reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ładny wózek, ja też mam już upatrzony :-)
na przeziębienie ja piję syrop *spam*, jem bułki z czosnkiem i piję gorącą herbatę z imbirem i cytryną i miodem

A mnie coś brzuch pobolewa i się martwię i tak jakoś dziwnie się czuję jakbym miała problemy z pęcherzem ale sikam normalnie ale jakieś takie dziwne odczucie mam :-(. Wzięłam już 2 tabletki magnezu i dodatkowo jedną luteine dowcipną i leżę. mam nadzieję, że mi przejdzie.
 
reklama
kitty ja tez sie panicznie boje dentystów :( zawsze asystenka trzyma mnie za reke i lzy ociera raz trafiłam na jakiegoś rzeźnika i teraz taki uraz pozostał..

julka- fajny wózek

A kupujecie nowe wózki czy używane? Ja w pierwszej ciazy kupilam uzywany z komisu za 700 ( wygladał jak nowy) a sprzedałam za 650. Teraz własnie tez zastanawiam sie nad uzywanym.
 
Ja przeglądałam tez używane na allegro i olx i na ciekawego nie znalazłam. Ale jeszcze sporo czasu na zakup wózka wiec jeszcze się rozejrze
 
Ja na szczęście mam odziedziczyć wózek po coreczce mojej kuzynki :) a dziś nie mogłam się powstrzymać i kupiłam stanik ciążowy/do kaarmienia bo była spora przecena :p
 
I się klaruje nastepny osobny temacik -wszystko dla dziecka :D Ja tam czekam jak Fazerka założy nasz buźki :D
U mnie sypie,widać w koncu że zima.
Mnie gardło boli,katar mam....ehhhh
Wózki ? dla mnie super jest xlander ...ale ...???
 
Venicce zakładaj wątek wszystko dla dziecka :tak: Będziemy tam gadać o wózkach i innych dzieciowych rzeczach :-) :)

Julka fajowy wózek:-) :)

Ja dla dziewczynek miałam Tako Jumper, ale sprzedałam , teraz też czeka mnie zakup. Podoba mi się maxi cosi mura 3 lub 4 ale cena no chyba, ze używka.

Venicee Xlandery dla mnie też super tylko ta cena już nie super :confused2:

Tylko na chwilę bo zapiernicz dzisiaj mam w pracy. Na szczęście nie długo zmykam po dziewczynki i do domku :tak:
 
Hope w sumie mam xlandera po Mikim ale nie wiem czy wytrzyma ,bo ma już trochę....Używany na pewno bedziemy kupować jeśli się zdecydujemy.
 
reklama
Do góry