reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć Wszystkim,

Ja też kiepsko śpię. Nie mogę zasnąć bo ciężko mi się ułożyć..najgorzej jak się budzę w nocy na siku i muszę się podnieść. Nie mam wygodnej piżamy ani ubrań na lato. Dzisiaj chyba wyciągnę Męża na zakupy bo jest mi niewygodnie jak nie wiem. Do tego mam lenia jak stąd do Nowego Yorku.

Jak sobie pomyślę ile jeszcze rzeczy jest do zrobienia to szok. Najgorsze jest wykończenie mieszkania i kupno samochodu. W mieszkaniu mam tak małą łazienkę że zupełnie nie mam koncepcji na jej urządzenie żeby to jakoś grało i było funkcjonalne. Aż mi się myśleć nie chce.

Co dzisiaj serwujecie na obiadek? ja robię zupę meksykańską bo robi się ją bardzo szybko i łatwo :D

Piszecie o pakowaniu torby...ja nawet nie wiem kiedy mam zacząć prać ubranka a co mówić o torbie..:(


Miłego dnia Kochane :)

Ps. Julka pisząc posta widziałam Twój suwaczek na górze ekranu i kurczę to już miesiąc minął? Jak to szybko zleciało...u mnie już 7 miesięcy po ślubie a pamiętam jak odliczałam, że jeszcze pół roku do ślubu. Te dwa miesiące do porodu to miną chyba jak to się mówi "jak z bicza strzelił" :p
 
Ja tak mam Kochana ! inaczej już odczuwam ruchy ,teraz raczej jak sie wierci przesuwa ,kopanie sporadycznie ...Liczę ruchy ,mam kartę od położnych.
Dziś coś jakoś dziwnie się czuję ..nie wiem czy to schiza bo wczoraj z wyrka zeszłam i miałam inny dzień niż leżenie....??? liczę dni bo wizyta za tydz w czw.....
Ja mam nerwa zawsze przed mierzeniem szyjki.....
miłego dnia wszystkim !
 
paula ten miesiąc po ślubie to czuje jakby minął w ciągu paru dni. do porodu tez nam tak zleci. z resztą dopiero miałam 20 tydzien a tu już 30 jest. i dobrze - niech leci ;)
 
Iwona77W obie mamy bliźniaków dawno nie pisaly.. pewnie się na fb przeniosly :(

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Jedna z mam bliźniaków melduje, że żyje i podczytuje ;)
30 tydzień u nas, ale brzuch naprawdę wielki i sił na normalne funkcjonowanie coraz mniej. Niby nie ma wskazań do leżenia, ale i tak na dłuższe wyjścia nie ma szans, a i większość obowiązków domowych przejął mąż. Humor raz lepszy, raz gorszy, ale to najmniej istotne. Byle dotrwać do końca czerwca ;)

Współczuję stłuczki Nieufna, miałam dwie takie akcje nie będąc w ciąży i nawet jak niby nic się nie dzieje to stres jest ogromny.

Zdrówka dla Was wszystkich!
 
Pewnie ze niech leci :)

Jeśli chodzi o ruchy to ja juz nie czuje kopniaków za bardzo, tzn duzo rzadziej. Bardziej jak sie przesuwa w lewo albo prawo. Wczoraj gin mówił ze juz tak bedzie, moj leży główka do dołu i niby jeszcze moze sie obracać ale powiedział ze raczej tak zostanie a bedzie sie bardziej na boki wiercił wiec to chyba normalne ze kopia mniej a bardziej sie rozpychają. W końcu maja coraz mniej miejsca ale to tez pewnie zalezy od Dzidzi :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Moja też się bardziej rozpycha niż kopie. Raz czuję częściej raz rzadziej. Dziś jako słabo :( Może dlatego, że i ja dziś jakoś bez sił, nie wiem co się dzieje.

Ja tak mam Kochana ! inaczej już odczuwam ruchy ,teraz raczej jak sie wierci przesuwa ,kopanie sporadycznie ...Liczę ruchy ,mam kartę od położnych.
Dziś coś jakoś dziwnie się czuję ..nie wiem czy to schiza bo wczoraj z wyrka zeszłam i miałam inny dzień niż leżenie....??? liczę dni bo wizyta za tydz w czw.....
Ja mam nerwa zawsze przed mierzeniem szyjki.....
miłego dnia wszystkim !

A jak liczysz ruchy?
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam ze sklepu i padam na cycki :( jaki upał...
Moja to rozpycha się na boki i czasami wsadza gdzieś nóżkę :D dotykam i odsuwa pod żebra :D wiem, że stópka bo na rączkę za twarde :D i leży w dół.

Na obiad mam dziś warzywa z kurczakiem :)
 
Ja będę miała jakieś badanie Gbs po 34 tygodniu to nie jest właśnie ten paciorkowiec? Niestety muszę jechać do szpitala żeby mi pobrali.
Dobrze ze piszecie o koszulach bo kompletnie wylecialo mi z głowy a muszę kupić jakąś dobrą bawełnianą bo w ciąży z synem miałam jakąś sztucznosc od teściowej i pocilam się okropnie.
 
reklama
Cześć wszystkim;-)

Dziewczyny, takie pytanie mnie naszlo wieczorowa pora, sprawdzam sobie liste co trzeba zabrac ze soba do porodu m.in. Jakie wyniki badan no i oprocz standardowych typu grupa krwi, hiv, wymagaja tez wynikow badania pobieranego z pochwy i odbytu na jakas tam bakterie. Na to pobranie mozna isc przy okazji badan typu morfologia? Jak to wyglada?

na ten posiew to ginekolog daje skierowanie,sam pobiera,albo położna u mnie gdzieś ok 35 tyg ma to być,przy okazji morfologii to chyba nie bardzo bo w zabiegowym przynajmniej u mnie napewno pielegniarka tego nie pobiera

Gutka fajny ten kalkulator,będę teraz z niego korzystać,obecnie mam dokładnie górną granicę wagi,czyli nie jest bardzo żle;-)
Nafoczka,trzymam kciuki za każdy dzień,oby jak najdłużej ;-)

Ja wczoraj byłam pierwszy raz w szkole rodzenia-bardzo się mi spodobało-tym bardziej że okazało się że nie będe musiała nic płacic za to;-) mąż też był,ale stwierdził że nudnawo.Tematem była kąpiel dzidziusia,bardzo fajna położna to prowadzi i dostałam czapeczkę dla dzidzi.Zajęcia dość długie,bo prawie 2 godz plus ćwiczenia ale nich nie zostałam bo trzeba zaświadczenie od lekarza że można ćwiczyć;-) ogólnie na plus;-) zawsze można się dowiedzieć czegoś ciekawego np,że trzeba odwijać pampers,albo wycinać takie półkole żeby nie nakładać go na nie odpadniętą pępowinę,żeby skóra mogła tam oddychać-nie widziałam tego i nie przyszłoby mi to raczej do głowy.
 
Do góry