reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej!

Asia, no to trzymam kciuki za wózek!
Iwona35 - super :) No to rzeczywiście nie taki mały :) :)

Co do jakiś chorych prywatnych wiadomości to naprawdę przykre :( Człowiek się niejako otwiera na takim forum, a być może jest gdzieś po prywatnych wiadomościach obgadywany! Co za żenada!

Fazerkam
, swoją pracę wykonujesz dobrze i przykro mi, że takie informacje do Ciebie dochodzą :( Nie przejmuj się!!! No i...Wesołych, spokojnych świąt!!! Macie śmigus dyngus?? :D
Nieufna, Tobie też współczuję, że musisz czytać takie rzeczy :/ Nie mówcie, że to jeszcze laski w ciąży mogą być takie wredne...Tulę!!

Piersi też mam większe i to sporo, musiałam zmienić staniki :)

Jejku, jak pięknie za oknem!! Dziś kosimy trawę w ogródku, ogarniamy trochę przy domu :)

Dobrego dnia!
 
Fazerka spokojnych świąt Wielkanocnych i hojnego zająca:)

Ja też dostałam obok Nieufnej wiadomość na priv ale postanowiłam się nie odnosić do niej wcale ani w priv ani do dziś na forum. Dlaczego do dziś? Bo jest dużo komentarzy także na temat tej drugiej osoby, dziewcząt które nie wiedzą kompletnie o całości sprawy, oczywiście komentarzy jednostronnych. Ja znam wersje obydwóch stron i żadnej nie popieram ani nie neguje bo wiem, że prawda zawsze jest po środku i drugi powód: mimo,że spędzamy tu ze sobą dużo i coraz więcej czasu to jednak żadna z dziewcząt nie jest mi rodziną, kimś od dawna znanym- czyli kimś za kogo mogłabym ręczyć bardzo długo znając charakter tej osoby (chociaż człowiek do końca samego siebie nie zna). Chciałam żeby to nie wypłynęło w ogóle na forum i zostało na priv między dziewczynami. Tak się nie stało.
Jeśli mogę o coś prosić- zamknijmy sprawę nie komentując tego o co nawet była prośba bo niepotrzebnie zrobi się kwas; NIE KOMENTUJĄC W ŻADNĄ STRONĘ. Dziewczyny poniosły emocje i proponuje żeby zwyczajnie nie zauważały siebie skoro nie mogą się dogadać i pozwoliły by czas załagodził emocje- to prośba do dziewczyn zwaśnionych.
Jesteśmy w takim momencie życia, że mamy na czym się skupić i o co martwić naprawdę, to czy ktoś jest trollem czy nie- też mi problem..Czyta nas tu codziennie kilkadziesiąt osób z nami nie związanych, często pisząc dzięki nam prace licencjackie, magisterskie a często pod przykryciem tych prac zarabiając na budowaniu bazy danych i sprawdzaniu środowiska handlowego.

Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce, ja już nie chce uczestniczyć w łamaniu tego kija.
 
I życzę Wszystkim pięknego, długiego weekendu:) Cieszcie się mężami w domu, dziećmi, że nie w szkole i kiełbaską z grilla :* Słonecznego początku maja! :)
 
Cześć dziewczyny
Co tu się dzieję? Ludzie są tacy odważni jak się nie stoi oko w oko.

Fazerkamm <3

Nieufna ty to pewnie odposałaś co nieco tej osobie, mam nadzieję.

Kurczę zapowiadali deszcz a tu słyszę ptaszki śpiewają, chmurek nie widać, słońce świeci. Może coś więcej popiore.


