reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
My juz po zwiedzaniu. Szpital sliczny, jak nie szpital, wszyscy byli mili, ordynator oprowadzil nas i wszystko wytlumaczyl. Powiedzialam mu o pepowinie to kazal juz na ktg przyjezdzac, w przyszlym tygodniu pojade. Ogolnie opieka wydaje sie w porzadku, sale 1-2 osobowe. Porodowki 1 osobowe i maz moze byc ze mna bez ograniczen z czego sie bardzo ciesze :)
 
Lepsze zdjęcie prześle jak już będę mogła wstać. Narazie to znieczulenie mija i zaczyna boleć. Ale dzidzia wszystko rekompensuje.
 
My juz po zwiedzaniu. Szpital sliczny, jak nie szpital, wszyscy byli mili, ordynator oprowadzil nas i wszystko wytlumaczyl. Powiedzialam mu o pepowinie to kazal juz na ktg przyjezdzac, w przyszlym tygodniu pojade. Ogolnie opieka wydaje sie w porzadku, sale 1-2 osobowe. Porodowki 1 osobowe i maz moze byc ze mna bez ograniczen z czego sie bardzo ciesze :)

Az sie wierzyć nie vhce ;) gdzie taki szpital?;)
 
Lila ja dzis sie dowiedziałam ze mogę rodzic w każdej chwilo, skurcze sa, główka o ile dobrze zrozumiałam to wyczuwalna w czasie badania [emoji33]
Nie umówił mi kolejnej wizyty bo stwierdził ze urodzę max do 2 tyg ale to by było maxymalnie, a myśli ze wcześniej
Młody wazy 3,5 kg i wszystko ok, pępowina nie jest owinięty
Strach mnie bierze! To naprawdę juz?!? [emoji15]
Lizy na ciebie tez przyjdzie pora nie martw sie [emoji108][emoji28]
Aga to łączmy sie w stresie [emoji51]
Julka ja to mało co jem na takie upały, owoce, woda, melisa, jakiś serek albo sałatka z pomidorków np
Aga gratulacje!!! Kolejna dzidzia z nami! [emoji7][emoji106]
Aga miałaś zzo?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Aga i Gwiazda - serdecznie Wam gratuluję i bardzo się ciesze, ze juz jesteście po ;-)

Upał masakryczny...... a ja sobie wymyśliłam mycie okien. Ale ja tego nie robię, mam taką znajoma co mi za parę groszy umyla. Ja mam duży dom i sama się nie podejmuje takich akrobacji - szczególnie ze tak jak piszecie...pierunsko boli mnie krocze i pachwiny. I chodzę jak pingwin. Juz samo to, że firanki musiałam poprac - a pralkę mam w piwnicy, rozwiesic na dworze - i tak z 5 razy. ...potem odkurzylam wszystko i pomyłam podłogi, obiad ugotowany i zjedzony a ja zdycham.... I nawet jak leżę to mnie wszystko tam na dole ciągnie. .... niech już się to dzieciątko moje zdecyduje wyjść bo ledwo dycham....

Iwona35 - ło matko i córko! Ty to masz przeboje. Dobrze, że nic się nie stało. ..

Lila - no jakiś koszar z ta recepcjonistka! :o

Nieufna - co się dzieje...?

Aaa.....i ja też mam już luzy w ..... "luźno na palec" było w zeszłym tygodniu

Cierpię. Boli mnie jak cholera w okolicach pępka (naciągnięta skóra), w nocy nie spię, nigdzie nie wychodzę, bo nie daje już rady chodzić. Ryczę z byle powodu. Jutro mam ktg, spytam lekarza jak długo jeszcze, bo mnie depresja zabija :(
Przepraszam, że smęcę:(
 
Qretka z tym szpitalem to dluga historia. Chca zyskac zaufanie pacjentek ktore poprzedni ordynator i ekipa nadwyrezyli ;)
I nie przejmuj sie. Ja jutro dopiero koncze 36 tydzien ciazy... gdzie tam do 39..
Nieufna rozumiem. W koncu sie do czekasz, zycze ci duzo sily.
 
reklama
Do góry