reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tak, zgadlas. Mieszkamy w Norwegii. Pewnie cala skandynawia sobie podobny system zorganizowala. Na prawde wolalabym miec swojego lekarza prowadzacego ciaze tak jak w Polsce. Wiadomo wtedy do kogo sie zwrocic w razie jakiegos problemu, a tu to nie wiem czy do poloznej czy domowego czy gdzie dzwonic jakby cos sie dzialo :confused2:

Nietrudno bylo mi zgadnac :) Mysle, ze tylko Skandynawowie mogli wymyslec tak skomplikowany system ;) Tak, nawet znajomi Dunczycy przyznaja, kiedy im opowiadam o systemie w Polsce, ze byloby to znacznie prostsze, wygodniejsze, ludzkie.. I w ogole kosztowaloby mniej pieniedzy. Bo na dobra sprawe za kazdym razem przychodzisz na jakies badanie - i za kazdym razem jest to inny lekarz, inna osoba. I wizyta trwa dluzej, bo musisz wszystko od poczatku odpowiadac... Tylko polozna mamy stala, reszta zmienia sie za kazdym razem :(

Co do klopotow - Wy tez dostajecie taka zolta koperte z papierami w srodku ? Na kopercie jest naklejka dokad dzwonic.
 
reklama
Nietrudno bylo mi zgadnac :) Mysle, ze tylko Skandynawowie mogli wymyslec tak skomplikowany system ;) Tak, nawet znajomi Dunczycy przyznaja, kiedy im opowiadam o systemie w Polsce, ze byloby to znacznie prostsze, wygodniejsze, ludzkie.. I w ogole kosztowaloby mniej pieniedzy. Bo na dobra sprawe za kazdym razem przychodzisz na jakies badanie - i za kazdym razem jest to inny lekarz, inna osoba. I wizyta trwa dluzej, bo musisz wszystko od poczatku odpowiadac... Tylko polozna mamy stala, reszta zmienia sie za kazdym razem :(

Co do klopotow - Wy tez dostajecie taka zolta koperte z papierami w srodku ? Na kopercie jest naklejka dokad dzwonic.

O co chodzi? Jakie papiery?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Zielona_stokrotka fajnie Cię tu znowu widzieć, wpadaj częściej i pisz co słychać!

Dziekuje :) Bede zagladac - choc tylko od czasu od czasu, obiecuje :)

Zielona - swoją pierwszą wyprawkę dla córci, prawie 8 lat temu, robiłam właśnie we Wrocławiu, głównie w Askocie. W tym roku też już tam byłam, warto się tam wybrać. Zastanawiałam się co u Ciebie słychać :-) Miłego pobytu w Polsce!!! Cieszę się, że między Wami lepiej :-)

Dziękuję za gratki dla siostry, przekażę :-)

Co do ZZO, to ja też miałam przy pierwszym porodzie i jeśli teraz uda mi się rodzić naturalnie, to od progu będę wołać znieczulenie!!! To bardziej niż pewne ;-)

Kkasiulko, dziekuje :) Polska jest cudowna, zwlaszcza, jesli sie za nia teskni..!
Kolorowa, barwna, pelna zycia i w ogole... No, super :)
Milo, ze sie zastanawialas, co u nas slychac. Musialam przestac pisac, bo w pewnym momencie uswiadomilam sobie, ze z kazda duperela zwracam sie z pytaniem do sieci, traktujac to chyba odrobine, jako ucieczke od rzeczywistosci... I uswiadomilam sobie, ze nie tedy droga - ze jesli mam cos zrobic, podjac wazne decyzje, naprawic - badz zakonczyc zwiazek - to musze zajac sie tym w 100%, nie poswiecajac wiecej czasu na siec. Na codzien towarzyszy mi mail i, od czasu do czasu, FB - i tak jest chyba najlepiej :)

Weszlam na BB w zasadzie po to, zeby napisac o targach w Askocie, a przy okazji sie troszke przypomniec - a teraz jeszcze doszly pytania o wyprawke, bo mam wiecej watpliwosci, niz przypuszczalam. W sumie tylko tyle.

Co do Askotu, bylismy wczesniej na Sztabowej i tam bylo spokojnie, ale na Zakrzowskiej byly takie dzikie tlumy, ze wyszlam tylko z dwiema rzeczami - reszte zakupow zrobilam w Bajce na Dlugosza. Mieszkalas we Wroclawiu ? :)
Pozdrawiam serdecznie.


Maryńka nie ma dnia żebym o Was nie myślała! Buziaki dla twojego skarbu!!
Gwiazda kciuki są!
Marrgerita będzie ok... Glukometry mają granice błędu... Ważne co z żyły wyjdzie...
Powodzenia na wizytach!!!

Naprawde maja ? Nie wiedzialam...

Zielona_stkr. ja na adamexa postawiłam i dzisiaj pojechaliśmy do sklepu i poprosiłam babkę żeby mi pokazała z tego adamexa właśnie modele pajero,aspena,barletta,barletta reinbow,a do tego do porównania jeszcze wózek tutek i x-lender ;-)

Polecam tak sobie porównać jeśli się wahacie;-)

Aaaa i nie zwlekajcie za długo bo na niektóre modele czy kolory czeka się nawet do 8 tygodni,a to prawie 2 miesiące!;-)

Co do Adamexa, slyszalam po prostu, ze bywa awaryjny ( w dwoch hurtowniach )... Ale z kolei w Smyku babki niesamowicie zachwalaly. Jesli chodzi o design i wykonanie, uwazam, ze sa piekne :)
 
Słyszałyście o tym ze w Belgii rozdają tabletki z jodem i płyn lugola? Masakra jakaś...:(
Juz sie zestresowałam i boje sie co to dalej bedzie ;(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
O kurde czemu to rozdają?
Fazerka tulę i nie przejmuj się nalotami na ciebie!!! Super się sprawdzasz :) takie moje zdanie. Nie widzę nikogo na tą funkcję oprócz ciebie.
 
Bo podobno boja się skażenia :/ w Holandii to samo...
Niby ze mogą byc jakies wycieki ale wspominali tez cos o zamachach...pewnie cos wiedza skoro tak sie szykują nagle :(

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie. Mały główką w dół i nie taki mały:)1800:) Z powodu tego piekącego boku mam skierowanie na próby wątrobowe, lekarz sądzi,że to bardziej od jakiegoś ucisku kręgosłupa na nerw ale woli dmuchać na zimne. Pół dnia spędziłam sadząc kwiatki balkonowe etc. Lubie jak jest ciepełko tylko,że teraz kregosłup tak sie o swoje upomniał, że nawet nie mogę z pozycji leżącej do siedzącej się podnieść.
Co do babyshower- nie zamierzam, jakoś spokoju bardziej potrzebuje niż ludzi:)
 
reklama
Dziekuje bardzo Kochane brzuchatki za mile slowa :* :*



Iwona ciesze sie ze jest wszystko w przadku z dzidzia, z pewnoscia to będzie ucisk ale zawsze warto sprawdzić. Co do balkonu, to ja ostatnio jak ogarnialam swoje kwiatki i werande to zdychalam pozniej dwa dni :/
Teraz obcielam wlosy najmlodszego i mam juz dosc, a jeszcze starszy (czyt maz) dopomina się o new look na święta.. a ja mam dosc :/
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry