reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
[quote uid=163087 name="sarka2016" post=13702164]jolcia ty się starasz przytyć a ja się modlę aby nie przytyć bo pewnie gruba beczka będę na lato.... ahhh życie ;))[/QUOTE]<br />Ja to samo, nie chce byc grubą beczka :( a w czerwcu mam wesele dobrego kolegi wiec nie chce być spuchnieta foczką hehe:)

Ja to samo, nie chce byc grubą beczka :( a w czerwcu mam wesele dobrego kolegi wiec nie chce być spuchnieta foczką hehe:)

Kurcze ja pod koniec maja mam Komunię syna też się boję ze będę taką "foczką" co rano sobie mowię że koniec ze słodkościami!! Icodziennie łamę swoje zakazy [emoji24] [emoji30] Jak tu sobie wbić do tej głowy ze nie wolno słodyczy [emoji12]
 
[quote uid=163087 name="sarka2016" post=13702164]jolcia ty się starasz przytyć a ja się modlę aby nie przytyć bo pewnie gruba beczka będę na lato.... ahhh życie ;))
<br />Ja to samo, nie chce byc grubą beczka :( a w czerwcu mam wesele dobrego kolegi wiec nie chce być spuchnieta foczką hehe:)



Kurcze ja pod koniec maja mam Komunię syna też się boję ze będę taką "foczką" co rano sobie mowię że koniec ze słodkościami!! Icodziennie łamę swoje zakazy [emoji24] [emoji30] Jak tu sobie wbić do tej głowy ze nie wolno słodyczy [emoji12][/QUOTE]


a ja w czerwcu bierzmowanie córki... liczę,że nie będzie to upalny czerwiec
 
aaa słuchajcie bylam wczoraj na badaniach co zle sie czulam i zemldlalam na chwile opowiadalam Wam dzis odebralam wyniki i chyba wszystko ok

Iwona35- SUPERR GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale fajnie ze juz wieszzz ja juz czekam na duzy brzuszek i kopanieeeeeeeeeee
 
My mamy wesele we wrześniu:) ale w Krakowie kawał drogi ..... Marne szanse ze sie wybierzemy. Właśnie robię porządki w szafie w końcu mam motywacje zeby pozbyć sie połowy rzeczy w których juz dawno nie chodzą a szybko i tak sie w nie nie zmieszczę ;)
 
już po porodzie też mamy wesele. W październiku. Musimy iśc bo to siostrzenica męża ale jakoś sobie nie moge tego wyobrazić..Nie będę miała z kim zostawić dziecka bo moja rodzina daleko a rodzina męża będzie na weselu. Już zapowiedziałam, że nie pójdę z dzieckiem jesli nie zdązymy wcześniej z chrzcinami. Byłam juz na weselu siostry z 4 miesięcznym dzieckiem. Wózeczek stał w pokoiku pań z kuchni i obsługi w restauracji i kazały mi iść się bawić a jakby co zawołają. Kochane panie. Niestety miałam jeszcze taki nawał pokarmu, że się tylko męczyłam a następnego dnia taką migrenę, że bolało mnie światło dzienne.
 
reklama
ja się czuje dziś lepiej..chyba sie wyspałam wczoraj zdrowo zjadłam a dziś byłam na fitnessie ale nas dzisiaj zmęczyła jacie jajaj dużo ćwiczeń było na wzmocnienie dolnych części ciała nogi miednica..fajna sprawa..no i teraz w czwartek kolejne zajęcia:) juz wypiłam sobie właśnie pyszny koktajl maz mi zrobił do pracy kiwi banan mleczko i płatki owsiane:) później mam sałatkę z kurczakiem tez mi zrobił na dziś do pracy kanapeczka z pasztecikiem domowym no i owoceee a na deser paczek:)jaka ciaza jest fajna;)

MalinowaMarta: super ze dostaliście kluczeeee ale się ciesze razem z Wami!!!No to teraz bedzie sie u Ciebie dzialo;)

Venicee: ja biorę folik, vitamina d3 1000 jedna kapsułka dziennie i DHA MAMA jedna kapsułka dziennie-a dha mama kosztuje ok 60zl

FARBOWANIE WLOSOW:słuchajcie już wszystko wiem wypytałam wszędzie i wielu fryzjerów - MOZNA FARBOWAC najlepiej po 3 miesiącu i w dodatku farba bez amoniaku oczywiście nic nie szczypie..nic nie śmierdzi..delikatna farba i do tego nie niszczy włosów..jesli chodzi o pasemka-to po prostu można dodac słabszą wode-fryzjer dobry wie o co chodzi..tylko przed farbowaniem warto sie zapytać wszystko i powiedzieć ze jest się w ciąży.

Ahaaa dziewczyny ktora z Was mowila ze maz jest zly na plec??????????????
Ale zazdroszczę stwierdzenia "jaka ciąża jest fajna" u mnie ciąża to dość ciężki okres... chciałabym kiedyś móc opowiadać córeczkom, że ciąża to coś wspaniałego... eh...

My z 3 miesięczna Ami też byliśmy na weselu u kuzynki :)
 

Załączniki

  • rodzinka weselko.JPG
    rodzinka weselko.JPG
    716,9 KB · Wyświetleń: 72
Do góry