reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Miałam nadzieję że któraś będzie chciała zobaczyć:-D
Wklejam link bo identyczny co na tych zdjęciach. Przed chwilą przyszedł i jeszcze z 10 ubranek czysciutkie pachnące. Taki niespodziewany gratis:biggrin2:.
Link do: Kosz Mojżesza kołyska stelaż Mamas Papas wanna

Czyli taki z kołyską? Wygląda super!

A ja dzisiaj na poprawę humoru zjem kebaba. Bardzo wyrodna matka ze mnie?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Dobry humor mamy jest bardo ważny ważny dla dziecka :) Ja pożeram loda!


Dziewczyny, ale wam się teściowe trafiły! Na prawdę współczuję, bo moja to anioł jest! Chyba najlepiej takie zozły ignorować jakoś, jeśli się da by nerwów nie tracić.
 
Pauladabro - sama też zjadłabym kebaba!!! Nie jesteś wyrodna :-D

Needi - świetny ten kosz!
Venicce, aaa to dobrze, ma porównanie, rzeczywiście!! Matko, ciekawe jaką ja będę teściową :oo2:
Iwona35 - obiad i Twój deser dla mnie na dziś wymarzony :biggrin2: Kopytka sama robisz?
 
HHeee Lila ja pewno okropną . :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
W sumie na nic ochoty nie mam jesli chodzi o jedzenie....jedynie lody czasem do mnie wołają i truskawki ostatnio.
 
Lila kupiłam na allegro detektor odgłosu serca. Takie coś jak położne przykładają by usłyszeć serduszko tylko prostsza wersja
 
reklama
Do góry