reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć dziewczyny:) też mam termin na lipiec, mam ciąże zagrożoną z powodu krótkiej szyjki i od 22 tc leżę placuszkiem w domu, dlatego udzielam się na innym forum ale cały czas Was czytam :) czasem bardzo mi poprawiacie humor :) Poza tym dobrze jest wiedzieć jak przebiegają prawidłowe ciąże :)

Moja znajoma powiedziała żebym się nie martwila, bo po porodzie wszystko tam się kurczy i będę miała jak w podstawówce :):) więc na to liczę:)
Miłego dnia :)
 
Ja tez potwierdzam dziewczyny ze po porodzie wszystko wraca do normy :)


klz9hdge454qziol.png


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Fazerkamm tak to moje pierwsze dzieciątko i chyba będzie jedyne ;)
Moja szyjka dwa tygodnie temu miała już tylko 8 mm. Każdy ginekolog mówił mi żebym wytrwala do 34 tc i dzisiaj to osiagnelam więc jestem spokojniejsza, bo można powiedzieć że to mój mały sukces :)
Termin mam na 25 lipca.
Nie chciałam się pakować żeby nie kusić losu, ale czytałam ze Wy już w większości jesteście spakowane!
Syska90 to całe szczęście :)
 
Dzień dobry :)
Noc niespokojna, miałam jakieś dziwne skurcze, ale chyba nie najmocniejsze, bo na mega zmęczeniu udało mi się zasnąć ;)
Otwarcie euro, miesiąc z piłką, dla mnie to nie problem, a Wy dziewczynki jak się z tym czujecie?;)
 
reklama
Ja tez potwierdzam dziewczyny ze po porodzie wszystko wraca do normy :)


klz9hdge454qziol.png


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
:)
Fazerkamm tak to moje pierwsze dzieciątko i chyba będzie jedyne ;)
Moja szyjka dwa tygodnie temu miała już tylko 8 mm. Każdy ginekolog mówił mi żebym wytrwala do 34 tc i dzisiaj to osiagnelam więc jestem spokojniejsza, bo można powiedzieć że to mój mały sukces :)
Termin mam na 25 lipca.
Nie chciałam się pakować żeby nie kusić losu, ale czytałam ze Wy już w większości jesteście spakowane!
Syska90 to całe szczęście :)
Teraz to już bliziutko....
Moja szyjka też poniżej 1 była 2 tyg temu ale liczę ze jeszcze 2 tygodnie wytrzymam

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry