reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

cześć dziewczyny :) dziękuję wszystkim za życzenia :) jestem padnieta naprawdę. wesele się udało ale nie tańczyłam za wiele bo brzuch od zmęczenia mi się stawiał niestety. dużo na nogach byłam od rana i wesele raczej na siedząco. tak jak i poprawiny. teraz juz wiem ze branie ślubu w ciazy nie jest najlepszym pomysłem bo tak naprawdę człowiek się nie wybawi i musi na siebie uważać a nogi az rwaly do tańca. ten tydzień intensywny bo we wtorek sesja, w środę wracamy do domu a w czwartek góry. później nudna monotonia :)
 
reklama
Odnośnie szpitala to czeka mnie poród w szpitalu w Myślenicach, któraś z was ma moze jakas wiedzę na temat oddziału gin/pol w tym szpitalu?
Jedno co mnie troche martwi to nie ma tam możliwości umówienia sie z położną, trzeba załatwić sprawę przyjeżdżając do szpitala kiedy zacznie sie porod


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Jakie to województwo?
 
Iwonaimaja, też mam tak jak Ty, czuję się coraz ciężej i zmęczona. Jak wejdę po schodach do sapię jakbym biegła w jakimś maratonie. Jaką kupiłaś pościel ? Mi się podoba teraz w Ikei taka seria w beżowych kolorach.
 
Nie potrafię dodać zdjęcia ale różowa już wyprana
Co do zmęczenia masakra dzisiaj w kościele siedziałam ja i taka starsza Pani ale słabo mi się robi i brzuch się stawia jak stoję boję się bo majka ma komunię 8Maja a u nas rodzice siedzą z dziećmi w ławkach
 
Witam Was
My świętowaliśmy urodziny młodego, była impreza w restauracji, super było:D
Siostra męża przywiozła nam cztery!!!! kartony ubranek, zabawki i nie wiem co jeszcze, bo nie zaglądałam, ale już wiem, że mając to co mam mogę obdzielić troje dzieci ;)))) Pomału muszę to prać i prasować, do lipca się zejdzie;)

Julka, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!

Ja się trochę podziębiłam, boli mnie gardło i z zatok spływa do gardła, może przejdzie .....
 
I niedziela minęła...☺
Julka super że wszystko się udało i ze jesteście zadowoleni. Domyślam sie że musiało Ci być ciężko ale dalas radę s niedługo odpoczniesz☺☺
 
Cześć dziewczyny :-)

Pospałam dzisiaj sobie[emoji3]
Pogoda nie zachęca do aktywności. Szaro i buro ale przynajmniej nie pada.

Miłego dnia[emoji4]

Napisane na GT-S6310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie narazie slonce choc inaczej zapowiadali ale ciesze sie ta chwila.
Odprowadzilam Mlodego do zlobka i do Lidla na zakupy pojechalam, a maz spi oczywiscie, ale na 11 do roboty
 
Do góry