reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Lila mnie rana po cc nie swędzi, ale tak ciągnie i boli czasem. Gin mi mówił, ze to normalne.

Ja już ostatnie minuty w pracy i zmykam zaraz :-) :).
Venicee rozumiem Twój strach , też się boję bardzo
 
reklama
ale sluchajcie mozna brac cos na gardlo bez zgody lekarza? No ja tez mam karte od 6 tygodnia tam lekarz zapisal wyniki badan ktory ydzien ostatnia miesiaczka...i na kazde badania musze ja miec..
 
Wy 7.01. macie wizyty, a ja urodzinki więc to będzie dobry dzień ;-) ;)

Witajcie!!

Dornia, też nie mam karty. Jutro dopiero z wynikami idę więc jak będzie wszystko dobrze to mi może założy.
Kkasiulka, to możemy sobie podać rękę:yes:
Błękitna, Venicee, Ewel, Hope - zaciskam kciuki za wizyty!!
Mendoza, super, że widziałaś serduszko!
Agunia, no jak z plakatu!! Śliczny!! :tak:
Agnes, wszystkiego spróbuję. Oprócz grzybów, bo nie lubię i się ich boję, i ich u nas nie ma. Na gardło można Tantum Verde i Chlorchinaldin.
Anulka, jak kicham czy kaszlę to też mnie zaboli. Gratki udanej wizyty!!!

Pytania dwa mam:
Swędzi Was brzuch? Dziewczyny po cc, a rana??
Jakie macie upławy? Kurde u mnie jak się podcieram to niby ok, ale potem na wkładce są ciemno żółte. Od początku takie mam, tylko teraz jakby więcej. Nic mnie nie swędzi, nie piecze, ale wkurzają mnie :no2:
Ja tez mam takie ciemnozolte...póki co mnie nic nie piecze więc nic z tym nie robię ale jak tylko coś poczuje to wizyta po receptę murowana.
W ciąży z córcia mimo że bardzo dbalam o higienę to często infekcje lezalam...


Brzuch mnie nie swedzi ale mam meeeega sucha skórę ale to może być też po tych skokach tarczycowych...
 
Pytania dwa mam:
Swędzi Was brzuch? Dziewczyny po cc, a rana??
Jakie macie upławy? Kurde u mnie jak się podcieram to niby ok, ale potem na wkładce są ciemno żółte. Od początku takie mam, tylko teraz jakby więcej. Nic mnie nie swędzi, nie piecze, ale wkurzają mnie :no2:[/QUOTE]

Mnie czasem swędzi brzuch,skóra się rozciąga i pewnie dlatego.Jeżeli chodzi o blizne po cc to nic tam się nie dzieje,nic nie swędzi:)
A upławów nie mam,może trzeba zrobic cytologie lub czystość pochwy?nie znam się:)
 
mnie blizna nie boli, czasem swędzi ale raczej cały brzuch jestem po 3CC, a wagę, ciśnienie wpisuje gin w kartę taką co ma u siebie. Morfologie i mocz robiłam prywatnie lekarz jeszcze nie widział wyników.
 
wlasnie czytalam o
Chlorchinaldin:Ze względu na brak odpowiednich badań, preparat może być stosowany w ciąży jedynie w przypadku, gdy korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Preparatu nie należy stosować w okresie karmienia piersią.
 
mnie blizna nie boli, czasem swędzi ale raczej cały brzuch jestem po 3CC, a wagę, ciśnienie wpisuje gin w kartę taką co ma u siebie. Morfologie i mocz robiłam prywatnie lekarz jeszcze nie widział wyników.
To pewnie teraz Ci założy.
Ale dobrze byłoby byś o nią poprosiła gdyby nie wypidala Ci bo to taki dokument który masz stale ze sobba w razie godziny W.

Powiem wam dziewczyny ze boję się porodu jak diabli...
 
Julita dziewczyny które już przeżyły poród chyba tak mają, to moje 1sze dziecko, więc nie mogę się doczekać aż urodzę ;)
 
reklama
Do góry