Nie odpisałam,
Fazerka spokojnych świąt Wielkanocnych i hojnego zająca:)

Ja też dostałam obok Nieufnej wiadomość na priv ale postanowiłam się nie odnosić do niej wcale ani w priv ani do dziś na forum. Dlaczego do dziś? Bo jest dużo komentarzy także na temat tej drugiej osoby, dziewcząt które nie wiedzą kompletnie o całości sprawy, oczywiście komentarzy jednostronnych. Ja znam wersje obydwóch stron i żadnej nie popieram ani nie neguje bo wiem, że prawda zawsze jest po środku i drugi powód: mimo,że spędzamy tu ze sobą dużo i coraz więcej czasu to jednak żadna z dziewcząt nie jest mi rodziną, kimś od dawna znanym- czyli kimś za kogo mogłabym ręczyć bardzo długo znając charakter tej osoby (chociaż człowiek do końca samego siebie nie zna). Chciałam żeby to nie wypłynęło w ogóle na forum i zostało na priv między dziewczynami. Tak się nie stało.
Jeśli mogę o coś prosić- zamknijmy sprawę nie komentując tego o co nawet była prośba bo niepotrzebnie zrobi się kwas; NIE KOMENTUJĄC W ŻADNĄ STRONĘ. Dziewczyny poniosły emocje i proponuje żeby zwyczajnie nie zauważały siebie skoro nie mogą się dogadać i pozwoliły by czas załagodził emocje- to prośba do dziewczyn zwaśnionych.
Jesteśmy w takim momencie życia, że mamy na czym się skupić i o co martwić naprawdę, to czy ktoś jest trollem czy nie- też mi problem..Czyta nas tu codziennie kilkadziesiąt osób z nami nie związanych, często pisząc dzięki nam prace licencjackie, magisterskie a często pod przykryciem tych prac zarabiając na budowaniu bazy danych i sprawdzaniu środowiska handlowego.

Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce, ja już nie chce uczestniczyć w łamaniu tego kija.


Lepiej bym tego nie ujęła :)



Witajcie w sobotę.
Byliśmy w tym Świecie dziecka i jestem zawiedziona. Łóżeczek mało, 90% to KLupś (przynajmniej potwierdziłam, że ich nie kupię). Jedyne co kupiłam to cała wyprawkę dla siebie do szpitala (podkłady, bieliznę itp) oraz dla małej przybory toaletowe, prześcieradło do wózka, rożek letni-cienki, pieluszki z ceratą na przewijak itp. Także wyprawkę do szpitala już mamy, ale nie mamy łóżeczka.... I chyba kupię po prostu przez internet bez oglądania, bo niestety nie ma innej opcji.
W Auchan jest promocja na pampersy i chusteczki mokre. Duża paka pieluszek 76szt 38 zł, także się opłaca.

Miłego dnia:)
 
Hej!

Asia, no to trzymam kciuki za wózek!
Iwona35 - super :) No to rzeczywiście nie taki mały :) :)

Co do jakiś chorych prywatnych wiadomości to naprawdę przykre :( Człowiek się niejako otwiera na takim forum, a być może jest gdzieś po prywatnych wiadomościach obgadywany! Co za żenada!

Fazerkam
, swoją pracę wykonujesz dobrze i przykro mi, że takie informacje do Ciebie dochodzą :( Nie przejmuj się!!! No i...Wesołych, spokojnych świąt!!! Macie śmigus dyngus?? :D
Nieufna, Tobie też współczuję, że musisz czytać takie rzeczy :/ Nie mówcie, że to jeszcze laski w ciąży mogą być takie wredne...Tulę!!

Piersi też mam większe i to sporo, musiałam zmienić staniki :)

Jejku, jak pięknie za oknem!! Dziś kosimy trawę w ogródku, ogarniamy trochę przy domu :)

Dobrego dnia!
Grecy kompletnie inaczej obchodzą Wielkanoc :) także dyngusa nie maja, ich siwetowanie Wielkanocy bardziej mi się podoba, my bardziej uroczyście obchodzimy Boze Narodzenie, grecy Wielkanoc. Osobiscie Wielkanoc spędzam mieszanie :) chyba ze wyjedzamy na wies to tam typowo po grecku :)
witam
przyłączam się do życzeń:)

