reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Dzień dobry!! :)

Każdy ginekolog mówił mi żebym wytrwala do 34 tc i dzisiaj to osiagnelam więc jestem spokojniejsza, bo można powiedzieć że to mój mały sukces :)
Termin mam na 25 lipca.
Nie chciałam się pakować żeby nie kusić losu, ale czytałam ze Wy już w większości jesteście spakowane!

To życzę jeszcze kilku tygodni :)
Ja nie spakowałam się jeszcze z tego samego powodu - boję się, ze zapeszę :) Choć rozsądnie by było być spakowanym. Poczekam z tym jeszcze tydzien.

Otwarcie euro, miesiąc z piłką, dla mnie to nie problem, a Wy dziewczynki jak się z tym czujecie?;)

Ani ja ani mój mąż nie jesteśmy fanami piłki :p Dla nas to chyba będzie taki "samotny" czas, bo większość znajomych będzie oglądąć.
Tak sobie żartujemy, że jak nasz synek okaże się fanem piłki, któreś z nas będzie musiało go na mecze zabierać, albo sami będziemy musieli na jego mecze iść :-) :) Choć lepiej z mojego matczynego punktu widzenia, by w piłkę grał niż żeby mu się marzyło być skoczkiem narciarskim, albo nawet coś bardziej ekstremalnego..

Miłej soboty dziewczyny.
 
reklama
Julita 1212 naprawdę? Ale funkcjonujesz normalnie czy starasz się dużo odpoczywać?
Mi też bardzo często twardnieje brzuszek, teraz już chyba tak będzie. Nie lubię tylko bólu jak na miesiaczke a czasem mi się to zdarza.

Chciałabym jeszcze dwa tygodnie wytrzymać.
 
Hope na tym etapie to w razie w z dzidzia będzie wsio ok jakby cos sie zaczelo dziac


Lizzy tez nie mam problemu, niech sobie chlop pooglada i tak znajac Jego i moje szczęście Mateusz postanowi wyjsc jak M. Będzie chcial objerzec bardzo jakis mecz :D hehe

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziękuje :) tak wiec te seksy sobie może odpuśćcie do skończonego 38 :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Gratuluję zdrówka dla Ciebie i dzidzi :-) ale ja tyle nie mam zamiaru się męczyć. Zresztą co u jednego zadzieje się po tygodniu innemu zajmie 3 ;-) to jak z herbatką z malin ;-)
 
Hope na tym etapie to w razie w z dzidzia będzie wsio ok jakby cos sie zaczelo dziac


Lizzy tez nie mam problemu, niech sobie chlop pooglada i tak znajac Jego i moje szczęście Mateusz postanowi wyjsc jak M. Będzie chcial objerzec bardzo jakis mecz :D hehe

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ze tez o tym myślałam? Dochodzą Polacy do finału a ja rodze.. I ciekawe co by zrobił mój mąż :-D
 
Wiesz ze tez o tym myślałam? Dochodzą Polacy do finału a ja rodze.. I ciekawe co by zrobił mój mąż :-D

Haha na pewno będzie przeszczesliwy :D

1465633023-1d1mld.jpeg


Warto sie zapoznać z regulaminem[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry