reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
A co do wizyt prywatnych to mój bierze 150 zl. Za dwa tygodnie kolejna wizyta więc następne 150. Do tego recepta na duphaston 3paczki i nystatyne obstawiam ze 150 zl i cała lista do laboratorium 200 to będzie mało. CZego chcieć więcej? BANKRUT! Ale do mojej kropeczki wszystko :):):)
 
Witajcie :)

Jak mija dzień kurcze myślałam że uda mi się zalogować w pracy i czasem tu zajrzeć ale nie udało mi się chyba mam jakąś blokadę.

Czytam że nie u wszystkich was kolorowo, macie sporo zmartwień i wątpliwości. Wybaczcie że na razie nie odpisuje każdej po kolei jeszcze was dobrze nie znam ale mamy sporo czasu :)

Dziękuje za życzliwe przyjęcie. Będę się starała logować codziennie wieczorem i coś napisać.

zaczynam czytać jak tylko będę mogła w czymś pomóc czy doradzić Postaram się :)

Hej hej!
Ja się zalogowałam dzisiaj w pracy i koleżanka podejrzała mi niechcący/ bądź chcący nad czym się tak koncentruję..
Zrobiła dziwną minę i wtedy powiedziałam sobie, że loguję się tylko w domu, albo jak będzie mega luźny dzień w pracy..nie ma co..
To może prowadzić do jakiegoś "przedciążowo-ciążowego" uzależnienia! :-D
 
Oczywiście przy różnych okazjach typu wesele, chrzest, komunia często też na wszystkich świętych od prawie trzech lat nie ma z nami już babci ale zawsze staramy się spotkać. Wychodzimy z dewizą rodzina najważniejsza i choć czasem jest ciężko naprawdę nam to wychodzi :)

Venicee
mam nadzieje że będzie dobrze, to faktycznie niepokojące, kiedy masz wizyte.

Julka wspaniałe wieści :) też mam na kolejną wizytę mnóstwo badań :) chodzisz prywatnie? ja tak i bedę za wszytko płacić pewnie ze 100 wyrwie z portfela :)

Duże rodzinki są rewelacyjne! My też mamy podobnie i takie spotkania są super!
Ja w pierwszej ciąży chodziłam prywatnie 8 lat temu 150 zł za wizytę nie licząc kosztów badań etc..
Teraz mam pakiet medyczny w pracy i najlepszych specjalistów za free - w końcu bez stresu :biggrin2:
 
Klarolina smutne co piszesz ....ale nic bez powodu sie nie dzieje-tak sobie tłumaczę jak coś nie tak jest....Tulę mocno! Trzymaj się !
Olcia super ..mój na usg miał 0,99cm :p
Zjadłam kolację i tym akcentem mówię dobrej nocy...choć wiem że ciężka bedzie.
Dziwnie się czuję ...i mój mały smyk ma 40,2 gorączki :(
 
Witam nocną porą
dopiero niedawno wróciłam byłam dzisiaj na kabaretach a później mąż z kuzynki mężem opijał fasolkę
ja się zastanawiam bo mam możliwość chodzić do lekarza z luxmedu badania i lekarz w ramach abonamentu niby lekarka sprawdzona jest w szpitalu bo ten lekarz co teraz u niego byłam to prywatnie
boję się żeby nie powtórzyło się to co z moją Lilianka
a i kupiłam dzisiaj koszulkę ciążową z bobaskiem z napisem że nadchodzę wkrótce i powiedziałam mojej mamie i siostrom

dziewczyny gratuluję udanych wizyt

u mnie prawdopodobnie 5t6d ale wszystko będę dokładnie wiedziała za 3 tygodnie
 
Hejka, spać nie mogę to stwierdziłam, że zajrzę i coś tutaj naskrobię :-) od dobrych paru dni męczą mnie mdłości i mam bliskie spotkania z kibelkiem, ale jak to mój mąż twierdzi : " to dobrze, że Ci nie dobrze, bo to znaczy, że jest wszystko dobrze..." no cóż - poeta :-D Siostra stwierdziła, że na pewno będzie dziewczynka : " bo tylko baby są takie złośliwe, że jeszcze się nie pojawią, a już dają w kość " ;-) Ale co by nie było i co by jeszcze mnie nie czekało, najważniejsze, że w końcu pojawi się nasza ukochana, wyczekana od 4 lat kruszynka i dopóki z fasolką jest wszystko ok. to nic nie jest w stanie zniszczyć mojej radości, nawet moje przytulanie się do kibelka :-D
 
reklama
Ja tez juz na nogach, maly obudzil bo zabkuje,goene i dolne 4 eh... Mnie cos dzis cycki nie bola,ale nie musza chyba caly czas bolec. Ja do lekarza gdzies za 2 tyg
 
Do góry