reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
No nareszcie mam swój upragniony suwaczek :-D:-D:-D Po prostu musiałam wyrzucić datę swojego aniołka, no trudno... ważne, że ja będę pamiętać tą datę :-p
Sprobuj teraz dopisać swojego aniołka ;)
A z ta zupa mam to samo ten mięsny wywar jest okropny chyba dlatego mi zupy nie smakują ostatnio.
Ja juz od bardzo dawna gotuje zupy na wywarze warzywnym bo nie smakują mi wywary mięsne...
A ja nie śpię...coś nie mogę . Straszne dla kogoś kto z natury jest śpiochem ...
Piczkowa jejuuu ale jazda ....współczuję ci bardzo ,musi być to ciężkie w funkcjonowaniu ...
Mam dokladnie to samo! Z natury jestem spiochem a w ciazy spac nie moge :/ w pierwszej ciazy to się maz cieszyl ze na taksowki nie musi wydawac jak gdzies wychodzil bo nawet i o 3 w nocy po Niego jezdzilam :p
 
Opisałam juz moja wizyte w odpowiednim watku ale ze nie kazda tam zagląda to napisze w skroce ze wszystko ok ;) serducho pieknie bilo, wzruszylam się jak uslyszalam i fasolinka machala do nas raczka :D maly cud ma jakieś 2cm :)
 
A ja obudziłam się z latarek i bólem głowy. Niedobrze mi. Zostaje dziś w domu, bo muszę się wykurowac a może uda mi się na wcześniejszą godz zapisacndo lek
 
Madziolina zdrowka!!!

Iwona mozna brac w ciazy przeciwbólowe tylko nie wiem ktore.

A ja zasnelam o po 2 obudziłam się o 6 wyspana :/ cudem jeszcze zasnelam na 1,5h a teraz jestem nieprzytomna :/ :/

Dzień dobry brzuchatki :)
 
witajcie. ja dziś od rana standardowo mdłości, zakupiłam migdały i imbir, może coś pomoże, a dziś mnie czeka dlugi dzień bo najpierw praca a później studia :(
Madzia zdrówka!
 
reklama
Do góry