reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

hejka Kochane :)
U mnie dziś nerwowo ale w sumie ostatnio wiele mi nie trzeba a furia mnie ogarnia. A jak jeszcze patrze na prace tych z magazynu to nóż w kieszeni się otwiera. Całe szczęście w domu spokój. Daniel bawi się klockami mąż ma nowy telefon wiec rozumiecie hehe mogę odpocząć.
Byłam chwile temu pobiegać z psem bo się maleństwo za mną stęskniło, nie mogłam biegać ostatnio jak tylko ruszyłam trochę żołądkiem mdliło mnie jak cholera ale od dwóch dni widzę różnice zaczynają mdłości ustępować :) jupii.

Venice
podjęłaś bardzo trudną decyzję ale jest Twoja więc będzie co ma być. Ja mam nadzieję że zostaniesz z nami do końca i Twoja fasolka również. Zapewne przydało by się troszkę odpoczynku przy tej całej hałastrze :)
Co do dentysty do myślę że będą w stanie coś zrobić nawet ze znieczuleniem.


aob :( ciężko coś powiedzieć i napisać. Zdrówka dla Nikosia


Malinka powodzenia z tym załatwianiem tej operacji. mam nadzieję że się uda i że będziecie mogli wyjechać.

Madzia
co za lekarz kurde nawet jak nie ma serduszka a na przykład pęcherzyk tak było w czasie mojej pierwszej wizyty. i lekarz powiedział od razu Anka jest pęcherzyk i najważniejsze jest tam gdzie powinien czyli nie grozi mi ciąża pozamaciczna. I to powinien stwierdzić jeżeli było jeszcze za wcześnie by widać serduszko. Kurcze tak jakby nie wiedział jakie mogą być konsekwencje ciąży pozamacicznej grr ale mnie coś takiego drażni. Dobrze kochana że pojachałas gdzie indziej.
 
reklama
Czesc kobietki,

Aob- strasznie mi przykro ... Trzymaj sie i odpoczywaj !


Nie bylo mnie troszke ale to przez moj bolacy zab dzisiaj w nocy prawie nie splaam bo tak mnie bolalo postanowilam pojechac do dentysty niestety nie do swojej :( nie zgodzilam sie na znieczulenie bo wszedzie wczytalam ze 1 trymestrze nie wolno a nie chcialam ryzykowac.. dentystka zatruła mi zea mysalalam ze odlece przez ponad 2 godziny wyłam jak male dziecko gorzej mslalam ze umre. W zyciu nie czylam takiego bolu jak myslalam ze porod byl najwikszym z boli w moim zyciu tak teraz zmieniam zdanie ...

przepraszam za bledy i brak interpunkcji ale tak mi sie komputer zawiesza ze ledwo co moglam cos tu naszrobać..
 
A jesli chodzi o te zeby to jakas katastrofa ..
przed ciaza mialam kontrole zebow i wszystko okej :) a tu nagle pare dni temu ... moje 8 o mnie sobie przypomnialy i wychodza. ( maja wyczucie czasu )..
Wrrr bol jak nie wiem .. :) ale przeciez proszka przeciwbolowego nie wezme .. damy rade :)
 
aob66 bardzo mi przykro :(
madziagaw całe szczęście, że poszłaś na inne USG. Normalnie kamień z serca :tak:Od razu zmień lekarza prowadzącego

Venicee
wydaje mi się, że stomatolog nie powinien robić problemu z leczeniem kanałowym. Przy badaniu rtg powinni założyć ci płaszcz na brzuch i klatkę piersiową. Bardziej czepiają się znieczulenia. Ja jestem chardkorem i kanałowe robiłam bez znieczulenia (nie byłam w ciąży) bo strasznie nie lubię czuć tego jak grzebią igłą w dziąśle fuuuj.
 
Aob ja po pierwszym okresie po poronieniu dostalam zielone swiatlo. I oto jestem w ciazy. Dzis byla wizyta.. Nie wiem co mam myslec. Om 6.10 dzis 7tyg 0 dni a zarodek ma 3mm i nie widac serduszka. Gin uwaza ze to moze byc znowu poronienie zatrzymane ale mam zrobic bhcg 2x i wrocic za tydzien. Moze owulka sie przesunnela.karolanka ja pytalam jaki szpital w gd mozesz polecic i jakiego gina najlepiej jakby znal sie na torbielach. Ja z okolic gdanska jestem. Studiowalam 5lat w gdansku
 
reklama
jejku dziewczynki trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ;-)
do dziewczyn które juz są w 7/8 tygodni. widać wam juz brzuszki? ;-)
 
Do góry