reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam się

Dawno nie pisałam . Jakoś nie miałam weny po ostatniej akcji z kp. Nie wiem w sumie dlaczego. Ale starałam się zaglądać regularnie.

Julka wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej drodze życia przede wszystkim dużo miłości :-) :).

U nas ok wszystko. Malutka nadal bezimienna rośnie zdrowo. Ja jeszcze pracuję, ale już tylko do końca kwietnia i koniec raczej.


Gulia ja poszukuję takowego leżaczka, to ten rozkładany na płasko tak? Napisz mi na pw cenę.

Pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Julka wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Julka, czekamy na zdjęcia :-)
Ja w weekend pojadlam słodkości, sama wsunęłam 1,5 czekolady 8-)
A od rana pranie, prasowanie i marudzacy synuś. Teraz czekam żeby się obudził z drzemki..
U mnie dzisiaj 105 dni do terminu
 
Witam się

Dawno nie pisałam . Jakoś nie miałam weny po ostatniej akcji z kp. Nie wiem w sumie dlaczego. Ale starałam się zaglądać regularnie.

Julka wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej drodze życia przede wszystkim dużo miłości :-) :).

U nas ok wszystko. Malutka nadal bezimienna rośnie zdrowo. Ja jeszcze pracuję, ale już tylko do końca kwietnia i koniec raczej.


Gulia ja poszukuję takowego leżaczka, to ten rozkładany na płasko tak? Napisz mi na pw cenę.

Pozdrawiam wszystkie
Zaglądaj czesciej:):)
Julka, czekamy na zdjęcia :-)
Ja w weekend pojadlam słodkości, sama wsunęłam 1,5 czekolady 8-)
A od rana pranie, prasowanie i marudzacy synuś. Teraz czekam żeby się obudził z drzemki..
U mnie dzisiaj 105 dni do terminu

O to jak u mnie oprócz marudzacego synusia....

Niestety pogoda do bani[emoji13]
 
Cześć wszystkim :)

Wczoraj wróciłam do mieszkania po tygodniowym pobycie na wsi u mamy..miałam siedzieć cały tydzień na świeżym powietrzu ale było zimno i przesiedziałam w domu...

dzisiaj mam mnóstwo prania bo Mąż wrócił po tygodniowej delegacji ;)

Już się nie mogę doczekać aż zacznę prać i prasować ubranka małego, ale muszę jeszcze poczekać bo nie mam gdzie teraz trzymać poza tym chyba tak się ułoży że będziemy się na początku lipca przeprowadzać i nie mam za bardzo gdzie trzymać tych ubranek.

Jutro wizytuję i już się zaczynam stresować czy wszystko na pewno ok, jak mały czy zdrowy itd :(

miłego dnia!
 
też ostatnio mało się odzywam, raczej podczytuję...
Julka wszystkiego, wszystkiego najlepszego! Dzień Waszego ślubu na pewno był wspaniały, życzę, żeby wszystkie następne przynosiły równie dobre, a nawet jeszcze lepsze chwile :)
 
Cześć wszystkim☺
U mnie pogoda nie zachęca do aktywności dlatego jeszcze leże i nie mogę się zebrać a trzeba coś na obiad zrobić i pranie też mam...co do prania ubranek dziecięcych to muszę trochę poczekać jak będę miała mebelki bo tak teraz nie mam gdzie chować☺
W środę mam spotkanie z położną ciekawe jak to będzie wyglądało. Jak będzie fajnie to pochodze do niej może się czegoś dowiem.
 
A ja odenralam wyniki glukozy i chyba są ok, za to kurcze znowu przyplątała się mi infekcja grzybicza i ciągle coś...
mam już pomału dośc a to dopiero początek dolegliwości 3 trymestru/
 
A ja walczę:) Rozmiar 80-98 spakowany, będę to później prać.
Teraz 68-74 i małe, końca nie widać .... jeszcze dwa worki do wyjęcia.
Cały karton idzie do Caritasu, nie wiem co zrobić z rożkami, bo mi się nie przydadzą.
12957337_1159634357402253_1581514687_n.jpg
 
reklama
Do góry