reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Taaa niech mu znajdzie żonę sama-niech zgadnę -bogatą z domem i kasą a i zapomniałam najlepiej dr hab ...taka najlepsza pod słońcem. hehehheheh i pomyśleć że po 15 latach potrafi cos takiego powiedzieć.....a olew na to ....Ja też umiem być wredna i złośliwa :D
ale bym zjadła truskawek..kusi mnie zrobić w syropie i klika dzemików .....
Moja teściowa pewnie też by taką chciała dr hab.
 
reklama
DSC_0087 (800x458).jpg coś jak ta
 

Załączniki

  • DSC_0087 (800x458).jpg
    DSC_0087 (800x458).jpg
    100,9 KB · Wyświetleń: 90
Witajcie Dziewczynki!!

Agula, cieszę się, że egzamin zdany!!!!! :)
Julka, porażka z tym mechanikiem :szok:

Noc do bani, najpierw przyszedł jeden, potem drugi, gorąco, duszno, spać nie mogłam, Młoda ma znowu dni mniejszej aktywności chyba, mam dość!!!! Jakoś tak do niczego!! :(

Mój Maluch też coś dzisiaj mniej się rusza...ale może taki dzień po prostu

Wychodzę do domu ale 13 mam wrócić i będę leżała aż do porodu już chciał mnie zostawić dzisiaj

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Super że wyszlas do domu, obyś dała radę, trzymam kciuki:tak:

Cześć Wam

U mnie totalna beznadzieja..wykończy mnie ten remont i wszystko dookoła. Na 3 tyg przenosimy się do mojej mamy więc muszę zacząć nas pakować ale nie mam siły zupełnie. porażka...chyba moje hormony buzują, dzisiaj mam ewidentnie zły dzień i wszystkiego dosyć więc nie będę Wam przynudzać.


Iwonaimaja - dobrze, że wychodzisz do domku dzisiaj :)
Iwona77 - całe szczęście że to tylko skręcenie a nie złamanie
Flammie - mój dzidziolek też tak się układa tylko to wybrzuszenie mam z prawej strony pępka, jak kładę rękę to jest tak twardo, to chyba pupka :) już się nie mogę doczekać aż go przytulę
Julka - współczuję, tyle kasy i w dalszym ciągu jakiś problem....masakra z tymi mechanikami i wszystkimi innymi majstrami ech....

Na pocieszenie wczoraj od teściowej usłyszałam, że sobie nie dam rady z dzieckiem także miło :)

Paula ja też zaczynam remont, niby tylko pokoik dla dziecka ale już mnie ta sytuacja wykańcza :baffled:
 
reklama
Tak w ogóle to dopiero weszłam i nadrobilam zaległości z dzisiejszego dnia....ehhh jestem wykończona :oo:
Rano u dentysty a potem przyjechały mebelki dla synka ale przy tym się bardziej denerwowałam!! Najpierw bardzooooo wkurzył mnie mój M i płakałam chyba z pół godziny juz z tej bezsilności a potem fakt iz nie wszystko dotarło! Brakuje 3 pozycji z zamówienia wrrr
Całe mieszkanie mam zawalone paczkami i wszystkimi rzeczami dla Małego bo wczoraj znajomi mieli zabrać od nas stare meble ale transport nie wypalił i dziś wieczorem zalatwilam przewóz więc wreszcie się pozbyłam gratów i będzie można zacząć tam malować odświeżac no i skręcać meble...tylko problem kiedy damy radę bo M w pracy ciągle!
Już nie mam siły normalnie a czas ucieka i boje się że nie zdążymy..
Z pozytywów to dziś wreszcie spalam w nocy, ciekawe jak będzie dzisiaj. Mój M właśnie się położył i ma wszystko w d...a należą mi się wielkie przeprosiny za to jaka mi przykrość dzisiaj zrobil:no2:
A może już nie będę więcej marudzić :)
 
Do góry