reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Gwiazda, Aga, super, że Wasze maluchy już na świecie! Gratuluję :)

Ejjj, laski wrzućcie na luz z tym rozpakowywaniem :p bo kurcze serio sama tu zostanę do sierpnia pewnie :p

Julka, a wy jesteście wysocy? Bo my raczej do wysokich nie należymy i mój Maluch zwykle w dolnych granicach wielkościowych, więc się póki co nie martwiłam :)

Iwona, Ty to masz przygody! Uważaj Kochana na siebie!

Agula, no to teraz szaleństwa z Tarzanem i jesteś mamusią ;)

A wiecie? Wczoraj mąż mi ni z gruchy ni z pietruchy puścił tą piosenkę o tarzanie :p A nie mówiłam mu nic o niej, ani o tym, że tu pisałyście o tym. Po prostu myślałam, że padnę, a ten bidula nie wiedział o co chodzi :p
 
Lizzy ja mam 168cm a maz 178 cm wiec niscy nie jestesmy.. moja mama rodzila mnie w terminie i mialam 3 kg, moja siostre 2 tyg po terminie i miala 3100 a brata w 38tyg i miał 2600... widocznie moj bedzie maluszek. Jedyne co mnie martwi to to ze zawsze byl wiekszy o tydzien/dwa a teraz tak przystopowal..
 
Lizzy- "bum tararara za oknami noc! czego chcesz dziewczyno ja wiem :D TARZANA!!!"
Powiem Wam, że jak usłyszałam, że mam rodzić to stresa mam :D

Julka- powiem Ci, że masz jeszcze czas, więc raczej to dziwne że dzidziuś przystopował :(, ale może będzie malutki :)
 
Napiszę Wam teraz tylko, a potem nadrobię, mam nadzieję, jeśli ktg wyjdzie ok, bo zaraz lecę na ktg.

Pojechałam wczoraj na to echo, echo w porządku, wad serca nie ma, drobne odchylenie, które mieszczą się w normie, być może są po mojej jakiejś infekcji czy zakażeniu, nie są wadą, po porodzie, jeśli pediatrzy nic nie będą widzieć, to nic z tym nie robić, taka uroda. Skierował na ktg, tam u siebie. Robiła mi je recepcjonistka, nie znała się na sprzęcie, dzwoniła do kogoś i pytała jak włączyć, co ma się świecić, dwa razy mi poprawiała i wyszły 2 spadki tętna, solidne, ale nie wiemy, czy wtedy jak poprawiała czy akurat dziecko kopnęło, bo nie było jej przy ktg, a z tego co mówi położna być powinna. No i ten lekarz od echo dał mi skierowanie w związku z tym do szpitala. Żeby jechać od razu, żeby podłączyli mnie pod ktg, a mąż ma przywieść torbę. Skierował na Legnicę, bo tam sprzęt jest dla dzieci, które rodzą się za wcześnie, a 36 tydzień może być już ok, a może dziecko potrzebować pomocy. W Legnicy pan doktor, młodszy ode mnie, nawet mnie nie dotknął, powiedziała, ze ma tylko dwa łóżka wolne, a to nie jest nagły przypadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co jest, jak nie życie dziecka!?!?!?!?!?!!??! Pielęgniarka przyłożyła słuchawkę na 5 sekund, tętno jest, to ok do domu, jak coś rano przyjechać. PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poczułam się jak u weterynarza!!!!! Pojechaliśmy na Złotoryję, tam, gdzie pracowała moja mama, gdzie chcę rodzić, całkiem inne podejście, nawet jak nie wiedzieli jeszcze, że ja to córka Ireny. W szoku, że tamten nawet ktg nie zrobił, zeby mnie uspokoić. W Złotoryi ktg idealne. Kazali monitorować jak mam możliwość u sibie, jak nie mam to jechać do tej Legnicy, bo do nich dopiero za tydzien, bo oni nie mają tego sprzętu, gdyby z dzieckiem się coś dzialo!!! Więc proszę, trzymajcie kciuki, by ktg na które zaraz idę było ok i żebym jeszcze tydzien wytrzymala i nie musiala do tej okropnej Legnicy jechac!!!!! Ja chyba to powinnam na Groszku napisać, przepraszam Fazerkam, ale już weszłam tu, żeby tylko napisać. Wyć mi się chce, jak tak mozna ludzi traktować!!! Uciekam, bo ktg, proszę o kciuki, bo jak coś nie tak to szpital i do ten w Legnicy :( :( :( :( :( :(

Lila współczuje przeżyć ! Ale okropny szpital brrrr:no:

Adas urodzony 23.06.16 r . o godzinie 9:27 ma 50 cm waży 2850 ;) jest w inkubatorze bo wcześniak 10/10

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

Gwiazda Kochana GRATULACJE! odpoczywaj :-) :)
 
Hej, ale upał, nie można wytrzymać normalnie.
Nadrobiłam co popisałyście i leżę na tapczanie - nie mam na nic siły. Ktg dopiero o 17, skurcze mam cały czas Mały się słabo kręci dziś. Chyba też mu gorąco/ Trochę się martwię tymi ruchami ale do ktg jeszcze wytrzymam. :-)
 
reklama
Do góry