reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

sama tez nie ogarniam :|
Veniecee Tobie sie udało Go znaleźć, zdradź tajemnicę dlaczego?
nie mogę dojść też do tego czy widać zdjęcia z albumu jeżeli ktoś nie jest do niego zapisany.
 
reklama
Fazerka wysłałaś mi zaproszenie i tam klikam,ale nigdzie w lipcówkach albumu nie widać :p
Błękitna dzieci nie wiedzą...za tydz jak będę miec wyniki pewno powiemy.....
biapl sporo....1200eu...
 
A nie lepiej napisać do adminki żeby nam jeden wątek ze zdjęciami zamknęła?? I będzie tylko dla nas.
 
Ledwo żyje... mam dziś doła przez te wymioty :( od samego rana mnie męczą... Kiedy to minie!?
Dobrze że jutro Wojtu jest z nami w domu! Ja już chce lipiec!

Lazysunday- witaj :)


Lila- nie mam pojęcia z Amelka wymioty meczyly mnie do 17tc :|

Mama Wiki- sto lat! Spełnienia marzeń:) oby Bobas był zdrowiutki:)
 
Dziewczyny martwię sie, boli mnie brzuch ale tak dziwnie, jakbym miała zapalenie pęcherza czy coś, nie boli mnie nic przy sikaniu, czuję tylko taki dyskomfort cały czas. Nie boli mnie ani skurczowo ani tak jak na @ tylko mam takie kłucia i ciągnięcia gdzieś na dole w środku.
 
reklama
Do góry