reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
jak tam u Was waga? u mnie 1,5kg do przodu a nie wydaje mi się żebym jakoś specjalnie dużo jadła chyba ta czekolada w nocy daje w kość ;)

u mnie śledzie się moczą biszkopt się piecze a ja muszę odpocząć bo już się napracowałam ;)
 
witam
No ja Fazerka też niewyspana jestem,ciążę wcześniejszą miałam w tym temacie super -spałam jakby mnie kotś zastrzelił....teraz okropność...
Aob chyba cię myślami ściągnęłam ,bo wczoraj myślałam co tam u Ciebie :D fajnie że wszystko się goi ,to już krok na plus do przyszłej fasolinki ,potem @ -bardzo ci tego życze !
Myślę też o reszcie dziewczyn ,mam nadzieję że jakoś wyzbierają się po prblemach.Aob miałam krwawienie ...szkoda słów ,myślałam że już po sprawie....
Dziś znowu coś ze mnie ścieka....zwariuję .Oby do wt wytrzymać jakoś pozytywnie. Dziś leżę i mam wszystko gdzieś.
 
brązowe syfy...czyli gdzieś krew się zbiera...jakaś stara.... eh jak nie urok to....
Dziś zdecydowanie leżę ...i wszystko mam gdzieś
 
reklama
Do góry