reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a co myślicie nad założeniem wątku "Wymiana ubranek-sprzedaż"?
część z nas już zna płci wiec może któraś mama synka spodziewa się córci i coś może chłopięcego wystawić i na odwrót?
 
reklama
Dziewczyny, moja teściowa wyjechała, o ile dobrze liczę była 19 dni. Jeszcze ze dwa to znów wylądowałabym w szpitalu tylko, że tym razem na ....głowę. Spokój, cisza okna uchylone, mieszkanie się wietrzy (jej stale zimno a ja stale wyziębiam dzieci). Dużo by mówić....

Watek fajny z tą wymianą ubranek, jestem ZA, ja mam sporo dziewczęcych ale na razie głęboko w szafie spakowane, zabiorę się za to pod koniec kwietnia, bo może uda mi się znaleźć tam kilka białych bodziaków dla Małego.
 
leniwa niedziela. ja dziś spałam w ciągu dnia i chętnie wskoczyłabym do łóżka znowu :)
i chcę się pochwalić co udało mi się uszyć dla młodego :) jestem z siebie taka dumna, bo to moje krawieckie debiuty ;) komplet na wiosne dla młodego: komin, czapka i chusta :) a najszczęśliwsza jestem z tego względu, że młody chcę iść w tym jutro do przedszkola i mu się podoba

12705229_1100143563352824_5004029471702211288_n.jpg
 
witajcie. Ja jeszcze po egzaminie pojechałam do galerii na małe zakupy bo dziś rano wpadłam w szał ze nie mam w czym chodzić ( fakt bo wszystkie rzeczy za krótkie i unoszą się na brzuchu) ale nic nie było. jedna tunike dorwalam. w Tesco była przecena bodow z krótkim rękawem. po 4 i 6 zł. udało mi się 2 sztuki znaleźć w rozmiarze 62 i do tego 7 par skarpetek za 10 zl także jak zwykle dla małego coś kupiłam, ale akurat się opłacało :)
 

Załączniki

  • 20160207_195445.jpg
    20160207_195445.jpg
    404,9 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry