reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witajcie!

Jestem już w domu :) jednak dziś porodu nie będzie :) dzięki za kciuki!

Wypuścili mnie z 1cm rozwarcia,ktg ok, wód mało, ale jeszcze może być. Za tydzień w środę wizyta, ale moja gin uważa, że mam już rodzić :D

Gwiazda,Aga- macie już dzidziolki!!! gratuluję!
 
Witajcie!

Jestem już w domu :) jednak dziś porodu nie będzie :) dzięki za kciuki!

Wypuścili mnie z 1cm rozwarcia,ktg ok, wód mało, ale jeszcze może być. Za tydzień w środę wizyta, ale moja gin uważa, że mam już rodzić :D

Gwiazda,Aga- macie już dzidziolki!!! gratuluję!
a widzisz to nie tylko ja będę łazić z luzem w.. ;)
 
Iwona35- :D ja też :D ale w środę ma moja gin zrobić masaż szyjki i ma się ruszyć szybko podobno. Powiedziała, że mam szaleć z Tarzanem ile sił :D
A widzisz! stare rady są najlepsze. Dwa razy mi zadziałało to dlaczego by Tobie nie miało?:) I wiesz, już nie będe znowu pisac ile czasu wtedy rodziłam:D
 
Witajcie!

Jestem już w domu :) jednak dziś porodu nie będzie :) dzięki za kciuki!

Wypuścili mnie z 1cm rozwarcia,ktg ok, wód mało, ale jeszcze może być. Za tydzień w środę wizyta, ale moja gin uważa, że mam już rodzić :D

Gwiazda,Aga- macie już dzidziolki!!! gratuluję!
Czyli jeszcze nie teraz... ważne że nic złego się nie dzieje.
No miałam właśnie pisać że Iwona35 łazi z luzem w...:D
 
reklama
Do góry