reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Basiu ja tez mam rozbieznosc. z om na 9lipca a z usg 25czerwca. Choc za kazdym razem ten termin z usg mi sie przesuwa raz w jedna raz w druga. No i lekarz ostatnio mi przepowiedzial ze chyba jednak w czerwcu urodze;)
 
reklama
Witajcie ponownie ,
Przyszła mi dziś kołyska i Mąż złożył i jest słodka jeszcze czekam na kocyk i ochraniacz do niej i będę mogła spokojnie isc po weekendzie do szpitala rodzić :biggrin2:
Dziś po prasowałam resztę ubranek i jeszcze jutro przepiore prześcieradło i coś tam jeszcze pewnie wyjdzie. Co dzień to roboty od groma! Jeszcze M wymyślił jutro malowanie kuchni:oo2:
Ta robota nigdy się nie skończy czy jak...
U mnie dziś gorąco aż oddychać się nie da!

Puścili mnie do domu .skurcze jakieś pare razy dzienie są, rozwarcie 1,5 cm ale stwierdzili, że jakby co to jestem w terminie(?) i moge rodzić

To dobrze że już w domu, zawsze to raźniej :biggrin2:

Cześć dziewczyny.
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć, też jestem (planowaną) lipcówką 2016 ;)

Witaj:)
 
Ja sie dzis fatalnie czuje, caly dzien boli mnie glowa bo jestem b podatna na wahanie cisnienia. No i oprocz tego czesto wizytuje w toalecie, ciekawe czy to znaczy ze to juz!:O
 
:)
Jestem Basia, mam 28 lat, mieszkam w Krakowie. Razem z mężem czekamy na naszego pierwszego dzidziusia - na razie mówiono nam, że jest to dziewczynka i część ubranek mamy właśnie różowych czy typowo dziewczęcych, więc mam nadzieję, że się to nie zmieni :) Termin mam na 6 lipca z miesiączki, ale ponieważ miałam dość długie cykle to z moją lekarką kierujemy się terminem z pierwszego USG prenatalnego, czyli 15 lipca. Ja osobiście mówię, że mój termin jest miedzy 6 a 15 lipca ;)
Czy ktoś miał podobnie jak ja? Bo czytałam najróżniejsze wypowiedzi.
Ja miałam datę na 6.07 [emoji4] Ale mała się nie przekrecila więc jutro cc.
 
reklama
Do góry