reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziękuje ja tez sie cieszę :)
A tak swoją droga to na porodówce leżałam z 2 dziewczynami ktore urodziły bliźniaki w 35 tygodniu i dzieci były zdrowe tylko dłuższy pobyt w szpitalu :)


klz9hdge454qziol.png


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Aga 30+ to na pewno zylak? Ja mam coś w tym stylu i to zapalenie jakiegoś gruczołu, już raz mi to gin przebijal ale znów uroslo..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak żylak w 2 poprzednich ciążach też też to miałam i znikały po porodzie takie w formie koralików i z czasem jak dziecko osiąga większą wagę to są wydatniejsze. Lekarka mi potwierdziła że to żylaki.
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy... powiem szczerze że Jak jechałam dziś To bałam się czy nie skończy się porodem wcześniej ale cóż byłoby i już:)
Mały zaczął się trochę ruszać więc trochę mi lepiej. Miałam jeszcze badanie ginekologiczne raz bo mój lekarz pojawił się na dyżurze i stwierdził że jest ok ale dobrze że przyjechałam, poobserwują do poniedziałku i albo do domu albo będziemy rodzić:-) :)
Na ktg jakieś skurcze wyszły ale podobno W normie, wody też powiedzieli że W normie A mam 15, tylko W moczu białko wyszło i mam do ponowienia jutro. To tyle z moich ciekawostek.
Poczytałam Was i humor od razu mi się poprawił, szczególnie jak czytałam o tych Waszych wyczynach lozkowych hihi
Miłej nocy Kochane. Zmykam spać obym jakoś dała radę W tym szpitalu.
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Wiedziałam, że Tarzan poprawi Wam humor :D przypomnijcie mi o nim jak będę jechać na porodówkę :D

Mehle- ja mam tan nabrzmiałe jak taka wielka bułka.
Dziś chyba w domku siedzę...nie mam sił jechać na uczelnię :( nie chce mi się dosłownie.

Dżudka- super, że lepiej :) nooo widzisz Ty masz wód 15 a ja 7
 
Do góry