reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ewel1984
trzymam mocno kciuki za ciebie, 1984 to twój rocznik ?? :) pytam bo ja mam taki :) a ja jutro prenatalne i się wkurzyłam bo dzwoni do mnie gin i jej nie ma do południa, wypisała tylko skierowanie na usg, nie mam ani karty ciąży jak by pytali ani żadnych badań no kompletnie nic tylko morfologia mocz bo to sobie robiłam prywatnie. Nie wiecie może czy jak idzie się na usg prenatalne z NFZ to coś chcą oprócz skierowania ??????
 
reklama
ewel1984
trzymam mocno kciuki za ciebie, 1984 to twój rocznik ?? :) pytam bo ja mam taki :) a ja jutro prenatalne i się wkurzyłam bo dzwoni do mnie gin i jej nie ma do południa, wypisała tylko skierowanie na usg, nie mam ani karty ciąży jak by pytali ani żadnych badań no kompletnie nic tylko morfologia mocz bo to sobie robiłam prywatnie. Nie wiecie może czy jak idzie się na usg prenatalne z NFZ to coś chcą oprócz skierowania ??????


Tak,1984 to mój rocznik:)
a który u Ciebie tydzień ciąży bo jakoś nie doczytalam?
 
ja na razie mam normalne badania ale karte ciąży mam założona i co wizyte jestem skierowana na badania..bez proszenia bez niczego..

kurcze ale mnie boli gardlo boje sie co kolwiek brac bez konsultacji z lekarzem..chyba wypróbuję jakieś domowe sposoby, poki co chicalam zjesc obiad ktory przygotowalam sobie do pracy kurczaka z kasza ale niestety nie daje rady odrzuca mnie...i chce mi sie zupek ehhhhh kurcze troche dziwne..
 
dzisiaj mam 11 tc dokładnie,a według ostatniego usg 11 tc i 3 dzień nie wiem moja doktorka jakoś się nie kwapi zakładać karty ciąży a byłam u niej już 3 razy i 3 razy miałam usg potwierdzające ciążę serce biło itd.
 
Wy 7.01. macie wizyty, a ja urodzinki więc to będzie dobry dzień ;-) ;)

Witajcie!!

Dornia, też nie mam karty. Jutro dopiero z wynikami idę więc jak będzie wszystko dobrze to mi może założy.
Kkasiulka, to możemy sobie podać rękę:yes:
Błękitna, Venicee, Ewel, Hope - zaciskam kciuki za wizyty!!
Mendoza, super, że widziałaś serduszko!
Agunia, no jak z plakatu!! Śliczny!! :tak:
Agnes, wszystkiego spróbuję. Oprócz grzybów, bo nie lubię i się ich boję, i ich u nas nie ma. Na gardło można Tantum Verde i Chlorchinaldin.
Anulka, jak kicham czy kaszlę to też mnie zaboli. Gratki udanej wizyty!!!

Pytania dwa mam:
Swędzi Was brzuch? Dziewczyny po cc, a rana??
Jakie macie upławy? Kurde u mnie jak się podcieram to niby ok, ale potem na wkładce są ciemno żółte. Od początku takie mam, tylko teraz jakby więcej. Nic mnie nie swędzi, nie piecze, ale wkurzają mnie :no2:
 
reklama
Ja tez mam już kartę...i jak dla mnie późno założoną bo na ostatniej wizycie ale dlatego że tydzień w szpitalu lezalam i przekladalam wizytę.
 
Do góry