Fazerka nie wiem czemu ktoś takie głupoty pisze...ale to któraś od nas czy ktoś z "zewnątrz"??
niestety któras od nas
Fazerka spokojnych świąt Wielkanocnych i hojnego zająca:)

Ja też dostałam obok Nieufnej wiadomość na priv ale postanowiłam się nie odnosić do niej wcale ani w priv ani do dziś na forum. Dlaczego do dziś? Bo jest dużo komentarzy także na temat tej drugiej osoby, dziewcząt które nie wiedzą kompletnie o całości sprawy, oczywiście komentarzy jednostronnych. Ja znam wersje obydwóch stron i żadnej nie popieram ani nie neguje bo wiem, że prawda zawsze jest po środku i drugi powód: mimo,że spędzamy tu ze sobą dużo i coraz więcej czasu to jednak żadna z dziewcząt nie jest mi rodziną, kimś od dawna znanym- czyli kimś za kogo mogłabym ręczyć bardzo długo znając charakter tej osoby (chociaż człowiek do końca samego siebie nie zna). Chciałam żeby to nie wypłynęło w ogóle na forum i zostało na priv między dziewczynami. Tak się nie stało.
Jeśli mogę o coś prosić- zamknijmy sprawę nie komentując tego o co nawet była prośba bo niepotrzebnie zrobi się kwas; NIE KOMENTUJĄC W ŻADNĄ STRONĘ. Dziewczyny poniosły emocje i proponuje żeby zwyczajnie nie zauważały siebie skoro nie mogą się dogadać i pozwoliły by czas załagodził emocje- to prośba do dziewczyn zwaśnionych.
Jesteśmy w takim momencie życia, że mamy na czym się skupić i o co martwić naprawdę, to czy ktoś jest trollem czy nie- też mi problem..Czyta nas tu codziennie kilkadziesiąt osób z nami nie związanych, często pisząc dzięki nam prace licencjackie, magisterskie a często pod przykryciem tych prac zarabiając na budowaniu bazy danych i sprawdzaniu środowiska handlowego.

Pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce, ja już nie chce uczestniczyć w łamaniu tego kija.
ze mna Iwonko nie rozmawialas, nie zapytalas o zdanie wiec nie pisz proszę ze znasz sprawę z dwóch stron. Poza tym mnie emocje nie poniosły, ja nikogo nie wyzywałam i nie zyczyłam skończenia ze soba.




dziewczyny proszę o cierpliwość, czekam na wiadomość od administracji, gdy tylko ja otrzymam wszystko Wam wyjasnie.

Wy macie dlugi weekend wiec wszystkiego dobrego Wam zycze :)
 
Ja piorę z nudów rzeczy od 68 wzwyż, bo stwierdziłam, że potem jak będzie pranie bieżące to tego nie popiorę;)

Fazerkamm, trzymaj się mimo wszystko. Nie wiem jakim cudem otrzymałam Wasze prywatne wiadomości (tzn sie domyślam), i już ten fakt jest dla mnie nie dopuszczalny. Wesołych świąt;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam i od razu uprzedzam, ze nie nadrobie ;-)
wyszlam ze szpitala, najwazniejsze ze sterydy dostalismy wiec szanse sa juz bardzo bardzo duze. Wypisali mnie bo "sprzatali" lozka na dlugi weekend, choc ja bym chetnie polezala bo nam to sluzy. Maluszek ma sie dobrze, a szyjka nieco slabiej, wprawdzie nieco sie podniosla z 11na 18mm ale nadal miekka i rozwarta. Staram sie myslec pozytywnie i nie przejmowac za duzo. Troche wam zazdroszcze, tym co planujecie, kupujecie a nawet zwyklych spacerow ale wiem ze moje poswiecenie da mi upragniony cud!!!
pozdrawiam kochane, byle do przodu :-*
 
Do góry