co tam, kiedy jak nie teraz i pewnie słowa "już bliżej niż dalej" tylko Cię wkurzają, ale taka jest prawda, tyle zniosłyśmy to zniesiemy jeszcze ten czas co nam się tak ciągnie.. właż tu i pisz choćby tylko o tym,że ciągle płaczesz, w kupie to i cieplej i raźniej
 
reklama
My juz po zwiedzaniu. Szpital sliczny, jak nie szpital, wszyscy byli mili, ordynator oprowadzil nas i wszystko wytlumaczyl. Powiedzialam mu o pepowinie to kazal juz na ktg przyjezdzac, w przyszlym tygodniu pojade. Ogolnie opieka wydaje sie w porzadku, sale 1-2 osobowe. Porodowki 1 osobowe i maz moze byc ze mna bez ograniczen z czego sie bardzo ciesze :)

Julka super że taki szpital Ci się trafil:biggrin2:az będzie raźniej rodzic:)

Cierpię. Boli mnie jak cholera w okolicach pępka (naciągnięta skóra), w nocy nie spię, nigdzie nie wychodzę, bo nie daje już rady chodzić. Ryczę z byle powodu. Jutro mam ktg, spytam lekarza jak długo jeszcze, bo mnie depresja zabija :(
Przepraszam, że smęcę:(

Nieufna czasami takie gorsze dni nadchodzą ale glowka do góry,juz niedługo i Ty będziesz się cieszyć swoim Maluchem :biggrin2::biggrin2:ja też rycze często i sama nie wiem z jakiego powodu! Chyba już opadam z sił...

A ja dziś się tak narobilam że padam normalnie! Ale człowiek głupi to szok. Najpierw musiałam nadzorować męża przy malowaniu kchni i oczywiście nie obyło się bez pomocy, a po wszystkim musiałam po swojemu posprzątać i to mnie tak dobilo:oo2:jeszcze jutro musze odświeżyć w pokoiku i wszystko już poukładać i przygotować i koniec. Muszę weekend odpocząć bo poniedziałek już szpital:szok:
 
Do góry