reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Tak był tylko pecherzyk ciążowy 7mm ale ja będąc z synem w ciąży miałam usg w 7tc i wtedy okazało się ze jest 5t2d teraz mam 5t6d a mając długie cykle może być teraz 4t4d

Ja w poprzedniej ciąży jak tylko wyszedł pozytywny test to pojechałam do gina na usg, i też byłam między 5 a 6 tygodniem, pecherzyk 2 mm.

Ja tez poszłam na betę aby sprawdzić czy faktycznie to ciąża, wcale nie trzeba tego badania robić, od razu sobie zrobiłam morfologia . U mnie kosztowało 35 zł, z Alab laboratory czy jakoś tak. No i chciałam mieć pewnosc który to tydzień bo w poprzedniej ciąży w związku z okresem raz na 3 miesiące ciężko było ustalić dobra datę porodu i strasznie się wkurzalam że w sumie to nie znam daty porodu, bałam się ze może przenoszę albo urodze za wcześnie.
 
reklama
Cześć kobietki właśnie siedzę w kolejce na wizytę u gin. [emoji6] wiem, że nie musiałam jeszcze iść, ale chciałam. A bhcg z krwi robiłam w ogólnopolskiej firmie diagnostyka za 20 zł i wyniki sprawdzić można w ciagu kilku godzin w internecie.
 
Dziewczyny z tymi wizytami to bywa różnie. Ja pamiętam jak byłam w ciąży z córcią i poszłam do lekarza w 6-7 tyg.- to dziad :angry:(gin) powiedział, że przyszłam za szybko i stwierdził że taki pęcherzyk to nie ciąża. Oczywiście nie kontynuowałam u niego wizyt. Na szczęście potem trafiłam na super gin i było już ok.
Jeśli chodzi o mój pęcherzyk to nie martwię się, że nie było nic więcej specjalnie widać bo na tym etapie to normalne. Fasolka jest jeszcze bardzo malutka i przyjdzie następna wizyta to pewno będzie już coś widać.
Dla mnie nigdy nie jest za wcześnie na pierwszą wizytę, ale dla samej siebie było mi lepiej zobaczyć ten punkcik;).
Jeśli chodzi o L4 to pamiętajcie, że medalu w pracy za poświęcenie nikt nie dostanie. Jest to indywidualna sprawa każdej z nas, ale choćby nie wiem co moim zadaniem ciąża zmienia organizm kobiety i czasami trzeba iść na zwolnienie, bo jeśli teraz o siebie nie zadbamy i nie wypoczniemy to kiedy::-p
Piszcie jak się czujecie i jak tam wizyty.
 
Niby 6 tydzień ale zobaczymy co jutro będzie na usg no bo jak nic sszczególnego to mmoże się jeszcze wstrzymam z tym l4. W poprzedniej ciąży ostatnio ppatrzyłam na zzdjęciuz usg 5 tydzień 5 dzień było już serduszko ale według okresu był7 tydzień wiec nie wiem okaże się jutro
 
reklama
ewelina0307 ja też mam termin liczony od miesiączki więc od zapłodnienia jakieś 3-4 tyg. więc u mnie na serduszko było za szybko. A z tym nic szczególnego to nie myśl tak sobie, zobaczysz bedzie ok:)
 
Do góry