reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny, mam do Was dość nietypowe pytanie dotyczące narządów płciowych. Czy Wy też zauważyłyście że tam na dole zrobiłyście się takie nabrzmiałe, wypukłe. Czy to jest objaw obniżenia dna macicy?
Przepraszam że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy ale przestraszyłam się tymi swoimi narządami.
 
Dziewczyny, mam do Was dość nietypowe pytanie dotyczące narządów płciowych. Czy Wy też zauważyłyście że tam na dole zrobiłyście się takie nabrzmiałe, wypukłe. Czy to jest objaw obniżenia dna macicy?
Przepraszam że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy ale przestraszyłam się tymi swoimi narządami.
Coś było że przed porodem się powiększają. Ja mam wyraźnie powiekszone bo lepiej czuję blizne po nacieciu. Później wróci do normy, nie martw się nie zostanie ci tak;-) ;)

No nie wiem jak wy ale ja dziś nie miałam drzemki i idę spać. Ciao
 
Mehle, mogę powiedzieć ze tak, jestem "tam" nabrzmiała i jakby więcej krwi napływało bo kolor tez zmieniłam.... [emoji52]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny, mam do Was dość nietypowe pytanie dotyczące narządów płciowych. Czy Wy też zauważyłyście że tam na dole zrobiłyście się takie nabrzmiałe, wypukłe. Czy to jest objaw obniżenia dna macicy?
Przepraszam że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy ale przestraszyłam się tymi swoimi narządami.
Tak, wszystko jest jakby napompowane.. To chyba takie przygotowanie do rozciagniecia przy samym porodzie..

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale dzisiaj produkcja. Ledwo doczytałam.
Trochę zazdroszczę tego libido, ale u mnie totalne dno. M kilka razy próbował się do mnie dobierać w nocy, ale tylko mnie to wkurza bo muszę się opędzać zamiast spać.. i jeszcze jakoś średnio się dogadujemy i to tym bardziej nie pomaga..
A pozycję na tarzana to chyba sobie zapiszę i może kiedyś w lepszych czasach coś z tego będzie tylko trzeba liankę zainstalować ..
 
syska, gratuluję maleństwa :) i zazdroszę, że już masz malucha po tej stronie brzucha.

Dżudka_88, lepiej dmuchac na zimne i ważne, że wszystko jest dobrze... trzymaj sie!

Ale was naszło z tym Tarzanem dzisiaj. Uśmiałam się porządnie. Dzięki! :rofl2:
 
Dziewczyny, mam do Was dość nietypowe pytanie dotyczące narządów płciowych. Czy Wy też zauważyłyście że tam na dole zrobiłyście się takie nabrzmiałe, wypukłe. Czy to jest objaw obniżenia dna macicy?
Przepraszam że ja tak ni z gruchy ni z pietruchy ale przestraszyłam się tymi swoimi narządami.
Ja mam nabrzmiale i oprócz tego nam z jednej strony bardziej bo mam żylaka
 
reklama
Do góry