reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Olcia odnosnie kawy to co nie pomoge. Nigdy w zyciu jej nawet nie sprobowalam :)
Wiec nie pije kawy:) ale dziewcxyny tu opisywaly ze jedna piją :)
Tylko tyle mogę ci pomoc:)
No ja na zwolnieniu bede pewnie od 26. 11
bo wtedy nam lekarza a z pracy juz mnie wyganiaja do domu :)
 
reklama
ja w pierwszrj ciazy pilam jedna kawe ale slabsza i z mlekiem, a druga inke po prostu....teraz jeszcze pije kawe tez jedna...w poniedzialek sie okaze czy mam zostac przy jednej kawie czy moge wiecej....
 
Olcia a tak sie stresowalas przed wizyta prawda. Jakie masz objawy? Piersi cie bola? Czemu dostalas duphaston? Ja place za pryw wizyte 100zl z usg . duphaston 1 op kolo 33zl kosztuje
 
Madziagaw suprr ze rozmowe masz za soba i ze szef ci gratulowal w mojej firmie nie ma zrozumienia dla pracownic w ciazy. Jak jyz chora albo w ciazy to znaczy zla pracownica. Karolanka gdzie pracujesz? Nie mozesz w tel wchodzic na forum? Fajne sa te pakiety medyczne ja niestety mieszkam w za malym miescie tu to nie jest modne
 
Tez balam sie strasznie jego reakcji. Ale wszyscy przyjeli to bardzo dobrze.
No niestety zdarzają sie ( w wiekszosci niestety) tacy co nie rozumieja .. ale najwazniejsze to myslec o dzidzi
Ja bym chciala jeszcze popracowac no ale mam za ciezko .. ( Pracuje w Leroy Merlin na dziale dekoracji, mam duzo dzwigania belek z materialami).
I tez korzystan z pakietu Lux Medu.
 
Olcia a tak sie stresowalas przed wizyta prawda. Jakie masz objawy? Piersi cie bola? Czemu dostalas duphaston? Ja place za pryw wizyte 100zl z usg . duphaston 1 op kolo 33zl kosztuje

Tak to ja:) ale przez strate nie umiem nie panikowac. Muszę znaleźć tansza aptekę bo różnice w cenach są straszne. Duphaston dostałam wlasnje z powodu wcześniejszego poronienia. Luteina niestety mnie podraznia. Podjezykowa powoduje wymioty więc zostało to. Nystatyne dostałam jeszcze ale to oczywiście już na jakiś stan zapalny który się przyplatal.
Objawów z wyjątkiem mdłości które już ustępują nie mam żadnych. Piersi od początku mnie nie bolały:)
 
reklama
Dziewczyny jadę na usg, trzymajcie kciuki! ! :)

Miłego dnia wszystkim!
trzymam

wczoraj pytałam o kawę mogę jedną ale tak nie codziennie a jak już codziennie to słabą

widzę że kilka dziewczyn tutaj co pracują w marketach bo ja też i u mnie normalnie podeszli do sprawy ciąży wiem że po macierzyńskim mam do czego wracać nie muszę się tym stresować
 
Do góry