reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Ja też jestem knypkiem i strasznie mnie wydęło.. Wyglądam jak w piątym miesiącu w poprzedniej ciąży. Boję się rozstępów!!
 
reklama
justa gratuluję tego super widoku i zazdroszczę:) Ja dopiero za 3 tyg. wybiorę się na wizyt. I planuje nikomu nie chwalić się - jak zauważą brzuch albo będą pytać to powiem a tak to muszę zamknąć buzię na kłódkę :-p
 
Mendoza okropne! Boże ja czytam was i płacze ;( i fakt okrutne jest to stwierdzenie, że lepiej teraz niż później, ale niestety jak już taki jest los to też wolę przeżywać to teraz :(

Justa ty nie czytaj już nic, bo u ciebie jest dobrze i tego się trzymajmy ;) gratuluje! :)

A czy któraś z koleżanek nie miała jeszcze dziś wizyty?? Albo bety?
 
Kamcia pochowalas malucha? Ja mialam martwy plod i w 10tyg mi usunieto go 31.08.15. Zrobilam bad gen plci i pochowalam. Ale mialam klopot z zalatwieniem wszystkiego . dopiero w pazdzierniku mielismy pogrzeb
 
Dziewczyny nie mogę czytać o tych poronieniach. oby przetrwać do końca 1szego trymestru. potem będę spokojniejsza, przynajmniej mam taką nadzieję . ja ostatnio jestwm taka rozchwiana emocjonalnie ze przebeczalam bez powodu pół popołudnia. i w sumie jak sobie pomyślę i tej sytuacji to nam łzy w oczach, normalnie PMS x 10000. wiem ze nie wolno tak wcześnie przywiązywać się nam do kropek w naszym brzuszku ale ja czuję że już go kocham.
 
Ja mam 170 cm wzrostu i ważę 65. ostatnie 2 miesiące schudłam prawie 5kg bo byłam ma diecie. teraz jem normalnie wiec zmiana sposobu odżywiania się i pewnie zaraz parę kg będę do przodu. mam ślub w kwietniu. kupiona suknie ślubną ale musze ja zmienić. myślicie że mi zrobią problem w salonie jeżeli poproszę p zmianę na inna. tym bardziej ze wplacilam juz 1000 zł. szkoda mi kasy
 
Miala miala....beta do d....tylko 86 czyli dupa zbita....cycki bola jak cholera...dobrze ze dzis mam ta wizyte to moze mi lekarz cos wyjasni...chociaz do tej dzisiejszej bety nie mam pewnosci bo: zaraz wam opisze...
poszlam rano do punktu pobran w szpitalu...pierw pani zdziwiona nie wiedziala co to bhcg, potem poinformowalam ja ze maja w wykazie badan wiec pobrala mi krew...po 14 wyslalam kolezanke po odbior wynikow bo malo jaja w pracy nie znioslam...
a ona dzwoni i mowi sluchaj badan ci nue ztobili bo nie maja odczynnika, wreczyli jej pojembiczek z ciecza jak mocz(surowica) i kazali z tym jechac do jakiegos prywatnego laboratorium..wiec teraz to juz sama nie wiem na ile ten wynik wiarygodny...ale pewnie jest wiarygodny...jest mi smutno....boje sie pozamacicznej bo i tak mam tylko jeden jajowod drozny....
 
Karolinaw22 to już pewnie ładnie będzie widać fasolke :)

Julka no lepiej się nie przywiązywać, ale cóż.. Ja jeszcze nie wiem czy mam kogo kochać, ale kocham..
 
reklama
Miala miala....beta do d....tylko 86 czyli dupa zbita....cycki bola jak cholera...dobrze ze dzis mam ta wizyte to moze mi lekarz cos wyjasni...chociaz do tej dzisiejszej bety nie mam pewnosci bo: zaraz wam opisze...
poszlam rano do punktu pobran w szpitalu...pierw pani zdziwiona nie wiedziala co to bhcg, potem poinformowalam ja ze maja w wykazie badan wiec pobrala mi krew...po 14 wyslalam kolezanke po odbior wynikow bo malo jaja w pracy nie znioslam...
a ona dzwoni i mowi sluchaj badan ci nue ztobili bo nie maja odczynnika, wreczyli jej pojembiczek z ciecza jak mocz(surowica) i kazali z tym jechac do jakiegos prywatnego laboratorium..wiec teraz to juz sama nie wiem na ile ten wynik wiarygodny...ale pewnie jest wiarygodny...jest mi smutno....boje sie pozamacicznej bo i tak mam tylko jeden jajowod drozny....

Kurcze pisalam 2 razy i mi nie dodało...

Nie znam się aż tak na wynikach, ale wiem że ważny jest przyrost, a to i tak wskazuje myślę na wczesną ciążę.. Także szansę jeszcze są to poczekaj, poradz się lekarza i daj znać!! Trzymam kciuki & & &
 
Do góry