reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A jest szansa ze moze to jakis wirus czy cos w sensie ze komus ktos sie wlamal na konto i trolluje? Czy to zywa prawdziwa osoba? Hmm nie znam sie na tych kwestiach ale kurcze, to jest TYLKO forum i jakies wylewanie swoich zali pisanie do ludzi z pretensjami i szkalowanie ich to troche szoker. Tym bardziej jesli ktos poswieca swoj cenny czas na to zeby ogarniac to forum i zeby byl tu porzadek
 
reklama
niestety nie dziewczyny...
ja zamiast teraz spac to siedze i przekazuje informacje administracji. Niech Oni sprawdza, latwiej jest "komus z zewnątrz" obiektywnie ocenic sytuacje.
 
Fazerkamm współczuję ale nie ma co sie przejmować. Komuś sie nudzi[emoji58] Jesteś dobrym moderatorem i super wszystko ogarniasz a jak kogoś zżera zazdrosc to jeho pronlem. Zablokuja go

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Co tu się dzieję? Ludzie są tacy odważni jak się nie stoi oko w oko.

Fazerkamm <3

Nieufna ty to pewnie odposałaś co nieco tej osobie, mam nadzieję.

Kurczę zapowiadali deszcz a tu słyszę ptaszki śpiewają, chmurek nie widać, słońce świeci. Może coś więcej popiore.
 
Witajcie z rana dziewuszki :)
Jestem nieprzytomna!! Zasnelam gdzie ok 3 w nocy, a o 7 synek mnie juz budzil żebyśmy jechali do koscila jajka poswiecic.. tak tak u mnie dopiero teraz Wielkanoc jest. Jejus jak ja przeżyje dzisiejszy dzien? Ehhh ide sie szykowac.
Udanej, spokojnej soboty zycze.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry