reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Julka ciesze sie ze wesele sie udalo.. zdjecia poprsimy!!!!


Nieufna zdrowka! Oby to nic powaznego!!


Witajcie poniedziałkowo :)
Nowy tydzień, nowe liczby przed nami :D

U mnie 91dni do porodu, 77 dni do donoszonej ciazy :D :D :D
 
reklama
Julka ciesze sie ze wesele sie udalo.. zdjecia poprsimy!!!!


Nieufna zdrowka! Oby to nic powaznego!!


Witajcie poniedziałkowo :)
Nowy tydzień, nowe liczby przed nami :D

U mnie 91dni do porodu, 77 dni do donoszonej ciazy :D :D :D


Dzięki. Niestety noc fatalna, doszedł mi jeszcze straszny ból w klatce piersiowej i do 2 chodziłam, bo nie mogłam nawet siedzieć:( Nie wiem, czy zgaga może dawać takie objawy?

U mnie zostało 89 dni do porodu i 75 do donoszonej - czas leci .....
 
Mnie ostatnio tez klatka piersiowa bolala ale tak jakby ktos mi ja uciskal i ciezko bylo mi oddychac, moze fasolinka gdzies naciskala stad to uczucie. Co to zgaga i czy moze dawac takie efekty nie mam pojęcia bo w zyciu zgagi nie miałam. Jak mam katar to spie w pozycji pollezacej, na poduchach, wtedy lepiej jest ni oddychac bo domowe sposoby na mnie niestety nie działają.
 
Witajcie!

Nieufna, co do zgagi to nie wiem, bo nie miewam raczej. Zdrowiej!
Julka - cieszę się, że się wszystko udało. Za moment odpoczniesz :)
Iwonaimaja - a ile dzieci u Was przystępuje do komunii? Duży kościół macie? Bo dzieci + rodzice w ławkach to bardzo dużo ludzi! U nas mnóstwo rodziców stało, mu akurat czytaliśmy wstęp więc mieliśmy zarezerwowane miejsce powiedzmy, ale z dziećmi byśmy się nie zmieścili. Ciekawa jestem Twojej pościeli, idę pooglądać na stronie Ikei :)

Dalej pochmurno, ale życzę miłego dnia!
 
Cześć dziewczyny :)
Powoli Was nadrabiam bo nie było mnie tu cały weekend. Byliśmy ze znajomymi w Czechach i nawet w kręgle pograłam :)
Julka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!! fajnie że wszystko się udało :)
U mnie zostało do porodu 91 dni :)
 
Mnie ostatnio tez klatka piersiowa bolala ale tak jakby ktos mi ja uciskal i ciezko bylo mi oddychac, moze fasolinka gdzies naciskala stad to uczucie. Co to zgaga i czy moze dawac takie efekty nie mam pojęcia bo w zyciu zgagi nie miałam. Jak mam katar to spie w pozycji pollezacej, na poduchach, wtedy lepiej jest ni oddychac bo domowe sposoby na mnie niestety nie działają.

Tez mialam taki bol przez kilka dni, ale jakos po 5 dniach zniknelo. Mam na razie 6,5 kg na plusie a czuje sie jakbym zjadla arbuza w calosci :( taka ciezka i jakbym miejsca nie miala w brzuszku... w nocy nie moglam sie ulozyc, budzilam sie co chwila... a jeszcze tyle czasu do porodu...
 
reklama
Dziewczyny, mam do sprzedania lezaczek bujaczek Tiny Love szaro-czerwony przenosny, nieuzywany i nowy. Moze ktoras jest zainteresowana?
 
Do góry