reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja w sb byłam w smyku pooglądać rzeczy. I były przeceny -50% kupiłam dwie pary body, sweterek ale taki jużna 74 będzie na przyszłą zimę :) i koszule z kamizelką:)
 
reklama
Witajcie. Egzamin ,mi poszedł dobrze, ale jestem strasznie zmęczona, a już jestem w pracy..
W nocy obudziło mnie pobolewanie brzucha i akurat mały się ruszał, każde jego kopnięcie choc było delikatne bolało mnie, nie mam pomysłu skąd takie coś, może po prostu się rozszerza tam wszystko w środku i mały szaleje i przez to? Rano wstałam i już było ok. Rano pokłociłam się z moim,a jedzie na cały tydzień także fajnie jest :)
 
Witajcie. Egzamin ,mi poszedł dobrze, ale jestem strasznie zmęczona, a już jestem w pracy..
W nocy obudziło mnie pobolewanie brzucha i akurat mały się ruszał, każde jego kopnięcie choc było delikatne bolało mnie, nie mam pomysłu skąd takie coś, może po prostu się rozszerza tam wszystko w środku i mały szaleje i przez to? Rano wstałam i już było ok. Rano pokłociłam się z moim,a jedzie na cały tydzień także fajnie jest :)


Długo zamierzasz pracować?? Narzuciłaś sobie bardzo duże tempo.... Staraj się duzo w domu odpoczywać, a na bóle brzucha możesz łyknąć nospę. I na pewno teraz wszystko się rozciąga

Ja dziś mam wizytę, oby wypatrzył płeć, bo następna szansa dopiero za miesiąc!

EDIT - zobaczcie na mój suwaczek! Wskoczył mi 5 miesiąc! :O
 
KKasiulka do końca miesiąca, na następnej wizycie biorę L4 bo później mam ślub i nie będę tracić urlopu. Staram się dużo odpoczywać, ale przydałby mi się taki weekend lenistwa. Na szczęście 2 i pół tygodnia i odpocznę..
kciuki za wizytę :)
Ja miesiące liczę od dnia ostatniej miesiączki, była 16.10 czyli 17.02 zacznę 5 miesiąc, tak mi najłatwiej :)
 
Oduczylam bo dostaliśmy zakaz używania butelek i smoczka (przez pojawiajacą się wadę zgryzu). Jak wołała mi mleko to podawalam jej kubek z wodą. Na początku był płacz, ale bardzo szybko udało nam się przez to przejść.
Muszę w końcu spróbować ale jeszcze je kasze manne z butkli raz w dzień i za to się biorę najpierw
 
Witajcie. Egzamin ,mi poszedł dobrze, ale jestem strasznie zmęczona, a już jestem w pracy..
W nocy obudziło mnie pobolewanie brzucha i akurat mały się ruszał, każde jego kopnięcie choc było delikatne bolało mnie, nie mam pomysłu skąd takie coś, może po prostu się rozszerza tam wszystko w środku i mały szaleje i przez to? Rano wstałam i już było ok. Rano pokłociłam się z moim,a jedzie na cały tydzień także fajnie jest :)
To pewnie przez ułożenie dziecka. Oierwsze ruchy Maji też mnie bolały mimo tego że jest tak wczesny tydzień. A teraz uciekła gdzieś do tyłu i czuję ją delikatnie z oddali.
Gratuluję egzaminu.
 
Długo zamierzasz pracować?? Narzuciłaś sobie bardzo duże tempo.... Staraj się duzo w domu odpoczywać, a na bóle brzucha możesz łyknąć nospę. I na pewno teraz wszystko się rozciąga

Ja dziś mam wizytę, oby wypatrzył płeć, bo następna szansa dopiero za miesiąc!

EDIT - zobaczcie na mój suwaczek! Wskoczył mi 5 miesiąc! :O
Powodzenia na wizycie :-)
 
reklama
I ja się witam po weekendzie :) Mąż zabrał mnie bo kina i to chyba pierwsze nasze wspólne wyjście bez starszaka :p Naśmiałam się jak nigdy i tak się pozytywnie nastawiłam, że cały weekend miałam dobry humor :) Miałam dzisiaj iść na badania bo w środę mam.wizytę ale byłam taaak głodna rano, że przełożyłam to na jutro :p
Ja chodzę do lekarza prywatnie ale całe szczęście mamy dotacje z grandu norweskiego i wszystkie badania dla kobiet w ciąży i dzieci do ukończenia 1go r.ż. są bezpłatne :) Całe szczęście bo idzie Się wykończyć z tymi opłatami..
 
Do góry