reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie dziewczyny, piekna pogoda ale u nas taka wichura ze nie idzie drzwi otworzyć :((

Byłam wczoraj w smyku i zakochałam sie w wózku Deli Amelis Pro i chyba on wyląduje na mojej liscie zakupów. Wiem ze to jeszcze daleko ale kiedy bedziecie kupować wózki ?
Ja pewnie w tym tygodniu kupię ;)
 
reklama
malinko znaja, wszedzie tu pelno gadzetow, w koncu to byla produkcja austryiacko-japonsko-niemiecka :happy: tylko u nich Gucio to Wili jest :rofl2:

margaritta szacun serio!

Jolcia ja tez ostatnio ogladam zdjecia ze szpitala, wspominam duzo jak to z G bylo...

16 stopni sloneczko, pierwsze prymulki, wiosna w lutym?!
 
A po drugim roku życia samo przestało chcieć w nocy czy oduczylas
Oduczylam bo dostaliśmy zakaz używania butelek i smoczka (przez pojawiajacą się wadę zgryzu). Jak wołała mi mleko to podawalam jej kubek z wodą. Na początku był płacz, ale bardzo szybko udało nam się przez to przejść.
 
Agnesdem ja sie dowiedziałam dopiero w 17 tc. Noszę pod sercem dziewczynkę. Zresztą wszystkie moje 3 cory były późno rozpoznane zawsze się zakrywaly. Może u Ciebie też będzie córeczka [emoji6]
Moja tak sie kryla, że dopiero w 19 albo 20 tygodniu poznaliśmy płeć :/
Teraz też poznam dopiero w 20 jak dobrze pójdzie.
 
Aaaa wydawało mi się przed chwilą albo i nie wydawało że coś mi tam się ruszało/pukalo/smyralo pod pepkiem z prawej strony.. 18tydzień 3dzien. Obym sobie nie wkrecala. Ale to było mega delikatne. Jejciusku!! Moje małe stopki! Musiałam się podzielić,wybaczcie godzinę i wogole infantylnosc mojego posta haha :)
 
reklama
Do góry