reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Wg om termin będzie na 27.07.2016. Bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze bo to akurat byłby prezent urodzinowy dla męża. Zakładam, że będzie synek. Ja na urodziny 2 lata temu dostałam córkę :D
 
Witaj Kamcia
Fazerka no widzę że tu chidzizny na forum :p Marzę o takich 54 :p
No Malinowa spałam te 3 noce na pół gwizdka ....strasznie się drgawek bałam u Mikiego....dziś widzę pojedyńcze kropki na ciele ...może jednak to 3 dniówka była ?
 
Emilka jak miała "3-dniówkę" to przez właśnie 3 dni miała po 39-40 st. momentami drgawki. A po tych 3 dniach jak gdyby nigdy nic temperatura spadła i przez kolejne 4 miała wysypkę.
 
madziolina pamiętam cię, ze staraczek i to, że straciłaś bobasa też pamiętam. Kibicowała ci a teraz okazuje się, że razem będziemy lipcówki ?
 
Witaj Kamcia powiedz co się stało że stracilas poprzednia ciążę ? Przepraszam że pytam Ale zastanawiam się co mówi po wszystkim lekarz , że co ? Że coś miało wpływ czy samo tak po prostu...? Mendoza a Ty co porabiasz w Finlandii ??? Brzmi mroźnie :)
 
reklama
Aob a jak synek

Dziękuje już dużo lepiej :) ma apetyt, gorączki i tej całej reszty nie ma, tylko wysypka i bąble, no i nawadniaja go jeszcze, ale dalej nie wiedzą co mu jest... Do tego młody oszczędza tatusia, bo jest grzeczny i dużo śpi ;)

Venice tak pamiętam jak pisalas, że chyba nic z tego nie będzie... Może w takim razie nie korzystaj ze swoich super mocy za bardzo.. A ten lekarz moj to jakiś lewus.. Też trzymam za was kciuki oby już nic się nie działo :* a gorączka.. Jak widzę u młodego 38,5 to już dużo a 40 to już nie mowie. A jakies kropki zobaczyłas tak??.. Zdrowka życzę...

BaBeKo u mnie o tyle jest dobrze, ze wczoraj poszłam do małego na chwilę dziś też poproszeni czy mogę iść to widzi mnie choć trochę...

Malinowa, fazerkamm ale wy szczuplutkie :) ja startuje z 7 z przodu heh ;)

Kamcia witaj :)
 
Do góry