reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Ruda trzymaj się.
Ja mam teraz wizytę 17.12 i będę własnie w 12 tygodniu i będę mieć usg genetyczne no i może już będzie widać płeć :) choć moje dziecko chyba jest wstydliwe bo serduszka też nie chciało za szybko pokazać :) ale zobaczymy :) ktoś pytał o widoczność brzuszka, u mnie już od 6-7 tygodnia zaczął być widoczny :) może nie jest jakiś ogromny ale już go widać :)
 
Olcik- oby udało się z tymi badaniami!

Ruda- dużo zdrówka i sił:)

Bardzo ciężko pogodzić się z chorobą dziecka, ale chyba trudniejsze jest to jak dziecko urodziło się zdrowe, a choroba w ciągu życia spowoduje jego uposledzenie...
 
Cześć dziewczyny :) Mikołaj wczoraj przyniósł mi poduszkę taka do spania dla kobiet w ciąży i jednocześnie do karmienia podobno też się przydaje. Dziś pierwsza noc przespana na niej i jestem zadowolona. Mój problem to głownie to, że spałam zawsze na brzuchu, a dzięki niej przespałam cała noc na boku. Ale nie myślcie, że ten Mikołaj taki domyślny :) pojechałam z mężem do smyka i sama oczywiście sobie wybrałam... A jaki dylemat był jak widziałam takie ładne z różem :) które by pasowały dla córeczki :) ale nie mogłam w razie czego skrzywdzić synka wiec wybrałam neutralne. Ewel1984 to super który to będzie tydzień u Ciebie 22 grudnia? Ja wizytę mam jutro! Ale się cieszę ;) a genetyczne pewnie w styczniu na początku.
Jakiej firmy kupilas poduche? Ja kupilam motherhood ale jeszcze do mnie nie dotarla, dzisiaj siostra dopiero paczke bedzie wysylac.
Hej dziewczyny. Ja trafiłam do szpitala. Z soboty na niedzielę, po 24 zaczął boleć mnie brzuch i zaczęłam krwawic, prawie zemdlalam. Myślałam, że poroniłam, ale w szpitalu okazało się, że serce bije i że mam krwiaka. Wczoraj po południu przestałam krwawic, na wkladce mam tylko małe brązowe plamki, ale lekarz jeszcze dzisiaj nie puścił mnie do domu :(
Lez, odpoczywaj dla swojego i dla dobra dzidzi :)
Ruda trzymaj się.
Ja mam teraz wizytę 17.12 i będę własnie w 12 tygodniu i będę mieć usg genetyczne no i może już będzie widać płeć :) choć moje dziecko chyba jest wstydliwe bo serduszka też nie chciało za szybko pokazać :) ale zobaczymy :) ktoś pytał o widoczność brzuszka, u mnie już od 6-7 tygodnia zaczął być widoczny :) może nie jest jakiś ogromny ale już go widać :)

To poprosimy zdjecie na odpowieni watek :)




Venicee bedzie dobrze! Trzeba wierzyc w to i nie pisac w glowie czarnych scenariuszy.. mojego kuzyna dziewczyna tez zawsza w ciaze przy braniu hormonów, cora zdrowiusienka :)
 
Ruda dużo zdrówka i siły!
Ewelina widzę, że miałaś podobnego kurczaka do mojej. Moja 1150 i 44cm.
My w środę wizyta z wynikami morfologii itd, w poniedziałek pierwsza wizyta u drugiego lekarza i usg wreszcie! Usg genetyczne 7.01
 
Ja w 32 ale od 28 już mała nie rosła. Miałam zatrucie ciążowe, obrzęki,wysokie ciśnienie, później na koniec białko w moczu. Do 32 jeszcze mnie trzymali żeby płuca po sterydach zdążyły się rozprężyć i próbowali mi ciśnienie unormować.
 
My nie mieliśmy szczególnych problemów po porodzie. 2 dni Cpap, 4dni inkubator, trochę termoregulacja szwankowała ale po 37dniach z wagą 1920 wychodziliśmy do domu. Wszystko pięknie i ok 15 miesiąca pojawiły się pierwsze objawy autyzmu, z którym sobie żyjemy teraz. No i jest bardzo drobna 5lat 17kg.
 
reklama
Do góry