reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Grecy kompletnie inaczej obchodzą Wielkanoc :) także dyngusa nie maja, ich siwetowanie Wielkanocy bardziej mi się podoba, my bardziej uroczyście obchodzimy Boze Narodzenie, grecy Wielkanoc. Osobiscie Wielkanoc spędzam mieszanie :) chyba ze wyjedzamy na wies to tam typowo po grecku :)

niestety któras od nas

ze mna Iwonko nie rozmawialas, nie zapytalas o zdanie wiec nie pisz proszę ze znasz sprawę z dwóch stron. Poza tym mnie emocje nie poniosły, ja nikogo nie wyzywałam i nie zyczyłam skończenia ze soba.




dziewczyny proszę o cierpliwość, czekam na wiadomość od administracji, gdy tylko ja otrzymam wszystko Wam wyjasnie.

Wy macie dlugi weekend wiec wszystkiego dobrego Wam zycze :)
Masz rację, nie rozmawiałam, zostałam tylko niejako przymuszona do obserwacji wymiany zdań i z tego wyciągnęłam wnioski bo dużo w tej wymianie zawarłyście ale już nie czytam, odhaczam jako przeczytane z góry. Przepraszam nie będę już do tego się odnosić, bez urazy dla nikogo :*
 
reklama
cześć dziewczyny. mnie dziś złapał straszny ból brzucha ale przeszło po 5 minutach. na szczęście się nie powtórzył wiec myślę że to od żołądka. nieźle się przestraszyłam. kupiliśmy maluchowi pieluszki tetrowe, butelki, smoczki, szczotkę do włosów i jeszcze parę pierdół, zamówiliśmy pościel i zrezygnowaliśmy z usług sklepu który miał nam wózek sprowadzic. nie mieli kasy żeby nam oddać wiec będę musiała jechać w pon :( dalej nie podali nam konkretnego terminu kiedy otrzymamy wozek i mąż się zdenerwował . jeszcze zostało mi parę rzeczy do kupienia dla małego. no i dla siebie kompletnie nic nie mam do szpitala wiec za niedlugo się za to biorę, bo już coraz mniej sił..
 
Nam został wózeczek i fotelik aa no i przewijak, ale znależliśmy w Kaliszu hurtownię gdzie jest do wyboru ze sklepu kilkadziesiąt wóżeczków "na już" i spokojnie można wybranym modelem ze sklepu wyjechać, więc nie spieszy nam się, kupimy w czerwcu po kolejnej wypłacie. Teraz fotelik, przewijak i materac. POściel już zamówiłam z allegro. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje:) Co pojadę po zakupy domowe to z czymś extra wrócę a to chusteczki do pupy, to podkłady z takich drobnych rzeczy..zaczyna brakować miejsca:)
 
My jeszcze pampersów, chusteczek i mleka w razie w nir kupujemy. dopiero za miesiąc gdzieś. no i żadnych kosmetyków dla małego nie mam, ale to bede zamawiac w aptece internetowej bo ja już średnio daje rade na takie dłuższe zakupy
 
Nafoczka bądź silna. Już niedługo.

Fazerkamm szkoda że u was nie ma lanego poniedziałku. U was cieplej to możnaby polać.

Ja dziś się tak obżarłam bo grill na obiad że pękam a cukier w normie. Super :biggrin2:

Papatki
 
reklama
Nafoczka, trzymaj się :)

Widzę, że nie jedyna dziś grillowałam :) Pogodę miałam cudną - wygrzałam się na słonku pierwszy raz od zeszłego lata..
Mój kot niemal cały dzień na dworze ambitnie próbował na mewy polować - ptaszyska większe od niego prawie :)

Jutro odpoczynek tylko...
 
Do góry